Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ 1 FASEA PLARRUZ KADETE 2Š

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/10
18:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (J.Egaña-G.Ciaurriz)
  • EGAŅA ABREGO, J.
  • CIAURRIZ EGAŅA, G.
11  - 30 S.IGNACIO (P.Maisterra-A.Marcalain)
  • MAISTERRA VILLEGAS, P.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
2014/10/10
18:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (P.Hualde-A.Cano)
  • HUALDE ZUŅIGA, P.
  • CANO SARRIA, A.
30  - 25 REDIN (J.Benito-A.Alzu)
  • BENITO SIMON-RICART, J.
  • ALZU URDIROZ, A.
2014/10/12
-
- F.LOPEZ (F.Uzin-A.Etxarri)   Descanso
 Deialdia 2
2014/10/18
17:30
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (P.Maisterra-A.Marcalain)
  • MAISTERRA VILLEGAS, P.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
30  - 15 F.LOPEZ (F.Uzin-A.Etxarri)
  • UZIN ETXEBERRIA, F.
  • ETXARRI OLASKOAGA, A.
2014/10/18
17:30
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (J.Benito-A.Alzu)
  • BENITO SIMON-RICART, J.
  • ALZU URDIROZ, A.
30  - 23 S.IGNACIO (J.Egaņa-G.Ciaurriz)
  • EGAŅA ABREGO, J.
  • CIAURRIZ EGAŅA, G.
2014/10/19
-
- Descanso   REDIN (P.Hualde-A.Cano)
 Deialdia 3
2014/10/25
17:30
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (P.Maisterra-A.Marcalain)
  • MAISTERRA VILLEGAS, P.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
30  - 16 REDIN (J.Benito-A.Alzu)
  • BENITO SIMON-RICART, J.
  • ALZU URDIROZ, A.
2014/10/25
17:30
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (F.Uzin-A.Etxarri)
  • UZIN ETXEBERRIA, F.
  • ETXARRI OLASKOAGA, A.
19  - 30 REDIN (P.Hualde-A.Cano)
  • HUALDE ZUŅIGA, P.
  • CANO SARRIA, A.
2014/10/26
-
- S.IGNACIO (J.Egaña-G.Ciaurriz)   Descanso
 Deialdia 4
2014/10/31
17:30
Pamplona - Amaya F2 REDIN (P.Hualde-A.Cano)
  • HUALDE ZUŅIGA, P.
  • CANO SARRIA, A.
30  - 20 S.IGNACIO (J.Egaņa-G.Ciaurriz)
  • EGAŅA ABREGO, J.
  • CIAURRIZ EGAŅA, G.
2014/10/31
17:30
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (F.Uzin-A.Etxarri)
  • UZIN ETXEBERRIA, F.
  • ETXARRI OLASKOAGA, A.
29  - 30 REDIN (J.Benito-A.Alzu)
  • BENITO SIMON-RICART, J.
  • ALZU URDIROZ, A.
2014/11/02
-
- Descanso   S.IGNACIO (P.Maisterra-A.Marcalain)
 Deialdia 5
2014/11/16
-
- REDIN (J.Benito-A.Alzu)   Descanso
2014/11/16
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (P.Maisterra-A.Marcalain)
  • MAISTERRA VILLEGAS, P.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
30  - 19 REDIN (P.Hualde-A.Cano)
  • HUALDE ZUŅIGA, P.
  • CANO SARRIA, A.
2014/11/16
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (J.Egaña-G.Ciaurriz)
  • EGAŅA ABREGO, J.
  • CIAURRIZ EGAŅA, G.
25  - 30 F.LOPEZ (F.Uzin-A.Etxarri)
  • UZIN ETXEBERRIA, F.
  • ETXARRI OLASKOAGA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (P.Maisterra-A.Marcalain)   8 4 4 0 0 120 61
2 REDIN (P.Hualde-A.Cano)   7 4 3 1 0 109 94
3 REDIN (J.Benito-A.Alzu)   6 4 2 2 0 101 112
4 F.LOPEZ (F.Uzin-A.Etxarri)   5 4 1 3 0 93 115
5 S.IGNACIO (J.Egaņa-G.Ciaurriz)   4 4 0 4 0 79 120
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/10
18:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (M.De Alava-G.Dominguez)
  • DE ALAVA PEREZ, M.
  • DOMINGUEZ NAGORE, G.
16  - 30 S.IGNACIO (J.Reparaz-J.Ergui)
  • REPARAZ GOŅI, J.
  • ERGUI DIAZ, J.
2014/10/10
18:00
Pamplona - Amaya F2 OBERENA (D.Martinez-J.Asensio)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • ASENSIO AROSTEGUI, J.
6  - 30 REDIN (R.Valgaņon-P.Suarez)
  • VALGAŅON RODRIGUEZ, R.
  • SUAREZ VALDES, P.
2014/10/12
-
- S.IGNACIO (I.D.La Puente-L.D.La Puente)   Descanso
 Deialdia 2
2014/10/18
17:30
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (J.Reparaz-J.Ergui)
  • REPARAZ GOŅI, J.
  • ERGUI DIAZ, J.
30  - 29 S.IGNACIO (I.D.La Puente-L.D.La Puente)
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, I.
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, L.
2014/10/18
17:30
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (R.Valgañon-P.Suarez)
  • VALGAŅON RODRIGUEZ, R.
  • SUAREZ VALDES, P.
17  - 30 S.IGNACIO (M.De Alava-G.Dominguez)
  • DE ALAVA PEREZ, M.
  • DOMINGUEZ NAGORE, G.
2014/10/19
-
- Descanso   OBERENA (D.Martinez-J.Asensio)
 Deialdia 3
2014/10/25
17:30
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (J.Reparaz-J.Ergui)
  • REPARAZ GOŅI, J.
  • ERGUI DIAZ, J.
30  - 15 REDIN (R.Valgaņon-P.Suarez)
  • VALGAŅON RODRIGUEZ, R.
  • SUAREZ VALDES, P.
2014/10/25
17:30
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (I.D.La Puente-L.D.La Puente)
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, I.
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, L.
29  - 30 OBERENA (D.Martinez-J.Asensio)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • ASENSIO AROSTEGUI, J.
2014/10/26
-
- S.IGNACIO (M.De Alava-G.Dominguez)   Descanso
 Deialdia 4
2014/10/31
17:30
Pamplona - Amaya F2 OBERENA (D.Martinez-J.Asensio)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • ASENSIO AROSTEGUI, J.
22  - 30 S.IGNACIO (M.De Alava-G.Dominguez)
  • DE ALAVA PEREZ, M.
  • DOMINGUEZ NAGORE, G.
2014/10/31
17:30
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (I.D.La Puente-L.D.La Puente)
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, L.
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, I.
28  - 30 REDIN (R.Valgaņon-P.Suarez)
  • VALGAŅON RODRIGUEZ, R.
  • SUAREZ VALDES, P.
2014/11/02
-
- Descanso   S.IGNACIO (J.Reparaz-J.Ergui)
 Deialdia 5
2014/11/16
-
- REDIN (R.Valgañon-P.Suarez)   Descanso
2014/11/16
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (J.Reparaz-J.Ergui)
  • REPARAZ GOŅI, J.
  • ERGUI DIAZ, J.
30  - 24 OBERENA (D.Martinez-J.Asensio)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • ASENSIO AROSTEGUI, J.
2014/11/16
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (M.De Alava-G.Dominguez)
  • DE ALAVA PEREZ, M.
  • DOMINGUEZ NAGORE, G.
30  - 28 S.IGNACIO (I.D.La Puente-L.D.La Puente)
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, I.
  • DE LA PUENTE GAZTAMBIDE, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (J.Reparaz-J.Ergui)   8 4 4 0 0 120 84
2 S.IGNACIO (M.De Alava-G.Dominguez)   7 4 3 1 0 106 97
3 REDIN (R.Valgaņon-P.Suarez)   6 4 2 2 0 92 94
4 OBERENA (D.Martinez-J.Asensio)   5 4 1 3 0 82 119
5 S.IGNACIO (I.D.La Puente-L.D.La Puente)   4 4 0 4 0 114 120
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/17
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (J.Zalba-I.Eulate)
  • GARCIA DE EULATE PASCUAL, I.
  • ZALBA LARUMBE, J.
30  - 29 OBERENA (M.Pueyo-I.Gonzalez)
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
2014/10/18
17:30
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (J.Sagües-P.Pascual)
  • SAGUES ALFONSO, J.
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
14  - 30 S.IGNACIO (D.Marin-A.Muro)
  • MARIN ARBIZU, D.
  • MURO ARANGUREN, A.
 Deialdia 2
2014/10/25
17:30
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (J.Sagües-P.Pascual)
  • SAGUES ALFONSO, J.
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
8  - 30 OBERENA (M.Pueyo-I.Gonzalez)
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
  • PUEYO ARIAS, M.
2014/10/25
17:30
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (D.Marin-A.Muro)
  • MARIN ARBIZU, D.
  • MURO ARANGUREN, A.
24  - 30 TENIS (J.Zalba-I.Eulate)
  • ZALBA LARUMBE, J.
  • GARCIA DE EULATE PASCUAL, I.
 Deialdia 3
2014/10/31
17:30
Pamplona - Amaya F2 OBERENA (M.Pueyo-I.Gonzalez)
  • PUEYO ARIAS, M.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
30  - 14 S.IGNACIO (D.Marin-A.Muro)
  • MARIN ARBIZU, D.
  • MURO ARANGUREN, A.
2014/10/31
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (J.Zalba-I.Eulate)
  • ZALBA LARUMBE, J.
  • GARCIA DE EULATE PASCUAL, I.
30  - 18 S.IGNACIO (J.Sagües-P.Pascual)
  • SAGUES ALFONSO, J.
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (J.Zalba-I.Eulate)   6 3 3 0 0 90 71
2 OBERENA (M.Pueyo-I.Gonzalez)   5 3 2 1 0 89 52
3 S.IGNACIO (D.Marin-A.Muro)   4 3 1 2 0 68 74
4 S.IGNACIO (J.Sagües-P.Pascual)   3 3 0 3 0 40 90
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/10
18:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (J.Leache-F.Arrizabalaga)
  • LEACHE PEŅARANDA, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
17  - 30 S.IGNACIO (V.Madurga-P.Palacios)
  • MADURGA FABIERES, V.
  • PALACIOS LEZANA, P.
2014/10/10
18:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (S.Malmierca-P.Mendivil)
  • MALMIERCA ORDOQUI, S.
  • MENDIVIL AYERBE, P.
26  - 30 S.IGNACIO (J.Gaztambide-L.Moreno)
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
  • MORENO PEREZ, L.
2014/10/12
-
- AMAYA (I.Buzunariz-M.Goñi)   Descanso
 Deialdia 2
2014/10/18
17:30
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (V.Madurga-P.Palacios)
  • MADURGA FABIERES, V.
  • PALACIOS LEZANA, P.
30  - 27 AMAYA (I.Buzunariz-M.Goņi)
  • BUZUNARIZ OIZ, I.
  • GOŅI CACERES, M.
2014/10/18
17:30
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (J.Gaztambide-L.Moreno)
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
  • MORENO PEREZ, L.
30  - 12 S.IGNACIO (J.Leache-F.Arrizabalaga)
  • LEACHE PEŅARANDA, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
2014/10/19
-
- Descanso   REDIN (S.Malmierca-P.Mendivil)
 Deialdia 3
2014/10/25
17:30
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (V.Madurga-P.Palacios)
  • MADURGA FABIERES, V.
  • PALACIOS LEZANA, P.
28  - 30 S.IGNACIO (J.Gaztambide-L.Moreno)
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
  • MORENO PEREZ, L.
2014/10/25
17:30
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (I.Buzunariz-M.Goñi)
  • BUZUNARIZ OIZ, I.
  • GOŅI CACERES, M.
30  - 23 REDIN (S.Malmierca-P.Mendivil)
  • MALMIERCA ORDOQUI, S.
  • MENDIVIL AYERBE, P.
2014/10/26
-
- S.IGNACIO (J.Leache-F.Arrizabalaga)   Descanso
 Deialdia 4
2014/10/31
17:30
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (I.Buzunariz-M.Goñi)
  • BUZUNARIZ OIZ, I.
  • GOŅI CACERES, M.
14  - 30 S.IGNACIO (J.Gaztambide-L.Moreno)
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
  • MORENO PEREZ, L.
2014/10/31
17:30
Pamplona - Amaya F2 REDIN (S.Malmierca-P.Mendivil)
  • MALMIERCA ORDOQUI, S.
  • MENDIVIL AYERBE, P.
25  - 30 S.IGNACIO (J.Leache-F.Arrizabalaga)
  • LEACHE PEŅARANDA, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
2014/11/02
-
- Descanso   S.IGNACIO (V.Madurga-P.Palacios)
 Deialdia 5
2014/11/16
-
- S.IGNACIO (J.Gaztambide-L.Moreno)   Descanso
2014/11/16
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (V.Madurga-P.Palacios)
  • MADURGA FABIERES, V.
  • PALACIOS LEZANA, P.
30  - 20 REDIN (S.Malmierca-P.Mendivil)
  • MALMIERCA ORDOQUI, S.
  • MENDIVIL AYERBE, P.
2014/11/16
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (J.Leache-F.Arrizabalaga)
  • LEACHE PEŅARANDA, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
30  - 27 AMAYA (I.Buzunariz-M.Goņi)
  • BUZUNARIZ OIZ, I.
  • GOŅI CACERES, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (J.Gaztambide-L.Moreno)   8 4 4 0 0 120 80
2 S.IGNACIO (V.Madurga-P.Palacios)   7 4 3 1 0 118 94
3 S.IGNACIO (J.Leache-F.Arrizabalaga)   6 4 2 2 0 89 112
4 AMAYA (I.Buzunariz-M.Goņi)   5 4 1 3 0 98 113
5 REDIN (S.Malmierca-P.Mendivil)   4 4 0 4 0 94 120
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik