Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ PALA MOTZA GAZTEA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/01/23
17:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 OBERENA (Berrogi-Ejea)
  • BERROGUI ARRONDO, M.
  • EGEA URRA, X.
  OBERENA (Iriarte-Blazquez) ELIMINADO
  • IRIARTE AZCONA, J.
  • BLAZQUEZ GABAS, J.
2015/01/23
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Asian-Gortari)
  • ASIAIN URMENETA, I.
  • GORTARI ORBAIZ, M.
35  - 15 UNIVERSIDAD (Escauriaza-Suarez)
  • ESCAURIAZA MARTINEZ-PEÑUELA, D.
  • SUAREZ VALDES, P.
2015/01/24
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Girones-Valencia)
  • GIRONES INES, D.
  • VALENCIA AZCONA, E.
35  - 27 AMAYA (Lizarraga-Armendariz)
  • LIZARRAGA ASTIZ, A.
  • ARMENDARIZ SANDONIS, D.
 Deialdia 2
2015/01/30
16:00
Pamplona - Amaya-F1 UNIVERSIDAD (Escauriaza-Suarez)
  • ESCAURIAZA MARTINEZ-PEÑUELA, D.
  • SUAREZ VALDES, P.
18  - 35 AMAYA (Girones-Valencia)
  • GIRONES INES, D.
  • VALENCIA AZCONA, E.
2015/01/30
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Lizarraga-Armendariz)
  • LIZARRAGA ASTIZ, A.
  • ARMENDARIZ SANDONIS, D.
20  - 35 OBERENA (Berrogi-Ejea)
  • BERROGUI ARRONDO, M.
  • EGEA URRA, X.
2015/01/30
17:30
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 OBERENA (Iriarte-Blazquez) ELIMINADO   TENIS (Asian-Gortari)
  • ASIAIN URMENETA, I.
  • GORTARI ORBAIZ, M.
 Deialdia 3
2015/02/06
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Asian-Gortari)
  • ASIAIN URMENETA, I.
  • GORTARI ORBAIZ, M.
32  - 35 AMAYA (Lizarraga-Armendariz)
  • LIZARRAGA ASTIZ, A.
  • ARMENDARIZ SANDONIS, D.
2015/02/08
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Girones-Valencia)
  • GIRONES INES, D.
  • VALENCIA AZCONA, E.
21  - 35 OBERENA (Berrogi-Ejea)
  • BERROGUI ARRONDO, M.
  • EGEA URRA, X.
2015/02/08
10:00
Pamplona - Amaya F3 UNIVERSIDAD (Escauriaza-Suarez)
  • ESCAURIAZA MARTINEZ-PEÑUELA, D.
  • SUAREZ VALDES, P.
  OBERENA (Iriarte-Blazquez) ELIMINADO
  • IRIARTE AZCONA, J.
  • BLAZQUEZ GABAS, J.
 Deialdia 4
2015/02/13
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Girones-Valencia)
  • GIRONES INES, D.
  • VALENCIA AZCONA, E.
  OBERENA (Iriarte-Blazquez) ELIMINADO
2015/02/13
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Lizarraga-Armendariz)
  • LIZARRAGA ASTIZ, A.
  • ARMENDARIZ SANDONIS, D.
35  - 29 UNIVERSIDAD (Escauriaza-Suarez)
  • ESCAURIAZA MARTINEZ-PEÑUELA, D.
  • SUAREZ VALDES, P.
2015/02/15
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Berrogi-Ejea)
  • BERROGUI ARRONDO, M.
  • EGEA URRA, X.
35  - 19 TENIS (Asian-Gortari)
  • ASIAIN URMENETA, I.
  • GORTARI ORBAIZ, M.
 Deialdia 5
2015/02/20
17:00
Pamplona - Amaya-F1 UNIVERSIDAD (Escauriaza-Suarez)
  • ESCAURIAZA MARTINEZ-PEÑUELA, D.
  • SUAREZ VALDES, P.
15  - 35 OBERENA (Berrogi-Ejea)
  • BERROGUI ARRONDO, M.
  • EGEA URRA, X.
2015/02/20
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Asian-Gortari)
  • ASIAIN URMENETA, I.
  • GORTARI ORBAIZ, M.
35  - 27 AMAYA (Girones-Valencia)
  • GIRONES INES, D.
  • VALENCIA AZCONA, E.
2015/02/22
-
- OBERENA (Iriarte-Blazquez) ELIMINADO   AMAYA (Lizarraga-Armendariz)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Berrogi-Ejea)   8 4 4 0 0 140 75
2 TENIS (Asian-Gortari)   6 4 2 2 0 121 112
3 AMAYA (Girones-Valencia)   6 4 2 2 0 118 115
4 AMAYA (Lizarraga-Armendariz)   6 4 2 2 0 117 131
5 UNIVERSIDAD (Escauriaza-Suarez)   4 4 0 4 0 77 140
6 OBERENA (Iriarte-Blazquez) ELIMINADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/01/23
17:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 OBERENA (Baztan-Fernandez)
  • BAZTAN JAUREGUI, A.
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
35  - 16 OBERENA (Galdeano-Braune)
  • GALDEANO YANIZ, M.
  • BRAUNE MATELLANES, J.
2015/01/23
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Flandes-Zalba)
  • FLANDES IPARAGUIRRE, A.
  • ZALBA LARUMBE, P.
12  - 35 AMAYA (Molina-Garcia)
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • GARCIA ERRO, S.
2015/01/24
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Mayo-Pueyo)
  • MAYO MARQUEZ, A.
  • PUEYO ARIAS, P.
35  - 28 AMAYA (Artazcoz-Echarri)
  • ARTAZCOZ OSAMBELA, P.
  • ECHARRI TAPIA, I.
 Deialdia 2
2015/01/30
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Molina-Garcia)
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • GARCIA ERRO, S.
35  - 30 AMAYA (Mayo-Pueyo)
  • MAYO MARQUEZ, A.
  • PUEYO ARIAS, P.
2015/01/30
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Artazcoz-Echarri)
  • ARTAZCOZ OSAMBELA, P.
  • ECHARRI TAPIA, I.
14  - 35 OBERENA (Baztan-Fernandez)
  • BAZTAN JAUREGUI, A.
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
2015/01/30
17:30
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 OBERENA (Galdeano-Braune)
  • GALDEANO YANIZ, M.
  • BRAUNE MATELLANES, J.
34  - 35 TENIS (Flandes-Zalba)
  • FLANDES IPARAGUIRRE, A.
  • ZALBA LARUMBE, P.
 Deialdia 3
2015/02/06
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Flandes-Zalba)
  • FLANDES IPARAGUIRRE, A.
  • ZALBA LARUMBE, P.
35  - 20 AMAYA (Artazcoz-Echarri)
  • ARTAZCOZ OSAMBELA, P.
  • ECHARRI TAPIA, I.
2015/02/08
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Mayo-Pueyo)
  • MAYO MARQUEZ, A.
  • PUEYO ARIAS, P.
32  - 35 OBERENA (Baztan-Fernandez)
  • BAZTAN JAUREGUI, A.
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
2015/02/08
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Molina-Garcia)
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • GARCIA ERRO, S.
35  - 15 OBERENA (Galdeano-Braune)
  • GALDEANO YANIZ, M.
  • BRAUNE MATELLANES, J.
 Deialdia 4
2015/02/13
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Mayo-Pueyo)
  • MAYO MARQUEZ, A.
  • PUEYO ARIAS, P.
35  - 9 OBERENA (Galdeano-Braune)
  • GALDEANO YANIZ, M.
  • BRAUNE MATELLANES, J.
2015/02/13
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Artazcoz-Echarri)
  • ARTAZCOZ OSAMBELA, P.
  • ECHARRI TAPIA, I.
13  - 35 AMAYA (Molina-Garcia)
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • GARCIA ERRO, S.
2015/02/15
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Baztan-Fernandez)
  • BAZTAN JAUREGUI, A.
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
35  - 13 TENIS (Flandes-Zalba)
  • FLANDES IPARAGUIRRE, A.
  • ZALBA LARUMBE, P.
 Deialdia 5
2015/02/20
17:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Molina-Garcia)
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
  • GARCIA ERRO, S.
35  - 21 OBERENA (Baztan-Fernandez)
  • BAZTAN JAUREGUI, A.
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
2015/02/20
17:30
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 OBERENA (Galdeano-Braune)
  • GALDEANO YANIZ, M.
  • BRAUNE MATELLANES, J.
35  - 33 AMAYA (Artazcoz-Echarri)
  • ARTAZCOZ OSAMBELA, P.
  • ECHARRI TAPIA, I.
2015/02/20
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Flandes-Zalba)
  • FLANDES IPARAGUIRRE, A.
  • ZALBA LARUMBE, P.
19  - 35 AMAYA (Mayo-Pueyo)
  • MAYO MARQUEZ, A.
  • PUEYO ARIAS, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Molina-Garcia)   10 5 5 0 0 175 91
2 OBERENA (Baztan-Fernandez)   9 5 4 1 0 161 110
3 AMAYA (Mayo-Pueyo)   8 5 3 2 0 167 126
4 TENIS (Flandes-Zalba)   7 5 2 3 0 114 159
5 OBERENA (Galdeano-Braune)   6 5 1 4 0 109 173
6 AMAYA (Artazcoz-Echarri)   5 5 0 5 0 108 175
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik