Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ 1 FASEA PLARRUZ KUME 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/12
-
- F.LOPEZ (D.Pueyo-Gon.Perez G)   Descanso
2014/10/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (F.Garcia-I.Gaztambide)
  • GARCIA MURILLO, F.
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, I.
21  - 30 F.LOPEZ (A.Prat-J.Suarez)
  • PRAT GIL, A.
  • SUAREZ VALDES, J.
2014/10/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (A.Corral-M.Donezar)
  • CORRAL LACRUZ, A.
  • DONEZAR PERCAZ, M.
30  - 22 S.IGNACIO (J.Ezquerra-J.Leache)
  • EZQUERRA MADOZ, J.
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
 Deialdia 2
2014/10/26
-
- Descanso   S.IGNACIO (A.Corral-M.Donezar)
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (A.Prat-J.Suarez)
  • PRAT GIL, A.
  • SUAREZ VALDES, J.
14  - 30 F.LOPEZ (D.Pueyo-Gon.Perez G)
  • PUEYO ARIAS, D.
  • PEREZ GALVETE, G.
2014/10/26
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (J.Ezquerra-J.Leache)
  • EZQUERRA MADOZ, J.
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
17  - 30 F.LOPEZ (F.Garcia-I.Gaztambide)
  • GARCIA MURILLO, F.
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, I.
 Deialdia 3
2014/11/02
-
- F.LOPEZ (F.Garcia-I.Gaztambide)   Descanso
2014/11/02
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (D.Pueyo-Gon.Perez G)
  • PUEYO ARIAS, D.
  • PEREZ GALVETE, G.
30  - 13 S.IGNACIO (A.Corral-M.Donezar)
  • CORRAL LACRUZ, A.
  • DONEZAR PERCAZ, M.
2014/11/02
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (A.Prat-J.Suarez)
  • PRAT GIL, A.
  • SUAREZ VALDES, J.
30  - 16 S.IGNACIO (J.Ezquerra-J.Leache)
  • EZQUERRA MADOZ, J.
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
 Deialdia 4
2014/11/16
-
- Descanso   F.LOPEZ (A.Prat-J.Suarez)
2014/11/16
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (A.Corral-M.Donezar)
  • CORRAL LACRUZ, A.
  • DONEZAR PERCAZ, M.
19  - 30 F.LOPEZ (F.Garcia-I.Gaztambide)
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, I.
  • GARCIA MURILLO, F.
2014/11/16
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (D.Pueyo-Gon.Perez G)
  • PUEYO ARIAS, D.
  • PEREZ GALVETE, G.
30  - 25 S.IGNACIO (J.Ezquerra-J.Leache)
  • EZQUERRA MADOZ, J.
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
 Deialdia 5
2014/11/30
-
- S.IGNACIO (J.Ezquerra-J.Leache)   Descanso
2014/11/30
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (A.Prat-J.Suarez)
  • PRAT GIL, A.
  • SUAREZ VALDES, J.
30  - 18 S.IGNACIO (A.Corral-M.Donezar)
  • CORRAL LACRUZ, A.
  • DONEZAR PERCAZ, M.
2014/11/30
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (F.Garcia-I.Gaztambide)
  • GARCIA MURILLO, F.
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, I.
29  - 30 F.LOPEZ (D.Pueyo-Gon.Perez G)
  • PUEYO ARIAS, D.
  • PEREZ GALVETE, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (D.Pueyo-Gon.Perez G)   8 4 4 0 0 120 81
2 F.LOPEZ (A.Prat-J.Suarez)   7 4 3 1 0 104 85
3 F.LOPEZ (F.Garcia-I.Gaztambide)   6 4 2 2 0 110 96
4 S.IGNACIO (A.Corral-M.Donezar)   5 4 1 3 0 80 112
5 S.IGNACIO (J.Ezquerra-J.Leache)   4 4 0 4 0 80 120
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik