Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA HUME 3ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/01/23
18:30
Tudela - Polideportivo ERASO A
  • VALLEJO FELIPE, I.
  • BERGARA IGARTUA, A.
18  - 15 ERASO B
  • URRA GARCIA, A.
  • SANGüESA BLANCO, U.
2015/01/24
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • GOÑI-GALLO, I.
  • PARRALES BURGOS, I.
11  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN B
  • CRESPO MONREAL, U.
  • LARREA GONZALEZ, A.
2015/01/24
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • BAINES ASENJO, B.
  • ROLDAN GONZALEZ, A.
18  - 5 ZUGARRALDE E
  • LABAY JOLIS, A.
  • GALARRETA MUGUIRO, E.
 Deialdia 2
2015/01/31
10:00
Tudela - Polideportivo ERASO B
  • SANGüESA BLANCO, U.
  • URRA GARCIA, A.
17  - 18 BERRIOZAR B
  • GOÑI-GALLO, I.
  • PARRALES BURGOS, I.
2015/01/31
10:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE E
  • JOLIS REPARAZ, A.
  • GALARRETA MUGUIRO, E.
7  - 18 ERASO A
  • VALLEJO FELIPE, I.
  • BERGARA IGARTUA, A.
2015/01/31
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN B
  • LARREA GONZALEZ, A.
  • FLAMARIQUE JORRIN, K.
15  - 18 OBERENA B
  • BAINES ASENJO, B.
  • ROLDAN GONZALEZ, A.
 Deialdia 3
2015/02/07
10:00
Tudela - Polideportivo ERASO B
  • SANGüESA BLANCO, U.
  • URRA GARCIA, A.
18  - 12 ZUGARRALDE E
  • LABAY JOLIS, A.
  • JOLIS REPARAZ, A.
2015/02/07
10:00
Tudela - Polideportivo ERASO A
  • BERGARA IGARTUA, A.
  • VALLEJO FELIPE, I.
9  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN B
  • LARREA GONZALEZ, A.
  • CRESPO MONREAL, U.
2015/02/07
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • PARRALES BURGOS, I.
  • GOÑI-GALLO, I.
6  - 18 OBERENA B
  • BAINES ASENJO, B.
  • ROLDAN GONZALEZ, A.
 Deialdia 4
2015/02/13
18:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • PARRALES BURGOS, I.
  • GOÑI-GALLO, I.
18  - 9 ZUGARRALDE E
  • LABAY JOLIS, A.
  • GALARRETA MUGUIRO, E.
2015/02/14
09:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN B
  • LARREA GONZALEZ, A.
  • CRESPO MONREAL, U.
18  - 7 ERASO B
  • URRA GARCIA, A.
  • SANGüESA BLANCO, U.
2015/02/14
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • BAINES ASENJO, B.
  • ROLDAN GONZALEZ, A.
18  - 0 * ERASO A
*Equipo no presentado
 Deialdia 5
2015/02/20
18:30
Tudela - Polideportivo ERASO B
  • SANGüESA BLANCO, U.
  • URRA GARCIA, A.
13  - 18 OBERENA B
  • BAINES ASENJO, B.
  • ROLDAN GONZALEZ, A.
2015/02/21
10:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE E
  • GALARRETA MUGUIRO, E.
  • JOLIS REPARAZ, A.
8  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN B
  • CRESPO MONREAL, U.
  • LARREA GONZALEZ, A.
2015/02/21
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO A
  • BERGARA IGARTUA, A.
  • VALLEJO FELIPE, I.
18  - 11 BERRIOZAR B
  • GOÑI-GALLO, I.
  • PARRALES BURGOS, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA B   10 5 5 0 0 90 39
2 P.P.SAN SEBASTIAN B   9 5 4 1 0 87 53
3 ERASO A   7 4 3 1 1 63 69
4 BERRIOZAR B   7 5 2 3 0 64 80
5 ERASO B   6 5 1 4 0 70 84
6 ZUGARRALDE E   5 5 0 5 0 41 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/01/16
17:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • ARRETXE GARCES, E.
  • ARIZTEGUI MARIÑELARENA, E.
18  - 9 BERRIOZAR D
  • BARRAGAN CALLEJA, A.
  • SANCHEZ VALVERDE, B.
2015/01/17
10:00
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN C
  • GERENDIAIN GOÑI, X.
  • OLAGÜE GARCIA, A.
18  - 9 OBERENA C
  • ARANGUREN ARRIETA, J.
  • OTONDO CILVETI, M.
2015/01/17
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA E
  • JAUQUICOA URIZ, I.
  • IZURDIAGA GARRUES, X.
9  - 18 LAGUNAK
  • GARCES RUIZ, M.
  • MUTUBERRIA NOVOA, I.
2015/01/18
-
- P.P.SAN SEBASTIAN C   Descanso
 Deialdia 2
2015/01/24
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR D
  • SANCHEZ VALVERDE, B.
  • BARRAGAN CALLEJA, A.
13  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • BERRADE GARCIA, I.
  • ARMENDARIZ LESAGA, I.
2015/01/24
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • ARANGUREN ARRIETA, J.
  • OTONDO CILVETI, M.
11  - 18 PAZ ZIGANDA A
  • ARIZTEGUI MARIÑELARENA, E.
  • ARRETXE GARCES, E.
2015/01/24
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK
  • MUTUBERRIA NOVOA, I.
  • GARCES RUIZ, M.
18  - 17 BURUZGAIN C
  • GERENDIAIN GOÑI, X.
  • OLAGÜE GARCIA, A.
2015/01/25
-
- Descanso   ATARRABIA E
 Deialdia 3
2015/01/30
17:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • ARRETXE GARCES, E.
  • ARIZTEGUI MARIÑELARENA, E.
16  - 18 LAGUNAK
  • GARCES RUIZ, M.
  • MUTUBERRIA NOVOA, I.
2015/01/31
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN C
  • ARMENDARIZ LESAGA, I.
  • BERRADE GARCIA, I.
7  - 18 ATARRABIA E
  • JAUQUICOA URIZ, I.
  • IZURDIAGA GARRUES, X.
2015/01/31
11:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR D 18  - 0 * OBERENA C
*Equipo no presentado
2015/02/01
-
- BURUZGAIN C   Descanso
 Deialdia 4
2015/02/06
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • ARANGUREN ARRIETA, J.
  • OTONDO CILVETI, M.
6  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • BERRADE GARCIA, I.
  • FLAMARIQUE JORRIN, K.
2015/02/07
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK
  • MUTUBERRIA NOVOA, I.
  • GARCES RUIZ, M.
18  - 1 BERRIOZAR D
  • BARRAGAN CALLEJA, A.
  • SANCHEZ VALVERDE, B.
2015/02/07
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA E
  • IZURDIAGA GARRUES, X.
  • JAUQUICOA URIZ, I.
17  - 18 BURUZGAIN C
  • GERENDIAIN GOÑI, X.
  • OLAGÜE GARCIA, A.
2015/02/08
-
- Descanso   PAZ ZIGANDA A
 Deialdia 5
2015/02/13
17:30
Villava - Lorenzo Goikoa PAZ ZIGANDA A
  • ARRETXE GARCES, E.
  • ARIZTEGUI MARIÑELARENA, E.
17  - 18 ATARRABIA E
  • IZURDIAGA GARRUES, X.
  • JAUQUICOA URIZ, I.
2015/02/14
09:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN C
  • BERRADE GARCIA, I.
  • FLAMARIQUE JORRIN, K.
13  - 18 BURUZGAIN C
  • GERENDIAIN GOÑI, X.
  • OLAGÜE GARCIA, A.
2015/02/14
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • ARANGUREN ARRIETA, J.
  • OTONDO CILVETI, M.
15  - 18 LAGUNAK
  • GARCES RUIZ, M.
  • MUTUBERRIA NOVOA, I.
2015/02/15
-
- BERRIOZAR D   Descanso
 Deialdia 6
2015/02/20
18:00
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA E
  • IZURDIAGA GARRUES, X.
  • JAUQUICOA URIZ, I.
18  - 2 BERRIOZAR D
  • BARRAGAN CALLEJA, A.
  • SANCHEZ VALVERDE, B.
2015/02/21
10:00
Larraintzar - Ulzama BURUZGAIN C
  • GERENDIAIN GOÑI, X.
  • OLAGÜE GARCIA, A.
18  - 6 PAZ ZIGANDA A
  • ARIZTEGUI MARIÑELARENA, A.
  • ARIZTEGUI MARIÑELARENA, E.
2015/02/21
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN C
  • BERRADE GARCIA, I.
  • ARMENDARIZ LESAGA, I.
9  - 18 LAGUNAK
  • MUTUBERRIA NOVOA, I.
  • GARCES RUIZ, M.
2015/02/22
-
- Descanso   OBERENA C
 Deialdia 7
2015/02/28
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • ARANGUREN ARRIETA, J.
  • OTONDO CILVETI, M.
16  - 18 ATARRABIA E
  • JAUQUICOA URIZ, I.
  • IZURDIAGA GARRUES, X.
2015/02/28
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR D
  • BARRAGAN CALLEJA, A.
  • SANCHEZ VALVERDE, B.
13  - 18 BURUZGAIN C
  • OLAGÜE GARCIA, A.
  • GERENDIAIN GOÑI, X.
2015/02/28
17:00
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • ARRETXE GARCES, E.
  • ARIZTEGUI MARIÑELARENA, E.
18  - 15 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • BERRADE GARCIA, I.
  • ARMENDARIZ LESAGA, I.
2015/03/01
-
- LAGUNAK   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK   12 6 6 0 0 108 67
2 BURUZGAIN C   11 6 5 1 0 107 76
3 ATARRABIA E   10 6 4 2 0 98 78
4 PAZ ZIGANDA A   9 6 3 3 0 93 89
5 P.P.SAN SEBASTIAN C   8 6 2 4 0 80 91
6 BERRIOZAR D   7 6 1 5 0 56 90
7 OBERENA C   5 5 0 5 1 57 108
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/01/17
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA C
  • PEREZ GOMEZ, O.
  • OLLOQUIEGUI ARTASO, A.
18  - 11 BERRIOZAR C
  • LERIN BARTOLL, I.
  • ARMENDARIZ SENOSIAIN, U.
2015/01/17
10:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE G (RETIRADO)
  • OTEIZA IGLESIAS, A.
  • OTEIZA IGLESIAS, M.
  PAZ ZIGANDA B
  • ERRO BEORLEGUI, H.
  • AVELINO ETXAIDE, I.
2015/01/17
11:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA F
  • SARASATE OCHOGAVIA, M.
  • ELIPE OJER, O.
18  - 13 ARAXES B
  • ELIZALDE ZUBILLAGA, J.
  • MIKEO ZINKUNEGI, A.
2015/01/18
-
- HUARTE B   Descanso
 Deialdia 2
2015/01/24
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR C
  • ARMENDARIZ SENOSIAIN, U.
  • LERIN BARTOLL, I.
6  - 18 HUARTE B
  • VERA NOAIN, I.
  • ETXETXIKIA HARIZMENDI, E.
2015/01/24
11:00
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA B
  • AVELINO ETXAIDE, I.
  • ERRO BEORLEGUI, H.
18  - 7 ATARRABIA C
  • PEREZ GOMEZ, O.
  • OLLOQUIEGUI ARTASO, A.
2015/01/24
16:30
Betelu - Escuelas ARAXES B   ZUGARRALDE G (RETIRADO)
2015/01/25
-
- Descanso   OBERENA F
 Deialdia 3
2015/01/30
19:30
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • ETXETXIKIA HARIZMENDI, E.
  • VERA NOAIN, I.
14  - 18 OBERENA F
  • ELIPE OJER, O.
  • SARASATE OCHOGAVIA, M.
2015/01/31
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA C
  • PEREZ GOMEZ, O.
  • OLLOQUIEGUI ARTASO, A.
16  - 18 ARAXES B
  • ELIZALDE ZUBILLAGA, J.
  • MIKEO ZINKUNEGI, A.
2015/01/31
11:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR C
  • LERIN BARTOLL, I.
  • ARMENDARIZ SENOSIAIN, U.
3  - 18 PAZ ZIGANDA B
  • ERRO BEORLEGUI, H.
  • AVELINO ETXAIDE, I.
2015/02/01
-
- ZUGARRALDE G (RETIRADO)   Descanso
 Deialdia 4
2015/02/07
16:30
Betelu - Escuelas ARAXES B
  • ELIZALDE ZUBILLAGA, J.
  • MIKEO ZINKUNEGI, A.
18  - 6 BERRIOZAR C
  • LERIN BARTOLL, I.
  • ARMENDARIZ SENOSIAIN, U.
2015/02/07
17:00
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA B
  • AVELINO ETXAIDE, I.
  • ERRO BEORLEGUI, H.
8  - 18 HUARTE B
  • VERA NOAIN, I.
  • ETXETXIKIA HARIZMENDI, E.
2015/02/08
-
- Descanso   ATARRABIA C
2015/02/08
-
- OBERENA F   ZUGARRALDE G (RETIRADO)
 Deialdia 5
2015/02/13
17:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA B
  • AVELINO ETXAIDE, I.
  • ERRO BEORLEGUI, H.
17  - 18 ARAXES B
  • ELIZALDE ZUBILLAGA, J.
  • MIKEO ZINKUNEGI, A.
2015/02/13
17:30
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA C
  • PEREZ GOMEZ, O.
  • OLLOQUIEGUI ARTASO, A.
7  - 18 OBERENA F
  • SARASATE OCHOGAVIA, M.
  • ELIPE OJER, O.
2015/02/15
-
- HUARTE B   ZUGARRALDE G (RETIRADO)
2015/02/15
-
- BERRIOZAR C   Descanso
 Deialdia 6
2015/02/20
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA F
  • SARASATE OCHOGAVIA, M.
  • ELIPE OJER, O.
18  - 1 BERRIOZAR C
  • ARMENDARIZ SENOSIAIN, U.
  • LERIN BARTOLL, I.
2015/02/20
19:00
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • VERA NOAIN, I.
  • ETXETXIKIA HARIZMENDI, E.
13  - 18 ARAXES B
  • MIKEO ZINKUNEGI, A.
  • ELIZALDE ZUBILLAGA, J.
2015/02/22
-
- Descanso   PAZ ZIGANDA B
2015/02/22
-
- ZUGARRALDE G (RETIRADO)   ATARRABIA C
 Deialdia 7
2015/02/27
17:30
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA C
  • PEREZ GOMEZ, O.
  • ROMERO ACEDO, A.
11  - 18 HUARTE B
  • VERA NOAIN, I.
  • ETXETXIKIA HARIZMENDI, E.
2015/02/28
17:00
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA B
  • AVELINO ETXAIDE, I.
  • ERRO BEORLEGUI, H.
9  - 18 OBERENA F
  • SARASATE OCHOGAVIA, M.
  • ELIPE OJER, O.
2015/03/01
-
- BERRIOZAR C   ZUGARRALDE G (RETIRADO)
2015/03/01
-
- ARAXES B   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA F   10 5 5 0 0 90 44
2 ARAXES B   9 5 4 1 0 85 70
3 HUARTE B   8 5 3 2 0 81 61
4 PAZ ZIGANDA B   7 5 2 3 0 70 64
5 ATARRABIA C   6 5 1 4 0 59 83
6 BERRIOZAR C   5 5 0 5 0 27 90
7 ZUGARRALDE G (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/01/16
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • LEONARDO PEÑAS, X.
  • ETXEBERRIA OZCOIDI, O.
18  - 16 OBERENA E
  • BASTERRETXEA RODRIGUEZ, R.
  • LANA LLORENS, A.
2015/01/16
19:00
Huarte - Toki Alai HUARTE C
  • GOMEZ GALLEGO, L.
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
0  - 18 ARAMPILOTA
  • BERRIATUA JURIO, A.
  • ARAMENDIA BAILON, H.
2015/01/17
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR E
  • URETA GOIEN, A.
  • LERGA-ARTETA, C.
5  - 18 ZUGARRALDE F
  • PEREZ GURREA, J.
  • URRIZA CENOZ, O.
2015/01/18
-
- ATARRABIA D   Descanso
 Deialdia 2
2015/01/24
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA E
  • BASTERRETXEA RODRIGUEZ, R.
  • LANA LLORENS, A.
0  - 18 ATARRABIA D
  • ORZANCO MENDIA, A.
  • TITISUNTA ANALUISA, C.
2015/01/24
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • ARAMENDIA BAILON, H.
  • BERRIATUA JURIO, A.
7  - 18 OBERENA D
  • ETXEBERRIA OZCOIDI, O.
  • LEONARDO PEÑAS, X.
2015/01/24
10:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE F
  • PEREZ GURREA, J.
  • URRIZA CENOZ, O.
18  - 5 HUARTE C
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
  • GOMEZ GALLEGO, L.
2015/01/25
-
- Descanso   BERRIOZAR E
 Deialdia 3
2015/01/31
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA E
  • BASTERRETXEA RODRIGUEZ, R.
  • LANA LLORENS, A.
18  - 11 ARAMPILOTA
  • ALFARO CAÑETE, P.
  • ARAMENDIA BAILON, H.
2015/01/31
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • LEONARDO PEÑAS, X.
  • ETXEBERRIA OZCOIDI, O.
18  - 6 ZUGARRALDE F
  • URRIZA CENOZ, O.
  • PEREZ GURREA, J.
2015/01/31
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA D
  • ORZANCO MENDIA, A.
  • TITISUNTA ANALUISA, C.
18  - 10 BERRIOZAR E
  • URETA GOIEN, A.
  • LERGA-ARTETA, C.
2015/02/01
-
- HUARTE C   Descanso
 Deialdia 4
2015/02/07
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • ARAMENDIA BAILON, H.
  • BERRIATUA JURIO, A.
18  - 5 ATARRABIA D
  • ROMERO ACEDO, A.
  • TITISUNTA ANALUISA, C.
2015/02/07
10:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE F
  • PEREZ GURREA, J.
  • URRIZA CENOZ, O.
18  - 6 OBERENA E
  • LANA LLORENS, A.
  • BASTERRETXEA RODRIGUEZ, R.
2015/02/07
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR E
  • URETA GOIEN, A.
  • LERGA-ARTETA, C.
18  - 8 HUARTE C
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
  • GOMEZ GALLEGO, L.
2015/02/08
-
- Descanso   OBERENA D
 Deialdia 5
2015/02/13
17:30
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA D
  • ORZANCO MENDIA, A.
  • TITISUNTA ANALUISA, C.
16  - 18 HUARTE C
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
  • GOMEZ GALLEGO, L.
2015/02/14
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • ARAMENDIA BAILON, H.
  • BERRIATUA JURIO, A.
13  - 18 ZUGARRALDE F
  • PEREZ GURREA, J.
  • URRIZA CENOZ, O.
2015/02/14
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • LEONARDO PEÑAS, X.
  • ETXEBERRIA OZCOIDI, O.
18  - 2 BERRIOZAR E
  • LERGA-ARTETA, C.
  • URETA GOIEN, A.
2015/02/15
-
- OBERENA E   Descanso
 Deialdia 6
2015/02/20
18:00
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA D
  • ORZANCO MENDIA, A.
  • TITISUNTA ANALUISA, C.
11  - 18 ZUGARRALDE F
  • PEREZ GURREA, J.
  • URRIZA CENOZ, O.
2015/02/20
18:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR E
  • URETA GOIEN, A.
  • LERGA-ARTETA, C.
6  - 18 OBERENA E
  • BASTERRETXEA RODRIGUEZ, R.
  • LANA LLORENS, A.
2015/02/20
19:00
Huarte - Toki Alai HUARTE C
  • GOMEZ GALLEGO, L.
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
3  - 18 OBERENA D
  • LEONARDO PEÑAS, X.
  • ETXEBERRIA OZCOIDI, O.
2015/02/22
-
- Descanso   ARAMPILOTA
 Deialdia 7
2015/02/27
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA E
*Equipo no presentado
0 *  - 18 HUARTE C
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
  • GOMEZ GALLEGO, L.
2015/02/28
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • LEONARDO PEÑAS, X.
  • ETXEBERRIA OZCOIDI, O.
18  - 7 ATARRABIA D
  • ORZANCO MENDIA, A.
  • TITISUNTA ANALUISA, C.
2015/02/28
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • ARAMENDIA BAILON, H.
  • BERRIATUA JURIO, A.
18  - 4 BERRIOZAR E
  • LERGA-ARTETA, C.
  • URETA GOIEN, A.
2015/03/01
-
- ZUGARRALDE F   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA D   12 6 6 0 0 108 41
2 ZUGARRALDE F   11 6 5 1 0 96 58
3 ARAMPILOTA   9 6 3 3 0 85 63
4 HUARTE C   8 6 2 4 0 52 88
5 ATARRABIA D   8 6 2 4 0 75 82
6 OBERENA E   7 6 2 3 1 58 89
7 BERRIOZAR E   7 6 1 5 0 45 98