Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK PGOMAZ NES - 2 FASEA HUME 1¬

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/01/24
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI A
  • NAGORE LARREA, I.
  • NAGORE LARREA, O.
6  - 25 MENDILLORRI B
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
2015/01/24
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • ERDOZIA ALBERDI, O.
  • GOENA MIRANDA, A.
21  - 25 G.PILOTA B
  • ERDOZIA ALBERDI, S.
  • OTXOA GARMENDIA, N.
2015/01/24
10:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI A
  • ERRO ERBURU, I.
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
25  - 11 ESTERIBAR
  • VENTURA ITURRALDE, O.
  • ESAIN GOĐI, I.
 Deialdia 2
2015/01/31
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI B
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
13  - 25 AUNAMENDI A
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
  • ERRO ERBURU, I.
2015/01/31
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B
  • ERDOZIA ALBERDI, S.
  • OTXOA GARMENDIA, N.
25  - 0 * MENDILLORRI A
*Equipo no presentado
2015/02/01
11:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR
  • URMENETA ESAIN, M.
  • VENTURA ITURRALDE, O.
11  - 25 G.PILOTA A
  • GOENA MIRANDA, A.
  • ERDOZIA ALBERDI, O.
 Deialdia 3
2015/02/07
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI B
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
25  - 15 G.PILOTA B
  • ERDOZIA ALBERDI, S.
  • OTXOA GARMENDIA, N.
2015/02/07
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI A
  • NAGORE LARREA, I.
  • NAGORE LARREA, O.
25  - 21 ESTERIBAR
  • ESAIN GOĐI, I.
  • URMENETA ESAIN, M.
2015/02/07
10:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI A
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
  • ERRO ERBURU, I.
25  - 11 G.PILOTA A
  • ERDOZIA ALBERDI, O.
  • GOENA MIRANDA, A.
 Deialdia 4
2015/02/14
09:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • ERDOZIA ALBERDI, O.
  • GOENA MIRANDA, A.
25  - 5 MENDILLORRI A
  • NAGORE LARREA, O.
  • NAGORE LARREA, I.
2015/02/14
10:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI A
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
  • ERRO ERBURU, I.
25  - 14 G.PILOTA B
  • ERDOZIA ALBERDI, S.
  • OTXOA GARMENDIA, N.
2015/02/14
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR
  • VENTURA ITURRALDE, O.
  • ESAIN GOĐI, I.
25  - 23 MENDILLORRI B
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
 Deialdia 5
2015/02/21
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B
  • ERDOZIA ALBERDI, S.
  • OTXOA GARMENDIA, N.
18  - 25 ESTERIBAR
  • VENTURA ITURRALDE, O.
  • URMENETA ESAIN, M.
2015/02/21
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI B
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
22  - 25 G.PILOTA A
  • ERDOZIA ALBERDI, O.
  • GOENA MIRANDA, A.
2015/02/21
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI A
  • NAGORE LARREA, I.
  • NAGORE LARREA, O.
12  - 25 AUNAMENDI A
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
  • ERRO ERBURU, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AUNAMENDI A   10 5 5 0 0 125 61
2 G.PILOTA A   8 5 3 2 0 107 88
3 ESTERIBAR   7 5 2 3 0 93 116
4 MENDILLORRI B   7 5 2 3 0 108 96
5 G.PILOTA B   7 5 2 3 0 97 96
6 MENDILLORRI A   5 4 1 3 1 48 121
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik