Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ PGOMAZ BANAKA 5 1/2 BIGARRENA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: 1 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2014/10/30
20:00
Pamplona - López D.Girones (AM)
  • GIRONES INES, D.
22  - 30 J.Alonso (OB)
  • ALONSO CAÑOS, J.
 Deialdia 3
2014/11/03
20:00
Pamplona - López Donazar (OB)
  • DONAZAR ARGUIÑANO, I.
30  - 23 J.Alonso (OB)
  • ALONSO CAÑOS, J.
 Deialdia 4
2014/11/10
20:00
Pamplona - López Vitoria (AM)
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
30  - 22 Donazar (OB)
  • DONAZAR ARGUIÑANO, I.
Multzoa: 2 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2014/10/27
20:00
Pamplona - López Almarcegui (FL)
  • ALMARCEGUI ARTIEDA, P.
9  - 30 Jonan (AM)
  • AISA SANCHEZ, J.
 Deialdia 3
2014/10/31
19:30
Pamplona - López Amezketa (AM)
  • AMEZKETA PEREZ, M.
28  - 30 Jonan (AM)
  • AISA SANCHEZ, J.
 Deialdia 4
2014/11/10
20:00
Pamplona - López Barandiaran (SM)
  • BARANDIARAN GARCIA, F.
30  - 29 Jonan (AM)
  • AISA SANCHEZ, J.
Multzoa: 3 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/21
19:30
Pamplona - López Pascal (FL)
  • MARTINEZ FERNANDEZ, P.
22  - 30 Leon (AM)
  • LEON ANGUIANO, C.
 Deialdia 2
2014/10/28
19:30
Pamplona - López Torrea (FL)
  • TORREA URBELZ, V.
30  - 26 Leon (AM)
  • LEON ANGUIANO, C.
 Deialdia 3
2014/10/31
19:30
Pamplona - López Zubialde (FL)
  • ZUBIALDE LEGARRETA, X.
22  - 30 Torrea (FL)
  • TORREA URBELZ, V.
 Deialdia 4
2014/11/07
19:00
Pamplona - López Juanillo (AM)
  • LOPEZ GARCIA, J.
25  - 30 Torrea (FL)
  • TORREA URBELZ, V.
Multzoa: 4 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/23
20:00
Pamplona - López Bariain (AM)
  • BARIAIN ARTETA, I.
30  - 20 A.Garcia (FL)
  • GARCIA RECALDE, A.
 Deialdia 2
2014/10/29
20:00
Pamplona - López Urtxipia (FL)
  • URTXIPIA JUANENA, I.
30  - 18 Bariain (AM)
  • BARIAIN ARTETA, I.
 Deialdia 3
2014/11/04
19:30
Pamplona - López D.Otano (AM)
*Equipo no presentado
0 *  - 30 Urtxipia (FL)
  • URTXIPIA JUANENA, I.
 Deialdia 4
2014/11/07
19:00
Pamplona - López Santesteban (FL)
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
22  - 30 Urtxipia (FL)
  • URTXIPIA JUANENA, I.
Multzoa: 5 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/21
19:30
Pamplona - López Rekena (AM)
  • REKENA ANGUIANO, C.
30  - 10 Bustince (AM)
  • BUSTINCE PEREZ, P.
 Deialdia 2
2014/10/29
20:00
Pamplona - López Mina (FL)
  • MINA MEDIAVILLA, A.
30  - 18 Rekena (AM)
  • REKENA ANGUIANO, C.
 Deialdia 3
2014/10/31
19:30
Pamplona - López Eransus (FL)
  • ERANSUS BLANCO, A.
21  - 30 Mina (FL)
  • MINA MEDIAVILLA, A.
 Deialdia 4
2014/11/06
20:00
Pamplona - López Molina (AM)
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
30  - 0 * Mina (FL)
*Equipo no presentado
Multzoa: 6 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/20
20:00
Pamplona - López Luismi (FL)
*Equipo no presentado
0 *  - 30 Basterrica (OB)
  • BASTERRICA CARTE, I.
 Deialdia 2
2014/10/27
20:00
Pamplona - López Basterrica (OB)
  • BASTERRICA CARTE, I.
7  - 30 Mujika (AM)
  • MUJICA ANTON, M.
 Deialdia 3
2014/11/04
19:30
Pamplona - López Esain (BU)
  • ESAIN URBELZ, I.
30  - 27 Mujika (AM)
  • MUJICA ANTON, M.
 Deialdia 4
2014/11/11
19:00
Pamplona - López Bañales (FL)
  • BAÑALES IZCO, F.
30  - 22 Esain (BU)
  • ESAIN URBELZ, I.
Multzoa: 7 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/25
11:00
Pamplona - López J.Pino (FL)
  • PINO LOPEZ, J.
17  - 30 Beroiz (OB)
  • BEROIZ AZCARATE, E.
 Deialdia 2
2014/10/28
19:30
Pamplona - López Oria (FL)
  • ORIA OSTIZ, R.
18  - 30 Beroiz (OB)
  • BEROIZ AZCARATE, E.
 Deialdia 3
2014/10/31
19:30
Pamplona - López Domench (FL)
  • DOMENCH ZABALZA, J.
26  - 30 Beroiz (OB)
  • BEROIZ AZCARATE, E.
 Deialdia 4
2014/11/07
19:00
Pamplona - López Merindano (AM)
  • MERINDANO AZCONA, J.
30  - 15 Beroiz (OB)
  • BEROIZ AZCARATE, E.
Multzoa: 8 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/23
20:00
Pamplona - López Jaurrieta (FL)
  • JAURRIETA VENTURA, J.
30  - 22 X.Perez (OB)
  • PEREZ MALON, X.
 Deialdia 2
2014/10/28
19:30
Pamplona - López Ariz (FL)
  • ARIZ ARNEDO, I.
27  - 30 Jaurrieta (FL)
  • JAURRIETA VENTURA, J.
 Deialdia 3
2014/11/04
19:30
Pamplona - López X.Lopez (ZU)
  • LOPEZ TORREGROSA, X.
30  - 18 Jaurrieta (FL)
  • JAURRIETA VENTURA, J.
 Deialdia 4
2014/11/11
19:00
Pamplona - López Abaigar (HU)
  • ABAIGAR REMIREZ, A.
30  - 22 X.Lopez (ZU)
  • LOPEZ TORREGROSA, X.
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik