Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ 1 FASEA PLARRUZ KUME 4ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (A.Astrain-M.Poyales)
  • ASTRAIN CIA, A.
  • POYALES FERNANDEZ, M.
30  - 14 S.IGNACIO (I.Juarez-R.Erviti)
  • JUAREZ LAVEDA, I.
  • ERVITI GARCIA, R.
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (J.Sanz-C.Iraburu)
  • SANZ ARVIZA, J.
  • IRABURU ELIZONDO, C.
30  - 25 F.LOPEZ (M.Lauroba-J.Urdanoz)
  • LAUROBA RUIZ, M.
  • URDANOZ LACUNZA, J.
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (P.Escudero-I-Mate-M-Achaeran)
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, P.
  • MENENDEZ, I.
30  - 28 AMAYA (I.Sola-I.Villalonga)
  • SOLA BAÑALES, I.
  • VILLALONGA ETXARRI, I.
 Deialdia 2
2014/11/02
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (I.Juarez-R.Erviti)
  • JUAREZ LAVEDA, I.
  • ERVITI GARCIA, R.
23  - 30 S.IGNACIO (P.Escudero-I-Mate-M-Achaeran)
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, P.
  • MENENDEZ, I.
2014/11/02
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (M.Lauroba-J.Urdanoz)
  • LAUROBA RUIZ, M.
  • URDANOZ LACUNZA, J.
25  - 30 S.IGNACIO (A.Astrain-M.Poyales)
  • ASTRAIN CIA, A.
  • POYALES FERNANDEZ, M.
2014/11/02
16:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (I.Sola-I.Villalonga)
  • SOLA BAÑALES, I.
  • VILLALONGA ETXARRI, I.
20  - 30 F.LOPEZ (J.Sanz-C.Iraburu)
  • SANZ ARVIZA, J.
  • IRABURU ELIZONDO, C.
 Deialdia 3
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (I.Juarez-R.Erviti)
  • JUAREZ LAVEDA, I.
  • ERVITI GARCIA, R.
8  - 30 F.LOPEZ (M.Lauroba-J.Urdanoz)
  • LAUROBA RUIZ, M.
  • URDANOZ LACUNZA, J.
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (A.Astrain-M.Poyales)
  • ASTRAIN CIA, A.
  • POYALES FERNANDEZ, M.
30  - 19 AMAYA (I.Sola-I.Villalonga)
  • SOLA BAÑALES, I.
  • VILLALONGA ETXARRI, I.
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (P.Escudero-I-Mate-M-Achaeran)
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, P.
  • MENENDEZ, I.
21  - 30 F.LOPEZ (J.Sanz-C.Iraburu)
  • SANZ ARVIZA, J.
  • IRABURU ELIZONDO, C.
 Deialdia 4
2014/11/23
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (P.Escudero-I-Mate-M-Achaeran)
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, P.
  • MENENDEZ, I.
13  - 30 F.LOPEZ (M.Lauroba-J.Urdanoz)
  • LAUROBA RUIZ, M.
  • URDANOZ LACUNZA, J.
2014/11/23
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (I.Sola-I.Villalonga)
  • SOLA BAÑALES, I.
  • VILLALONGA ETXARRI, I.
30  - 26 S.IGNACIO (I.Juarez-R.Erviti)
  • JUAREZ LAVEDA, I.
  • ERVITI GARCIA, R.
2014/11/23
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (J.Sanz-C.Iraburu)
  • SANZ ARVIZA, J.
  • IRABURU ELIZONDO, C.
19  - 30 S.IGNACIO (A.Astrain-M.Poyales)
  • ASTRAIN CIA, A.
  • POYALES FERNANDEZ, M.
 Deialdia 5
2014/11/30
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (M.Lauroba-J.Urdanoz)
  • LAUROBA RUIZ, M.
  • URDANOZ LACUNZA, J.
30  - 25 AMAYA (I.Sola-I.Villalonga)
  • SOLA BAÑALES, I.
  • VILLALONGA ETXARRI, I.
2014/11/30
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (I.Juarez-R.Erviti)
  • JUAREZ LAVEDA, I.
  • ERVITI GARCIA, R.
25  - 30 F.LOPEZ (J.Sanz-C.Iraburu)
  • SANZ ARVIZA, J.
  • IRABURU ELIZONDO, C.
2014/11/30
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (A.Astrain-M.Poyales)
  • POYALES FERNANDEZ, M.
  • ASTRAIN CIA, A.
30  - 18 S.IGNACIO (P.Escudero-I-Mate-M-Achaeran)
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, P.
  • MENENDEZ, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (A.Astrain-M.Poyales)   10 5 5 0 0 150 95
2 F.LOPEZ (J.Sanz-C.Iraburu)   9 5 4 1 0 139 121
3 F.LOPEZ (M.Lauroba-J.Urdanoz)   8 5 3 2 0 140 106
4 S.IGNACIO (P.Escudero-I-Mate-M-Achaeran)   7 5 2 3 0 112 141
5 AMAYA (I.Sola-I.Villalonga)   6 5 1 4 0 122 146
6 S.IGNACIO (I.Juarez-R.Erviti)   5 5 0 5 0 96 150
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (E.Garcia-A.Garcia)
  • GARCIA VALDES, E.
  • GARCIA CASALES, A.
28  - 30 F.LOPEZ (J.Asiain-P.Sadaba)
  • ASIAIN EZQUER, J.
  • SABADA EZQUER, P.
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (D.Lopez-X.Iriberri)
  • LOPEZ RUIZ, D.
  • IRIBERRI AZCONA, X.
30  - 27 S.IGNACIO(A.Navas-M.Labiano-I.Aramendia)
  • NAVAS ZAPATA, A.
  • LABIANO LIBERAL, M.
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (A.Ruiz-A.Noguera-H.Migueliz)
  • RUIZ BARBARIN, A.
  • NOGUERA FERNANDEZ, A.
30  - 27 REDIN (D.Gil-A.Garcia-G.Garro)
  • GIL OLSSEN, D.
  • GARCIA OTAZU, A.
 Deialdia 2
2014/11/02
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (J.Asiain-P.Sadaba)
  • ASIAIN EZQUER, J.
  • SABADA EZQUER, P.
30  - 17 S.IGNACIO (A.Ruiz-A.Noguera-H.Migueliz)
  • RUIZ BARBARIN, A.
  • MIGUELIZ MARTOS, H.
2014/11/02
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO(A.Navas-M.Labiano-I.Aramendia)
  • NAVAS ZAPATA, A.
  • LABIANO LIBERAL, M.
30  - 20 F.LOPEZ (E.Garcia-A.Garcia)
  • GARCIA VALDES, E.
  • GARCIA CASALES, A.
2014/11/02
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (D.Gil-A.Garcia-G.Garro)
  • GIL OLSSEN, D.
  • GARCIA OTAZU, A.
9  - 30 S.IGNACIO (D.Lopez-X.Iriberri)
  • LOPEZ RUIZ, D.
  • IRIBERRI AZCONA, X.
 Deialdia 3
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (J.Asiain-P.Sadaba)
  • ASIAIN EZQUER, J.
  • SABADA EZQUER, P.
30  - 10 S.IGNACIO(A.Navas-M.Labiano-I.Aramendia)
  • NAVAS ZAPATA, A.
  • LABIANO LIBERAL, M.
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (E.Garcia-A.Garcia)
  • GARCIA VALDES, E.
  • GARCIA CASALES, A.
28  - 30 REDIN (D.Gil-A.Garcia-G.Garro)
  • GIL OLSSEN, D.
  • GARRO LORENZO, G.
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (A.Ruiz-A.Noguera-H.Migueliz)
  • RUIZ BARBARIN, A.
  • MIGUELIZ MARTOS, H.
21  - 30 S.IGNACIO (D.Lopez-X.Iriberri)
  • LOPEZ RUIZ, D.
  • IRIBERRI AZCONA, X.
 Deialdia 4
2014/11/23
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (A.Ruiz-A.Noguera-H.Migueliz)
  • NOGUERA FERNANDEZ, A.
  • RUIZ BARBARIN, A.
24  - 30 S.IGNACIO(A.Navas-M.Labiano-I.Aramendia)
  • NAVAS ZAPATA, A.
  • ARAMENDIA MARS, I.
2014/11/23
16:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (D.Gil-A.Garcia-G.Garro)
  • GIL OLSSEN, D.
  • GARCIA OTAZU, A.
16  - 30 F.LOPEZ (J.Asiain-P.Sadaba)
  • ASIAIN EZQUER, J.
  • SABADA EZQUER, P.
2014/11/23
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (D.Lopez-X.Iriberri)
  • IRIBERRI AZCONA, X.
  • LOPEZ RUIZ, D.
30  - 25 F.LOPEZ (E.Garcia-A.Garcia)
  • GARCIA VALDES, E.
  • GARCIA CASALES, A.
 Deialdia 5
2014/11/30
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO(A.Navas-M.Labiano-I.Aramendia)
  • NAVAS ZAPATA, A.
  • LABIANO LIBERAL, M.
30  - 14 REDIN (D.Gil-A.Garcia-G.Garro)
  • GIL OLSSEN, D.
  • GARRO LORENZO, G.
2014/11/30
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (J.Asiain-P.Sadaba)
  • ASIAIN EZQUER, J.
  • SABADA EZQUER, P.
30  - 15 S.IGNACIO (D.Lopez-X.Iriberri)
  • LOPEZ RUIZ, D.
  • IRIBERRI AZCONA, X.
2014/11/30
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (E.Garcia-A.Garcia)
  • GARCIA VALDES, E.
  • GARCIA CASALES, A.
30  - 27 S.IGNACIO (A.Ruiz-A.Noguera-H.Migueliz)
  • RUIZ BARBARIN, A.
  • NOGUERA FERNANDEZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (J.Asiain-P.Sadaba)   10 5 5 0 0 150 86
2 S.IGNACIO (D.Lopez-X.Iriberri)   9 5 4 1 0 135 112
3 S.IGNACIO(A.Navas-M.Labiano-I.Aramendia)   8 5 3 2 0 127 118
4 F.LOPEZ (E.Garcia-A.Garcia)   6 5 1 4 0 131 147
5 S.IGNACIO (A.Ruiz-A.Noguera-H.Migueliz)   6 5 1 4 0 119 147
6 REDIN (D.Gil-A.Garcia-G.Garro)   6 5 1 4 0 96 148
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik