Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ PGOMAZ NESKAK 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/17
18:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Y.Aristorena-Contin)
  • ARISTORENA CAMPOS, Y.
  • CONTIN ALGARRA, R.
30  - 21 OBERENA (Andueza-S.Aristorena)
  • ANDUEZA SANZ, B.
  • ARISTORENA CAMPOS, S.
2014/10/19
12:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Muneta-Larrion)
  • MUNETA LANZ, S.
  • LARRION LOPEZ, M.
30  - 19 SAN MIGUEL (Okariz-Argain)
  • ARGAIN PLAZA, E.
  • OKARIZ ORMAECHEA, M.
 Deialdia 2
2014/10/24
20:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Muneta-Larrion)
  • LARRION LOPEZ, M.
  • MUNETA LANZ, S.
30  - 13 OBERENA (Andueza-S.Aristorena)
  • ARISTORENA CAMPOS, S.
  • ANDUEZA SANZ, B.
2014/10/24
20:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Okariz-Argain)
  • ARGAIN PLAZA, E.
  • OKARIZ ORMAECHEA, M.
22  - 30 OBERENA (Y.Aristorena-Contin)
  • ARISTORENA CAMPOS, Y.
  • CONTIN ALGARRA, R.
 Deialdia 3
2014/10/31
20:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Andueza-S.Aristorena)
  • ARISTORENA CAMPOS, S.
  • ANDUEZA SANZ, B.
30  - 29 SAN MIGUEL (Okariz-Argain)
  • OKARIZ ORMAECHEA, M.
  • ARGAIN PLAZA, E.
2014/10/31
20:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Y.Aristorena-Contin)
  • ARISTORENA CAMPOS, Y.
  • CONTIN ALGARRA, R.
26  - 30 SAN MIGUEL (Muneta-Larrion)
  • MUNETA LANZ, S.
  • LARRION LOPEZ, M.
 Deialdia 4
2014/11/07
20:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Okariz-Argain)
  • OKARIZ ORMAECHEA, M.
  • ARGAIN PLAZA, E.
17  - 30 SAN MIGUEL (Muneta-Larrion)
  • MUNETA LANZ, S.
  • LARRION LOPEZ, M.
2014/11/09
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Andueza-S.Aristorena)
  • ANDUEZA SANZ, B.
  • ARISTORENA CAMPOS, S.
17  - 30 OBERENA (Y.Aristorena-Contin)
  • ARISTORENA CAMPOS, Y.
  • CONTIN ALGARRA, R.
 Deialdia 5
2014/11/14
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Andueza-S.Aristorena)
  • ANDUEZA SANZ, B.
  • ARISTORENA CAMPOS, S.
20  - 30 SAN MIGUEL (Muneta-Larrion)
  • MUNETA LANZ, S.
  • LARRION LOPEZ, M.
2014/11/14
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Y.Aristorena-Contin)
  • ARISTORENA CAMPOS, Y.
  • CONTIN ALGARRA, R.
30  - 18 SAN MIGUEL (Okariz-Argain)
  • OKARIZ ORMAECHEA, M.
  • ARGAIN PLAZA, E.
 Deialdia 6
2014/11/21
20:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Muneta-Larrion)
  • MUNETA LANZ, S.
  • LARRION LOPEZ, M.
30  - 18 OBERENA (Y.Aristorena-Contin)
  • ARISTORENA CAMPOS, Y.
  • CONTIN ALGARRA, R.
2014/11/22
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Okariz-Argain)
  • ARGAIN PLAZA, E.
  • OKARIZ ORMAECHEA, M.
30  - 28 OBERENA (Andueza-S.Aristorena)
  • ANDUEZA SANZ, B.
  • ARISTORENA CAMPOS, S.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (Muneta-Larrion)   12 6 6 0 0 180 113
2 OBERENA (Y.Aristorena-Contin)   10 6 4 2 0 164 138
3 SAN MIGUEL (Okariz-Argain)   7 6 1 5 0 135 178
4 OBERENA (Andueza-S.Aristorena)   7 6 1 5 0 129 179
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik