Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ 1 FASEA PLARRUZ KUME 2¬

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/19
-
- REDIN (A.Glaria-I.Garate)   Descanso
2014/10/19
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (I.Fernandez-A.Galvete)
  • FERNANDEZ IBARBURU, I.
  • GALVETE VILLAR, A.
28  - 30 S.IGNACIO (P.Santesteban-G.Menendez)
  • SANTESTEBAN AINCIOA, P.
  • MENENDEZ TEIJEIRA, G.
2014/10/19
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (P.Gorostiaga-B.Telletxea)
  • GOROSTIAGA TRUJA, P.
  • TELLETXEA LORENTE, B.
26  - 30 F.LOPEZ (M.Sanz-D.Martinez)
  • SANZ ARVIZA, M.
  • MARTINEZ LOS ANJOS, D.
 Deialdia 2
2014/10/26
-
- Descanso   AMAYA (P.Gorostiaga-B.Telletxea)
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (P.Santesteban-G.Menendez)
  • SANTESTEBAN AINCIOA, P.
  • MENENDEZ TEIJEIRA, G.
17  - 30 REDIN (A.Glaria-I.Garate)
  • GLARIA SANTOS, A.
  • GARATE AIZPUN, I.
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (M.Sanz-D.Martinez)
  • SANZ ARVIZA, M.
  • MARTINEZ LOS ANJOS, D.
30  - 11 S.IGNACIO (I.Fernandez-A.Galvete)
  • FERNANDEZ IBARBURU, I.
  • GALVETE VILLAR, A.
 Deialdia 3
2014/11/09
-
- S.IGNACIO (I.Fernandez-A.Galvete)   Descanso
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (A.Glaria-I.Garate)
  • GLARIA SANTOS, A.
  • GARATE AIZPUN, I.
20  - 30 AMAYA (P.Gorostiaga-B.Telletxea)
  • GOROSTIAGA TRUJA, P.
  • TELLETXEA LORENTE, B.
2014/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (P.Santesteban-G.Menendez)
  • SANTESTEBAN AINCIOA, P.
  • MENENDEZ TEIJEIRA, G.
17  - 30 F.LOPEZ (M.Sanz-D.Martinez)
  • SANZ ARVIZA, M.
  • MARTINEZ LOS ANJOS, D.
 Deialdia 4
2014/11/16
-
- Descanso   S.IGNACIO (P.Santesteban-G.Menendez)
2014/11/16
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (P.Gorostiaga-B.Telletxea)
  • GOROSTIAGA TRUJA, P.
  • TELLETXEA LORENTE, B.
30  - 27 S.IGNACIO (I.Fernandez-A.Galvete)
  • FERNANDEZ IBARBURU, I.
  • GALVETE VILLAR, A.
2014/11/16
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (A.Glaria-I.Garate)
  • GLARIA SANTOS, A.
  • GARATE AIZPUN, I.
29  - 30 F.LOPEZ (M.Sanz-D.Martinez)
  • SANZ ARVIZA, M.
  • MARTINEZ LOS ANJOS, D.
 Deialdia 5
2014/11/30
-
- F.LOPEZ (M.Sanz-D.Martinez)   Descanso
2014/11/30
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (P.Santesteban-G.Menendez)
  • SANTESTEBAN AINCIOA, P.
  • MENENDEZ TEIJEIRA, G.
30  - 23 AMAYA (P.Gorostiaga-B.Telletxea)
  • GOROSTIAGA TRUJA, P.
  • TELLETXEA LORENTE, B.
2014/11/30
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (I.Fernandez-A.Galvete)
  • FERNANDEZ IBARBURU, I.
  • GALVETE VILLAR, A.
13  - 30 REDIN (A.Glaria-I.Garate)
  • GLARIA SANTOS, A.
  • GARATE AIZPUN, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (M.Sanz-D.Martinez)   8 4 4 0 0 120 83
2 REDIN (A.Glaria-I.Garate)   6 4 2 2 0 109 90
3 AMAYA (P.Gorostiaga-B.Telletxea)   6 4 2 2 0 109 107
4 S.IGNACIO (P.Santesteban-G.Menendez)   6 4 2 2 0 94 111
5 S.IGNACIO (I.Fernandez-A.Galvete)   4 4 0 4 0 79 120
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik