Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ 1 FASEA PLARRUZ KUME 3Š

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/19
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (H.Buldain-J.Gonzalez)
  • BULDAIN NARVAEZ, H.
  • GONZALEZ PARIS, J.
30  - 18 S.IGNACIO (I.Juanco-I.Franco)
  • JUANCO MONJE, I.
  • FRANCO MARAŅON, I.
2014/10/19
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Ig. Perez-Gui. Perez)
  • PEREZ GALVETE, I.
  • PEREZ GALBETE, G.
30  - 23 F.LOPEZ (I.Beraza-A.Marcalain)
  • BERAZA GOTA, I.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
 Deialdia 2
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Ig. Perez-Gui. Perez)
  • PEREZ GALVETE, I.
  • PEREZ GALBETE, G.
16  - 30 S.IGNACIO (I.Juanco-I.Franco)
  • JUANCO MONJE, I.
  • FRANCO MARAŅON, I.
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (I.Beraza-A.Marcalain)
  • BERAZA GOTA, I.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
8  - 30 S.IGNACIO (H.Buldain-J.Gonzalez)
  • BULDAIN NARVAEZ, H.
  • GONZALEZ PARIS, J.
 Deialdia 3
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (I.Juanco-I.Franco)
  • JUANCO MONJE, I.
  • FRANCO MARAŅON, I.
30  - 12 F.LOPEZ (I.Beraza-A.Marcalain)
  • BERAZA GOTA, I.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (H.Buldain-J.Gonzalez)
  • BULDAIN NARVAEZ, H.
  • GONZALEZ PARIS, J.
30  - 13 F.LOPEZ (Ig. Perez-Gui. Perez)
  • PEREZ GALVETE, I.
  • PEREZ GALBETE, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (H.Buldain-J.Gonzalez)   6 3 3 0 0 90 39
2 S.IGNACIO (I.Juanco-I.Franco)   5 3 2 1 0 78 58
3 F.LOPEZ (Ig. Perez-Gui. Perez)   4 3 1 2 0 59 83
4 F.LOPEZ (I.Beraza-A.Marcalain)   3 3 0 3 0 43 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/19
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (I.Perez-J.Saro-P.Larumbe)
  • PEREZ ALDAZ, I.
  • SARO MARCELLAN , J.
10  - 30 S.IGNACIO (J.Guerendi-A.Moreno-M.Nagore)
  • MORENO ANDUEZA, A.
  • NAGORE ALVAREZ, M.
2014/10/19
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (D.Vilella-D.Lauroba)
  • VILELLA SAN MARTIN, D.
  • LAUROBA RUIZ, D.
26  - 30 AMAYA (I.Goņi-M.Iribarren)
  • GOŅI BERNABE, I.
  • IRIBARREN AGUDO, M.
 Deialdia 2
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (D.Vilella-D.Lauroba)
  • VILELLA SAN MARTIN, D.
  • LAUROBA RUIZ, D.
30  - 20 S.IGNACIO (J.Guerendi-A.Moreno-M.Nagore)
  • GUERENDIAIN AMILLANO, J.
  • NAGORE ALVAREZ, M.
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (I.Goñi-M.Iribarren)
  • GOŅI BERNABE, I.
  • IRIBARREN AGUDO, M.
30  - 14 S.IGNACIO (I.Perez-J.Saro-P.Larumbe)
  • PEREZ ALDAZ, I.
  • SARO MARCELLAN , J.
 Deialdia 3
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (J.Guerendi-A.Moreno-M.Nagore)
  • MORENO ANDUEZA, A.
  • NAGORE ALVAREZ, M.
12  - 30 AMAYA (I.Goņi-M.Iribarren)
  • GOŅI BERNABE, I.
  • IRIBARREN AGUDO, M.
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (I.Perez-J.Saro-P.Larumbe)
  • SARO MARCELLAN , J.
  • PEREZ ALDAZ, I.
14  - 30 F.LOPEZ (D.Vilella-D.Lauroba)
  • VILELLA SAN MARTIN, D.
  • LAUROBA RUIZ, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (I.Goņi-M.Iribarren)   6 3 3 0 0 90 52
2 F.LOPEZ (D.Vilella-D.Lauroba)   5 3 2 1 0 86 64
3 S.IGNACIO (J.Guerendi-A.Moreno-M.Nagore)   4 3 1 2 0 62 70
4 S.IGNACIO (I.Perez-J.Saro-P.Larumbe)   3 3 0 3 0 38 90
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/12
-
- REDIN (I.Garzon-J.Cuello)   Descanso
2014/10/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (P.Arraiza-L.Ubanel-I.Lumbier)
  • ARRAIZA SANCHEZ, P.
  • LUMBIER ANGUIANO, I.
28  - 30 S.IGNACIO (G.Busto-I.Busto-A.Peragon)
  • BUSTO CELAYA, G.
  • BUSTO CELAYA, I.
2014/10/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (S.Belzunce-P.Mateo)
  • BELZUNCE MURILLO, S.
  • MATEO BERIAIN, P.
30  - 20 F.LOPEZ (M.Eseverri-M.Martin)
  • ESEVERRI FLORES, M.
  • MARTIN ETXALAR, M.
 Deialdia 2
2014/10/19
-
- Descanso   F.LOPEZ (S.Belzunce-P.Mateo)
2014/10/19
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (G.Busto-I.Busto-A.Peragon)
  • BUSTO CELAYA, G.
  • BUSTO CELAYA, I.
30  - 29 REDIN (I.Garzon-J.Cuello)
  • GARZON DE DIOS, I.
  • CUELLO TEJERO, J.
2014/10/19
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (M.Eseverri-M.Martin)
  • ESEVERRI FLORES, M.
  • MARTIN ETXALAR, M.
21  - 30 S.IGNACIO (P.Arraiza-L.Ubanel-I.Lumbier)
  • ARRAIZA SANCHEZ, P.
  • UBANELL CHOCARRO, L.
 Deialdia 3
2014/10/26
-
- S.IGNACIO (P.Arraiza-L.Ubanel-I.Lumbier)   Descanso
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (I.Garzon-J.Cuello)
  • GARZON DE DIOS, I.
  • CUELLO TEJERO, J.
24  - 30 F.LOPEZ (S.Belzunce-P.Mateo)
  • BELZUNCE MURILLO, S.
  • MATEO BERIAIN, P.
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (G.Busto-I.Busto-A.Peragon)
  • BUSTO CELAYA, I.
  • BUSTO CELAYA, G.
30  - 25 F.LOPEZ (M.Eseverri-M.Martin)
  • ESEVERRI FLORES, M.
  • MARTIN ETXALAR, M.
 Deialdia 4
2014/11/02
-
- Descanso   S.IGNACIO (G.Busto-I.Busto-A.Peragon)
2014/11/02
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (S.Belzunce-P.Mateo)
  • BELZUNCE MURILLO, S.
  • MATEO BERIAIN, P.
30  - 7 S.IGNACIO (P.Arraiza-L.Ubanel-I.Lumbier)
  • ARRAIZA SANCHEZ, P.
  • UBANELL CHOCARRO, L.
2014/11/02
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (I.Garzon-J.Cuello)
  • GARZON DE DIOS, I.
  • CUELLO TEJERO, J.
30  - 22 F.LOPEZ (M.Eseverri-M.Martin)
  • ESEVERRI FLORES, M.
  • MARTIN ETXALAR, M.
 Deialdia 5
2014/11/09
-
- F.LOPEZ (M.Eseverri-M.Martin)   Descanso
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (G.Busto-I.Busto-A.Peragon)
  • BUSTO CELAYA, G.
  • BUSTO CELAYA, I.
16  - 30 F.LOPEZ (S.Belzunce-P.Mateo)
  • BELZUNCE MURILLO, S.
  • MATEO BERIAIN, P.
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (P.Arraiza-L.Ubanel-I.Lumbier)
  • LUMBIER ANGUIANO, I.
  • UBANELL CHOCARRO, L.
22  - 30 REDIN (I.Garzon-J.Cuello)
  • GARZON DE DIOS, I.
  • CUELLO TEJERO, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (S.Belzunce-P.Mateo)   8 4 4 0 0 120 67
2 S.IGNACIO (G.Busto-I.Busto-A.Peragon)   7 4 3 1 0 106 112
3 REDIN (I.Garzon-J.Cuello)   6 4 2 2 0 113 104
4 S.IGNACIO (P.Arraiza-L.Ubanel-I.Lumbier)   5 4 1 3 0 87 111
5 F.LOPEZ (M.Eseverri-M.Martin)   4 4 0 4 0 88 120
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/19
16:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (J.Belloso-M.Gil)
  • BELLOSO OROZ, J.
  • GIL IBARROLA, M.
10  - 30 S.IGNACIO (M.Acosta-F.Guinea-A.Azanza)
  • ACOSTA RINCON, M.
  • GUINEA GODINO, F.
2014/10/19
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (I.Fernandez-A.Oroz)
  • FERNANDEZ DE TROCONIZ GARRIDO, I.
  • OROZ AZCARATE, A.
21  - 30 F.LOPEZ (D.Alzu-R.Echeverria)
  • ALZU MENDIGACHA, D.
  • ECHEVERRIA BARBARIN, R.
 Deialdia 2
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (I.Fernandez-A.Oroz)
  • FERNANDEZ DE TROCONIZ GARRIDO, I.
  • OROZ AZCARATE, A.
30  - 20 S.IGNACIO (M.Acosta-F.Guinea-A.Azanza)
  • GUINEA GODINO, F.
  • AZANZA INDURAIN, A.
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (D.Alzu-R.Echeverria)
  • ECHEVERRIA BARBARIN, R.
  • ALZU MENDIGACHA, D.
27  - 30 AMAYA (J.Belloso-M.Gil)
  • BELLOSO OROZ, J.
  • GIL IBARROLA, M.
 Deialdia 3
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (M.Acosta-F.Guinea-A.Azanza)
  • GUINEA GODINO, F.
  • AZANZA INDURAIN, A.
26  - 30 F.LOPEZ (D.Alzu-R.Echeverria)
  • ALZU MENDIGACHA, D.
  • ECHEVERRIA BARBARIN, R.
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (J.Belloso-M.Gil)
  • BELLOSO OROZ, J.
  • GIL IBARROLA, M.
22  - 30 REDIN (I.Fernandez-A.Oroz)
  • FERNANDEZ DE TROCONIZ GARRIDO, I.
  • OROZ AZCARATE, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (D.Alzu-R.Echeverria)   5 3 2 1 0 87 77
2 REDIN (I.Fernandez-A.Oroz)   5 3 2 1 0 81 72
3 S.IGNACIO (M.Acosta-F.Guinea-A.Azanza)   4 3 1 2 0 76 70
4 AMAYA (J.Belloso-M.Gil)   4 3 1 2 0 62 87
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/12
-
- AMAYA (A.Romero-U.Vergara)   Descanso
2014/10/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (X.Armendariz-J.Frauca)
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
  • FRAUCA ERGUI, J.
30  - 5 S.IGNACIO (I.Oneca-J.Paredes-J.Melero)
  • ONECA ORTIGOSA, I.
  • PAREDES VILLAFRANCA, J.
2014/10/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (A.Ustes-A.Pardo)
  • USTES AMBUSTEGUI, A.
  • PARDO AMAT, A.
15  - 30 F.LOPEZ (J.Huarte-P.Delgado)
  • HUARTE LAFRAYA, J.
  • DELGADO ESCUJURI , P.
 Deialdia 2
2014/10/19
-
- Descanso   F.LOPEZ (A.Ustes-A.Pardo)
2014/10/19
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (I.Oneca-J.Paredes-J.Melero)
  • ONECA ORTIGOSA, I.
  • PAREDES VILLAFRANCA, J.
17  - 30 AMAYA (A.Romero-U.Vergara)
  • ROMEO GOŅI, A.
  • VERGARA MORALES, U.
2014/10/19
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (J.Huarte-P.Delgado)
  • HUARTE LAFRAYA, J.
  • DELGADO ESCUJURI , P.
11  - 30 S.IGNACIO (X.Armendariz-J.Frauca)
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
  • FRAUCA ERGUI, J.
 Deialdia 3
2014/10/26
-
- S.IGNACIO (X.Armendariz-J.Frauca)   Descanso
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (A.Romero-U.Vergara)
  • ROMEO GOŅI, A.
  • VERGARA MORALES, U.
30  - 29 F.LOPEZ (A.Ustes-A.Pardo)
  • USTES AMBUSTEGUI, A.
  • PARDO AMAT, A.
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (I.Oneca-J.Paredes-J.Melero)
  • ONECA ORTIGOSA, I.
  • PAREDES VILLAFRANCA, J.
10  - 30 F.LOPEZ (J.Huarte-P.Delgado)
  • HUARTE LAFRAYA, J.
  • DELGADO ESCUJURI , P.
 Deialdia 4
2014/11/02
-
- Descanso   S.IGNACIO (I.Oneca-J.Paredes-J.Melero)
2014/11/02
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (A.Ustes-A.Pardo)
  • USTES AMBUSTEGUI, A.
  • PARDO AMAT, A.
16  - 30 S.IGNACIO (X.Armendariz-J.Frauca)
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
  • FRAUCA ERGUI, J.
2014/11/02
16:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (A.Romero-U.Vergara)
  • ROMEO GOŅI, A.
  • VERGARA MORALES, U.
13  - 30 F.LOPEZ (J.Huarte-P.Delgado)
  • HUARTE LAFRAYA, J.
  • DELGADO ESCUJURI , P.
 Deialdia 5
2014/11/09
-
- F.LOPEZ (J.Huarte-P.Delgado)   Descanso
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (I.Oneca-J.Paredes-J.Melero)
  • ONECA ORTIGOSA, I.
  • PAREDES VILLAFRANCA, J.
30  - 26 F.LOPEZ (A.Ustes-A.Pardo)
  • USTES AMBUSTEGUI, A.
  • PARDO AMAT, A.
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (X.Armendariz-J.Frauca)
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
  • FRAUCA ERGUI, J.
30  - 11 AMAYA (A.Romero-U.Vergara)
  • VERGARA MORALES, U.
  • ROMEO GOŅI, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (X.Armendariz-J.Frauca)   8 4 4 0 0 120 43
2 F.LOPEZ (J.Huarte-P.Delgado)   7 4 3 1 0 101 68
3 AMAYA (A.Romero-U.Vergara)   6 4 2 2 0 84 106
4 S.IGNACIO (I.Oneca-J.Paredes-J.Melero)   5 4 1 3 0 62 116
5 F.LOPEZ (A.Ustes-A.Pardo)   4 4 0 4 0 86 120
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/12
-
- REDIN (J.Tellechea-M.Rus)   Descanso
2014/10/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (P.Iraburu-P.Sarobe-I.Elizari)
  • IRABURU MARTINEZ, P.
  • ELIZARI MAŅERU, I.
24  - 30 S.IGNACIO(P.Labat-X.Armendariz-G.Azcona)
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, I.
  • AZCONA AYESTARAN, G.
2014/10/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (U.Cia-G.Cia)
  • CIA BANDRES, U.
  • CIA BANDRES, G.
22  - 30 F.LOPEZ (L.Ganuza-M.Ventoso)
  • GANUZA ESTEVEZ, L.
  • VENTOSO SUESCUN, M.
 Deialdia 2
2014/10/19
-
- Descanso   F.LOPEZ (U.Cia-G.Cia)
2014/10/19
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO(P.Labat-X.Armendariz-G.Azcona)
  • LABAT GARCIA, P.
  • AZCONA AYESTARAN, G.
30  - 21 REDIN (J.Tellechea-M.Rus)
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
  • RUS RODRIGUEZ, M.
2014/10/19
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (L.Ganuza-M.Ventoso)
  • GANUZA ESTEVEZ, L.
  • VENTOSO SUESCUN, M.
30  - 15 S.IGNACIO (P.Iraburu-P.Sarobe-I.Elizari)
  • IRABURU MARTINEZ, P.
  • SAROBE BOVE, P.
 Deialdia 3
2014/10/26
-
- S.IGNACIO (P.Iraburu-P.Sarobe-I.Elizari)   Descanso
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (J.Tellechea-M.Rus)
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
  • RUS RODRIGUEZ, M.
30  - 23 F.LOPEZ (U.Cia-G.Cia)
  • CIA BANDRES, U.
  • CIA BANDRES, G.
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO(P.Labat-X.Armendariz-G.Azcona)
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, I.
  • AZCONA AYESTARAN, G.
30  - 20 F.LOPEZ (L.Ganuza-M.Ventoso)
  • GANUZA ESTEVEZ, L.
  • VENTOSO SUESCUN, M.
 Deialdia 4
2014/11/02
-
- Descanso   S.IGNACIO(P.Labat-X.Armendariz-G.Azcona)
2014/11/02
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (U.Cia-G.Cia)
  • CIA BANDRES, U.
  • CIA BANDRES, G.
25  - 30 S.IGNACIO (P.Iraburu-P.Sarobe-I.Elizari)
  • IRABURU MARTINEZ, P.
  • SAROBE BOVE, P.
2014/11/02
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (J.Tellechea-M.Rus)
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
  • RUS RODRIGUEZ, M.
30  - 28 F.LOPEZ (L.Ganuza-M.Ventoso)
  • GANUZA ESTEVEZ, L.
  • VENTOSO SUESCUN, M.
 Deialdia 5
2014/11/09
-
- F.LOPEZ (L.Ganuza-M.Ventoso)   Descanso
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO(P.Labat-X.Armendariz-G.Azcona)
  • LABAT GARCIA, P.
  • AZCONA AYESTARAN, G.
30  - 26 F.LOPEZ (U.Cia-G.Cia)
  • CIA BANDRES, U.
  • CIA BANDRES, G.
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (P.Iraburu-P.Sarobe-I.Elizari)
  • IRABURU MARTINEZ, P.
  • SAROBE BOVE, P.
30  - 28 REDIN (J.Tellechea-M.Rus)
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
  • RUS RODRIGUEZ, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO(P.Labat-X.Armendariz-G.Azcona)   8 4 4 0 0 120 91
2 F.LOPEZ (L.Ganuza-M.Ventoso)   6 4 2 2 0 108 97
3 REDIN (J.Tellechea-M.Rus)   6 4 2 2 0 109 111
4 S.IGNACIO (P.Iraburu-P.Sarobe-I.Elizari)   6 4 2 2 0 99 113
5 F.LOPEZ (U.Cia-G.Cia)   4 4 0 4 0 96 120
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik