Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA KADETE 3ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/25
16:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • GALARZA REINOSO, I.
  • IRUJO CUEVAS, A.
22  - 8 IRURTZUN B
  • LIZARRAGA VILLAREJO, A.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
2014/10/25
16:30
Betelu - Escuelas ARAXES
  • SARALEGI IZAGIRRE, J.
  • REKALDE IRAIZOZ, J.
13  - 22 G.PILOTA C
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
  • ASTIZ JAUREGI, J.
2014/10/26
-
- LARRAUN   Descanso
 Deialdia 2
2014/10/31
18:00
Etxarren - Aranburu IRURTZUN B
  • ZABALETA ARTOLA, M.
  • LIZARRAGA VILLAREJO, A.
20  - 22 LARRAUN
  • LORENTE ETXARRI, A.
  • AUZMENDI LARUMBE, J.
2014/10/31
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA C
  • ASTIZ JAUREGI, J.
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
12  - 22 IRURTZUN A
  • GALARZA REINOSO, I.
  • ARZOZ LARRAGA, I.
2014/11/02
-
- Descanso   ARAXES
 Deialdia 3
2014/11/07
18:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • LIZARRAGA VILLAREJO, A.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
22  - 6 G.PILOTA C
  • ASTIZ JAUREGI, J.
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
2014/11/08
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • LORENTE ETXARRI, A.
  • AUZMENDI LARUMBE, J.
22  - 12 ARAXES
  • SARALEGI IZAGIRRE, J.
  • REKALDE IRAIZOZ, J.
2014/11/09
-
- IRURTZUN A   Descanso
 Deialdia 4
2014/11/15
16:30
Aldatz - Itturgu LARRAUN
  • AUZMENDI LARUMBE, J.
  • LORENTE ETXARRI, A.
22  - 13 G.PILOTA C
  • ASTIZ JAUREGI, J.
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
2014/11/15
16:30
Betelu - Escuelas ARAXES
  • SARALEGI IZAGIRRE, J.
  • REKALDE IRAIZOZ, J.
21  - 22 IRURTZUN A
  • COBOS SOLANO, J.
  • GALARZA REINOSO, I.
2014/11/16
-
- Descanso   IRURTZUN B
 Deialdia 5
2014/11/22
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • ZABALETA ARTOLA, M.
  • LIZARRAGA VILLAREJO, A.
10  - 22 ARAXES
  • REKALDE IRAIZOZ, J.
  • SARALEGI IZAGIRRE, J.
2014/11/22
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • GALARZA REINOSO, I.
  • COBOS SOLANO, J.
22  - 15 LARRAUN
  • LORENTE ETXARRI, A.
  • AUZMENDI LARUMBE, J.
2014/11/23
-
- G.PILOTA C   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN A   8 4 4 0 0 88 56
2 LARRAUN   7 4 3 1 0 81 67
3 IRURTZUN B   5 4 1 3 0 60 72
4 ARAXES   5 4 1 3 0 68 76
5 G.PILOTA C   5 4 1 3 0 53 79
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/25
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA E
  • LERGA CAMBRA, I.
  • LIZARRAGA PANIAGUA, B.
14  - 22 SAN FRCO.JAVIER
  • JIMENEZ JIMENEZ, E.
  • GEORGE BUD, A.
2014/10/25
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • ARBIZU ARMENDARIZ, G.
  • MAILHARIN ORTIGOSA, J.
22  - 17 ZUGARRALDE C
  • DEQUEL ERRO, M.
  • URDIN JIMENEZ, A.
2014/10/25
10:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • GASTON CAMBRA, A.
  • ABASCAL SANZ DE GALDEANO, A.
17  - 22 SAN MIGUEL D
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • ANDUEZA IBAÑEZ, J.
 Deialdia 2
2014/10/31
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE C
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
  • URDIN JIMENEZ, A.
16  - 22 SAN MIGUEL C
  • ABASCAL SANZ DE GALDEANO, A.
  • GASTON CAMBRA, A.
2014/10/31
18:15
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER
  • JIMENEZ JIMENEZ, E.
  • GEORGE BUD, A.
22  - 17 BERRIOZAR
  • MAILHARIN ORTIGOSA, J.
  • ARBIZU ARMENDARIZ, G.
2014/11/01
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • ANDUEZA IBAÑEZ, J.
22  - 16 OBERENA E
  • LERGA CAMBRA, I.
  • LIZARRAGA PANIAGUA, B.
 Deialdia 3
2014/11/08
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA E
  • LERGA CAMBRA, I.
  • LIZARRAGA PANIAGUA, B.
22  - 9 ZUGARRALDE C
  • URDIN JIMENEZ, A.
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
2014/11/08
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • ARBIZU ARMENDARIZ, G.
  • MAILHARIN ORTIGOSA, J.
22  - 9 SAN MIGUEL C
  • ABASCAL SANZ DE GALDEANO, A.
  • GASTON CAMBRA, A.
2014/11/08
17:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER
  • JIMENEZ JIMENEZ, E.
  • GEORGE BUD, A.
22  - 4 SAN MIGUEL D
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • ANDUEZA IBAÑEZ, J.
 Deialdia 4
2014/11/15
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • GASTON CAMBRA, A.
  • ABASCAL SANZ DE GALDEANO, A.
22  - 6 OBERENA E
  • LIZARRAGA PANIAGUA, B.
  • LERGA CAMBRA, I.
2014/11/15
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • ARBIZU ARMENDARIZ, G.
  • MAILHARIN ORTIGOSA, J.
12  - 22 SAN MIGUEL D
  • ANDUEZA IBAÑEZ, J.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
2014/11/15
10:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE C
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
  • URDIN JIMENEZ, A.
3  - 22 SAN FRCO.JAVIER
  • JIMENEZ JIMENEZ, E.
  • MARTINEZ AJONA, I.
 Deialdia 5
2014/11/21
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA E
  • LERGA CAMBRA, I.
  • LIZARRAGA PANIAGUA, B.
22  - 9 BERRIOZAR
  • MAILHARIN ORTIGOSA, J.
  • ARBIZU ARMENDARIZ, G.
2014/11/22
10:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • ANDUEZA IBAÑEZ, J.
22  - 8 ZUGARRALDE C
  • RODRIGUEZ GUILLEN, D.
  • URDIN JIMENEZ, A.
2014/11/22
17:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER
  • JIMENEZ JIMENEZ, E.
  • GEORGE BUD, A.
22  - 12 SAN MIGUEL C
  • ABASCAL SANZ DE GALDEANO, A.
  • GASTON CAMBRA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FRCO.JAVIER   10 5 5 0 0 110 50
2 SAN MIGUEL D   9 5 4 1 0 92 75
3 SAN MIGUEL C   7 5 2 3 0 82 88
4 BERRIOZAR   7 5 2 3 0 82 92
5 OBERENA E   7 5 2 3 0 80 84
6 ZUGARRALDE C   5 5 0 5 0 53 110
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik