Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA G.MAZO GAZTE 4 1/2

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2014/10/28
18:00
Etxarren - Aranburu Beraza (IR)
  • BERAZA VILTXES, U.
18  - 11 Landa (SM)
  • LANDA SALINAS, D.
 Deialdia 3
2014/11/04
18:00
Etxarren - Aranburu Fagoaga (ERR)
  • FAGOAGA ETULAIN, A.
16  - 18 Beraza (IR)
  • BERAZA VILTXES, U.
 Deialdia 4
2014/11/11
18:00
Etxarren - Aranburu Laso (HU)
  • LASO LIZASO, U.
18  - 1 Beraza (IR)
  • BERAZA VILTXES, U.
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2014/10/28
18:00
Etxarren - Aranburu Lazkanotegi (BOR)
  • LAZKANOTEGI MATXIARENA, A.
18  - 0 * Ventura (ZU)
*Equipo no presentado
 Deialdia 3
2014/11/04
18:00
Etxarren - Aranburu Gil (EST)
  • GIL GASTEARENA, K.
12  - 18 Lazkanotegi (BOR)
  • LAZKANOTEGI MATXIARENA, A.
 Deialdia 4
2014/11/11
18:00
Etxarren - Aranburu Irurita (OB)
  • IRURITA OYAREGUI, J.
18  - 10 Lazkanotegi (BOR)
  • LAZKANOTEGI MATXIARENA, A.
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2014/10/28
18:00
Etxarren - Aranburu Etxegia (HU)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 Agirre (ZU)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
 Deialdia 3
2014/11/04
18:00
Etxarren - Aranburu Anso (ZU)
  • ANTSO ETXANDI, E.
18  - 8 Agirre (ZU)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
 Deialdia 4
2014/11/11
18:00
Etxarren - Aranburu Medina (ERR)
  • MEDINA SABINO, R.
18  - 15 Anso (ZU)
  • ANTSO ETXANDI, E.
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/22
18:00
Lekunberri - Jaian Jai Bidaurreta (ZU)
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
16  - 18 Grados (PIL)
  • GRADOS IRIARTE, I.
 Deialdia 2
2014/10/28
18:00
Etxarren - Aranburu Garcia (OB)
  • GARCIA JIMENEZ, I.
18  - 13 Grados (PIL)
  • GRADOS IRIARTE, I.
 Deialdia 3
2014/11/04
18:00
Etxarren - Aranburu Iribarren (OB)
  • IRIBARREN CASAS, X.
18  - 10 Garcia (OB)
  • GARCIA JIMENEZ, I.
 Deialdia 4
2014/11/11
18:00
Etxarren - Aranburu Zalduendo (SM)
  • ZALDUENDO FERNANDEZ, J.
1  - 18 Iribarren (OB)
  • IRIBARREN CASAS, X.
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/22
18:00
Lekunberri - Jaian Jai Senosiain (SM)
  • SENOSIAIN OTXOTORENA, X.
18  - 0 * Mugiro (ZU)
*Equipo no presentado
 Deialdia 2
2014/10/29
18:00
Lekunberri - Jaian Jai Gurrea (HU)
  • GURREA PRADOS, I.
13  - 18 Senosiain (SM)
  • SENOSIAIN OTXOTORENA, X.
 Deialdia 3
2014/11/05
18:00
Lekunberri - Jaian Jai Anduaga (SM)
  • ANDUAGA MOYA, B.
18  - 8 Senosiain (SM)
  • SENOSIAIN OTXOTORENA, X.
 Deialdia 4
2014/11/12
18:00
Lekunberri - Jaian Jai Okiñena (OB)
  • OKIŅENA ITURRIA, J.
17  - 18 Anduaga (SM)
  • ANDUAGA MOYA, B.
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/22
18:00
Lekunberri - Jaian Jai San Martin (ZU)
  • SAN MARTIN IRIBARREN, O.
18  - 0 * Fernandez (OB)
*Equipo no presentado
 Deialdia 2
2014/10/29
18:00
Lekunberri - Jaian Jai Etxeberria (HU)
  • ECHEVERRIA VITORINI, P.
18  - 2 San Martin (ZU)
  • SAN MARTIN IRIBARREN, O.
 Deialdia 3
2014/11/05
18:00
Lekunberri - Jaian Jai Juankorena (ERR)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 Etxeberria (HU)
  • ECHEVERRIA VITORINI, P.
 Deialdia 4
2014/11/12
18:00
Lekunberri - Jaian Jai Oskoz (BOR)
  • OSKOZ OTXANDORENA, S.
13  - 18 Etxeberria (HU)
  • ECHEVERRIA VITORINI, P.
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/22
18:00
Lekunberri - Jaian Jai Saldias (ERR)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 Redin (OB)
  • REDIN MAULEON, A.
 Deialdia 2
2014/10/29
18:00
Lekunberri - Jaian Jai Aldaz (PIL)
  • ALDAZ IRIARTE, P.
8  - 18 Redin (OB)
  • REDIN MAULEON, A.
 Deialdia 3
2014/11/05
18:00
Lekunberri - Jaian Jai Ancin (ZU)
  • ANCIN ARBONIES, B.
3  - 18 Redin (OB)
  • REDIN MAULEON, A.
 Deialdia 4
2014/11/12
18:00
Lekunberri - Jaian Jai Sanchez (EST)
  • SANCHEZ LABAT, L.
12  - 18 Redin (OB)
  • REDIN MAULEON, A.
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/22
18:00
Lekunberri - Jaian Jai Azkune (SM)
  • AZKUNE ORCARAY, D.
17  - 18 Ramirez De A. (PIL)
  • RAMIREZ DE ALDA POZUETA, A.
 Deialdia 2
2014/10/29
18:00
Lekunberri - Jaian Jai Canabal (BOR)
*Equipo no presentado
  • CANABAL ECHARTE, O.
0 *  - 18 Ramirez De A. (PIL)
  • RAMIREZ DE ALDA POZUETA, A.
 Deialdia 3
2014/11/05
18:00
Lekunberri - Jaian Jai Eskiroz (ZU)
  • ESQUIROZ REDIN, I.
18  - 0 Ramirez De A. (PIL)
 Deialdia 4
2014/11/12
18:00
Lekunberri - Jaian Jai Bakaikoa (ERR)
  • BAKAIKOA SATRUSTEGI, J.
18  - 3 Eskiroz (ZU)
  • ESQUIROZ REDIN, I.