Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA SEIN 1

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2015/01/23
17:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • RETEGUI RUEDA, T.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
18  - 9 ARAMPILOTA A
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  • ARAMENDIA BAILON, I.
2015/01/24
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • SALCEDO-CAMPION, H.
  • ECHEVERRIA AUGUSTO, K.
8  - 18 ALDABIDE A
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
  • IMAZ LARRAZA, I.
 Deialdia 2
2015/01/30
17:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • RETEGUI RUEDA, T.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
18  - 10 ALDABIDE A
  • IMAZ LARRAZA, I.
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
2015/01/31
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA A
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  • ARAMENDIA BAILON, I.
18  - 10 BERRIOZAR A
  • SALCEDO-CAMPION, H.
  • ECHEVERRIA AUGUSTO, K.
 Deialdia 3
2015/02/07
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • SALCEDO-CAMPION, H.
  • ECHEVERRIA AUGUSTO, K.
18  - 9 PAZ ZIGANDA A
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
  • GONZALO AYERBE, J.
2015/02/07
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • IMAZ LARRAZA, I.
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
18  - 8 ARAMPILOTA A
  • ARAMENDIA BAILON, I.
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
 Deialdia 4
2015/02/13
18:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • BARANDIARAN LEITZA, E.
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
11  - 18 BERRIOZAR A
  • SALCEDO-CAMPION, H.
  • ECHEVERRIA AUGUSTO, K.
2015/02/14
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA A
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  • ARAMENDIA BAILON, I.
13  - 18 PAZ ZIGANDA A
  • RETEGUI RUEDA, T.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
 Deialdia 5
2015/02/20
18:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • SALCEDO-CAMPION, H.
  • ECHEVERRIA AUGUSTO, K.
12  - 18 ARAMPILOTA A
  • GLARIA BUENO, O.
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
2015/02/21
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • IMAZ LARRAZA, I.
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
18  - 17 PAZ ZIGANDA A
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
  • GONZALO AYERBE, J.
 Deialdia 6
2015/02/27
17:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • RETEGUI RUEDA, T.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
18  - 16 BERRIOZAR A
  • ECHEVERRIA AUGUSTO, K.
  • SALCEDO-CAMPION, H.
2015/02/28
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA A
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  • ARAMENDIA BAILON, I.
4  - 18 ALDABIDE A
  • LAKUNTZA GONZALEZ, X.
  • IMAZ LARRAZA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 PAZ ZIGANDA A   10 6 4 2 0 98 84
2 ALDABIDE A   10 6 4 2 0 93 73
3 ARAMPILOTA A   8 6 2 4 0 70 94
4 BERRIOZAR A   8 6 2 4 0 82 92