Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ MUTILAK 1 FASEA KADETE 2Š

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F2 I.Buzunariz-M.Goñi (AM)
  • BUZUNARIZ OIZ, I.
  • GOŅI CACERES, M.
22  - 25 R.Valgaņon-A.Cano (RED)
  • VALGAŅON RODRIGUEZ, R.
  • CANO SARRIA, A.
2014/12/26
16:00
Pamplona - Amaya-F1 V.Madurga-J.Sagües (SIG)
  • MADURGA FABIERES, V.
  • SAGUES ALFONSO, J.
15  - 25 J.Leache-J.Reparaz (SIG)
  • LEACHE PEŅARANDA, J.
  • REPARAZ GOŅI, J.
 Deialdia 2
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F3 J.Leache-J.Reparaz (SIG)
  • LEACHE PEŅARANDA, J.
  • REPARAZ GOŅI, J.
25  - 16 I.Buzunariz-M.Goņi (AM)
  • BUZUNARIZ OIZ, I.
  • GOŅI CACERES, M.
2014/12/26
16:00
Pamplona - Amaya-F1 V.Madurga-J.Sagües (SIG)
  • MADURGA FABIERES, V.
  • SAGUES ALFONSO, J.
20  - 25 R.Valgaņon-A.Cano (RED)
  • VALGAŅON RODRIGUEZ, R.
  • CANO SARRIA, A.
 Deialdia 3
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F2 I.Buzunariz-M.Goñi (AM)
  • BUZUNARIZ OIZ, I.
  • GOŅI CACERES, M.
25  - 11 V.Madurga-J.Sagües (SIG)
  • MADURGA FABIERES, V.
  • SAGUES ALFONSO, J.
2014/12/26
16:00
Pamplona - Amaya-F1 R.Valgañon-A.Cano (RED)
  • VALGAŅON RODRIGUEZ, R.
  • CANO SARRIA, A.
22  - 25 J.Leache-J.Reparaz (SIG)
  • LEACHE PEŅARANDA, J.
  • REPARAZ GOŅI, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 J.Leache-J.Reparaz (SIG)   6 3 3 0 0 75 53
2 R.Valgaņon-A.Cano (RED)   5 3 2 1 0 72 67
3 I.Buzunariz-M.Goņi (AM)   4 3 1 2 0 63 61
4 V.Madurga-J.Sagües (SIG)   3 3 0 3 0 46 75
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F3 Mugiro-Jara (SJ)
  • MUGUIRO MARIŅELARENA, J.
  • JARAI SORBET, X.
14  - 25 A.Muro-G-Ciaurriz (SIG)
  • MURO ARANGUREN, A.
  • CIAURRIZ EGAŅA, G.
2014/12/26
16:00
Pamplona - Amaya-F1 P.Palacios-M.De Alaba (SIG)
  • PALACIOS LEZANA, P.
  • DE ALAVA PEREZ, M.
25  - 21 P.Mendivil-P.Hualde (RED)
  • MENDIVIL AYERBE, P.
  • HUALDE ZUŅIGA, P.
 Deialdia 2
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya-F1 A.Muro-G-Ciaurriz (SIG)
  • CIAURRIZ EGAŅA, G.
  • MURO ARANGUREN, A.
20  - 25 P.Palacios-M.De Alaba (SIG)
  • PALACIOS LEZANA, P.
  • DE ALAVA PEREZ, M.
2014/12/26
16:00
Pamplona - Amaya-F1 Mugiro-Jara (SJ)
  • MUGUIRO MARIŅELARENA, J.
  • JARAI SORBET, X.
25  - 23 P.Mendivil-P.Hualde (RED)
  • MENDIVIL AYERBE, P.
  • HUALDE ZUŅIGA, P.
 Deialdia 3
2014/12/26
16:00
Pamplona - Amaya-F1 P.Mendivil-P.Hualde (RED)
  • MENDIVIL AYERBE, P.
  • HUALDE ZUŅIGA, P.
25  - 18 A.Muro-G-Ciaurriz (SIG)
  • MURO ARANGUREN, A.
  • CIAURRIZ EGAŅA, G.
2014/12/26
16:00
Pamplona - Amaya-F1 P.Palacios-M.De Alaba (SIG)
  • PALACIOS LEZANA, P.
  • DE ALAVA PEREZ, M.
25  - 23 Mugiro-Jara (SJ)
  • MUGUIRO MARIŅELARENA, J.
  • JARAI SORBET, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 P.Palacios-M.De Alaba (SIG)   6 3 3 0 0 75 64
2 P.Mendivil-P.Hualde (RED)   4 3 1 2 0 69 68
3 A.Muro-G-Ciaurriz (SIG)   4 3 1 2 0 63 64
4 Mugiro-Jara (SJ)   4 3 1 2 0 62 73
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/12/22
-
- Descanso   S.Layos-J.Egaņa (SIG)
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F3 J.Ergui-F.Arrizabalaga (SIG)
  • ERGUI DIAZ, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
25  - 13 A.Alzu-P.Suarez (RED)
  • ALZU URDIROZ, A.
  • SUAREZ VALDES, P.
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.Uzin-A.Echarri (FL)
  • ETXARRI OLASKOAGA, A.
  • UZIN ETXEBERRIA, F.
14  - 25 L.Ucar-J.San Martin (UNI)
  • UCAR ARDANAZ, L.
  • SAN MARTIN MTNEZ-BAYARRI, J.
 Deialdia 2
2014/12/23
-
- A.Alzu-P.Suarez (RED)   Descanso
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F3 L.Ucar-J.San Martin (UNI)
  • UCAR ARDANAZ, L.
  • SAN MARTIN MTNEZ-BAYARRI, J.
20  - 25 J.Ergui-F.Arrizabalaga (SIG)
  • ERGUI DIAZ, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
2014/12/26
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.Layos-J.Egaña (SIG)
  • LAYOS IRISO, S.
  • EGAŅA ABREGO, J.
14  - 25 F.Uzin-A.Echarri (FL)
  • UZIN ETXEBERRIA, F.
  • ETXARRI OLASKOAGA, A.
 Deialdia 3
2014/12/24
-
- Descanso   F.Uzin-A.Echarri (FL)
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya-F1 A.Alzu-P.Suarez (RED)
  • ALZU URDIROZ, A.
  • SUAREZ VALDES, P.
14  - 25 L.Ucar-J.San Martin (UNI)
  • UCAR ARDANAZ, L.
  • SAN MARTIN MTNEZ-BAYARRI, J.
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F3 J.Ergui-F.Arrizabalaga (SIG)
  • ERGUI DIAZ, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
25  - 16 S.Layos-J.Egaņa (SIG)
  • LAYOS IRISO, S.
  • EGAŅA ABREGO, J.
 Deialdia 4
2014/12/25
-
- Descanso   L.Ucar-J.San Martin (UNI)
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.Uzin-A.Echarri (FL)
  • UZIN ETXEBERRIA, F.
  • ETXARRI OLASKOAGA, A.
12  - 25 J.Ergui-F.Arrizabalaga (SIG)
  • ERGUI DIAZ, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
2014/12/26
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.Layos-J.Egaña (SIG)
  • LAYOS IRISO, S.
  • EGAŅA ABREGO, J.
14  - 25 A.Alzu-P.Suarez (RED)
  • ALZU URDIROZ, A.
  • SUAREZ VALDES, P.
 Deialdia 5
2014/12/26
-
- J.Ergui-F.Arrizabalaga (SIG)   Descanso
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F3 L.Ucar-J.San Martin (UNI)
  • UCAR ARDANAZ, L.
  • SAN MARTIN MTNEZ-BAYARRI, J.
25  - 13 S.Layos-J.Egaņa (SIG)
  • LAYOS IRISO, S.
  • EGAŅA ABREGO, J.
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya-F1 A.Alzu-P.Suarez (RED)
  • ALZU URDIROZ, A.
  • SUAREZ VALDES, P.
25  - 22 F.Uzin-A.Echarri (FL)
  • ETXARRI OLASKOAGA, A.
  • UZIN ETXEBERRIA, F.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 J.Ergui-F.Arrizabalaga (SIG)   8 4 4 0 0 100 61
2 L.Ucar-J.San Martin (UNI)   7 4 3 1 0 95 66
3 A.Alzu-P.Suarez (RED)   6 4 2 2 0 77 86
4 F.Uzin-A.Echarri (FL)   5 4 1 3 0 73 89
5 S.Layos-J.Egaņa (SIG)   4 4 0 4 0 57 100
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F2 J.Asensio-I.Gonzalez (OB)
  • ASENSIO AROSTEGUI, J.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
23  - 25 J.Arrizabalaga-A.Marcalain (SIG)
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, I.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F3 J.Garro-S.Malmierca (RED)
  • GARRO LORENZO, J.
  • MALMIERCA ORDOQUI, S.
20  - 25 L.Moreno-D.Marin (SIG)
  • MORENO PEREZ, L.
  • MARIN ARBIZU, D.
 Deialdia 2
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F3 J.Garro-S.Malmierca (RED)
  • GARRO LORENZO, J.
  • MALMIERCA ORDOQUI, S.
12  - 25 J.Arrizabalaga-A.Marcalain (SIG)
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, I.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F3 L.Moreno-D.Marin (SIG)
  • MORENO PEREZ, L.
  • MARIN ARBIZU, D.
25  - 22 J.Asensio-I.Gonzalez (OB)
  • ASENSIO AROSTEGUI, J.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
 Deialdia 3
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F2 J.Arrizabalaga-A.Marcalain (SIG)
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, I.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
25  - 17 L.Moreno-D.Marin (SIG)
  • MORENO PEREZ, L.
  • MARIN ARBIZU, D.
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F2 J.Asensio-I.Gonzalez (OB)
  • ASENSIO AROSTEGUI, J.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
25  - 14 J.Garro-S.Malmierca (RED)
  • GARRO LORENZO, J.
  • MALMIERCA ORDOQUI, S.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 J.Arrizabalaga-A.Marcalain (SIG)   6 3 3 0 0 75 52
2 L.Moreno-D.Marin (SIG)   5 3 2 1 0 67 67
3 J.Asensio-I.Gonzalez (OB)   4 3 1 2 0 70 64
4 J.Garro-S.Malmierca (RED)   3 3 0 3 0 46 75
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F2 I.De La Puente-L.De La Puente (SIG)
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, I.
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, L.
21  - 25 Eulate-Lacunza (TEN)
  • GARCIA DE EULATE PASCUAL, I.
  • LACUNZA SANABDON, X.
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F2 J.Benito-E.Beraza (SJ)
  • BENITO SIMON-RICART, J.
  • BERAZA LORENTE, E.
25  - 12 F.Ibaņez-F.Funcia (SIG)
  • IBAŅEZ GARCIA, F.
  • FUNCIA JUANGO, F.
 Deialdia 2
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F3 J.Benito-E.Beraza (SJ)
  • BENITO SIMON-RICART, J.
  • BERAZA LORENTE, E.
24  - 25 Eulate-Lacunza (TEN)
  • GARCIA DE EULATE PASCUAL, I.
  • LACUNZA SANABDON, X.
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.Ibañez-F.Funcia (SIG)
  • FUNCIA JUANGO, F.
  • IBAŅEZ GARCIA, F.
23  - 25 I.De La Puente-L.De La Puente (SIG)
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, I.
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, L.
 Deialdia 3
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya-F1 Eulate-Lacunza (TEN)
  • GARCIA DE EULATE PASCUAL, I.
  • LACUNZA SANABDON, X.
25  - 10 F.Ibaņez-F.Funcia (SIG)
  • IBAŅEZ GARCIA, F.
  • FUNCIA JUANGO, F.
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F2 I.De La Puente-L.De La Puente (SIG)
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, I.
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, L.
23  - 25 J.Benito-E.Beraza (SJ)
  • BENITO SIMON-RICART, J.
  • BERAZA LORENTE, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Eulate-Lacunza (TEN)   6 3 3 0 0 75 55
2 J.Benito-E.Beraza (SJ)   5 3 2 1 0 74 60
3 I.De La Puente-L.De La Puente (SIG)   4 3 1 2 0 69 73
4 F.Ibaņez-F.Funcia (SIG)   3 3 0 3 0 45 75
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya-F1 D.Martinez-P.Azcona (OB)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • AZCONA ESTERAS, P.
25  - 17 T.Rubio-P.Pascual (SIG)
  • RUBIO GAZTELU, T.
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F2 G.Labbe-F.Oses (RED)
  • LABBE VICONDOA, G.
  • OSES EQUIZA, F.
25  - 14 Azcona-Buldon (OB)
  • BULDON GOŅI, A.
  • AZKONA RUBIA, J.
 Deialdia 2
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya F2 G.Labbe-F.Oses (RED)
  • LABBE VICONDOA, G.
  • OSES EQUIZA, F.
25  - 15 T.Rubio-P.Pascual (SIG)
  • RUBIO GAZTELU, T.
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya-F1 Azcona-Buldon (OB)
  • BULDON GOŅI, A.
  • AZKONA RUBIA, J.
15  - 25 D.Martinez-P.Azcona (OB)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • AZCONA ESTERAS, P.
 Deialdia 3
2014/12/26
10:00
Pamplona - Amaya-F1 D.Martinez-P.Azcona (OB)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • AZCONA ESTERAS, P.
25  - 21 G.Labbe-F.Oses (RED)
  • LABBE VICONDOA, G.
  • OSES EQUIZA, F.
2014/12/26
16:00
Pamplona - Amaya-F1 T.Rubio-P.Pascual (SIG)
  • RUBIO GAZTELU, T.
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
25  - 17 Azcona-Buldon (OB)
  • AZKONA RUBIA, J.
  • BULDON GOŅI, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 D.Martinez-P.Azcona (OB)   6 3 3 0 0 75 53
2 G.Labbe-F.Oses (RED)   5 3 2 1 0 71 54
3 T.Rubio-P.Pascual (SIG)   4 3 1 2 0 57 67
4 Azcona-Buldon (OB)   3 3 0 3 0 46 75
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik