Itzuli
XXVI NKJ IRAILA-ABENDUA P.GOMAZ NESKAK P.GOMAZ NESKAK KADETE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/10/20
11:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)
  • IRIARTE VILLANUEVA, P.
  • ARDANAZ DUFUR, A.
25  - 13 G.PILOTA (Ansotegi-Parot)
  • PAROT LARRAZUBI, I.
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
2012/10/20
11:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Atxa-Astiz)
  • ATXA GAMBOA, A.
  • ASTIZ ARANBURU, A.
17  - 25 G.PILOTA (Jaka-Lasa)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • LASA UNCITI, I.
2012/10/21
00:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA (Escala-Garde)
  • ESCALA NAVARRO, A.
  • GARDE RAMIREZ, M.
10  - 25 OBERENA (Murillo-Carrasco)
  • CARRASCO SANGALO, O.
  • MURILLO GOĐI, U.
2012/10/21
00:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA (Arrosagaray-Larrea)
  • LARREA GOĐI, G.
  • ARROSAGARAI ERBURU, I.
25  - 6 G.PILOTA (Nagore-Maddi)
  • NAGORE GARRIDO, A.
  • UGARTE JAURRIETA, M.
 Deialdia 2
2012/10/27
11:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Jaka-Lasa)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • LASA UNCITI, I.
25  - 21 OBERENA (Arrosagaray-Larrea)
  • ARROSAGARAI ERBURU, I.
  • LARREA GOĐI, G.
2012/10/27
11:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Murillo-Carrasco)
  • CARRASCO SANGALO, O.
  • MURILLO GOĐI, U.
25  - 8 G.PILOTA (Atxa-Astiz)
  • ATXA GAMBOA, A.
  • ASTIZ ARANBURU, A.
2012/10/27
11:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Ansotegi-Parot)
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
25  - 11 OBERENA (Escala-Garde)
  • ESCALA NAVARRO, A.
  • GARDE RAMIREZ, M.
2012/10/27
11:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Nagore-Maddi)
  • NAGORE GARRIDO, A.
  • UGARTE JAURRIETA, M.
16  - 25 AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)
  • IRIARTE VILLANUEVA, P.
  • ARDANAZ DUFUR, A.
 Deialdia 3
2012/11/03
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Jaka-Lasa)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • LASA UNCITI, I.
25  - 15 OBERENA (Murillo-Carrasco)
  • CARRASCO SANGALO, O.
  • MURILLO GOĐI, U.
2012/11/03
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Atxa-Astiz)
  • ATXA GAMBOA, A.
  • ASTIZ ARANBURU, A.
10  - 25 G.PILOTA (Ansotegi-Parot)
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
2012/11/03
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Escala-Garde)
  • ESCALA NAVARRO, A.
  • GARDE RAMIREZ, M.
25  - 18 G.PILOTA (Nagore-Maddi)
  • NAGORE GARRIDO, A.
  • UGARTE JAURRIETA, M.
2012/11/03
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Arrosagaray-Larrea)
  • ARROSAGARAI ERBURU, I.
  • LARREA GOĐI, G.
25  - 21 AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)
  • IRIARTE VILLANUEVA, P.
  • ARDANAZ DUFUR, A.
 Deialdia 4
2012/11/10
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Murillo-Carrasco)
  • MURILLO GOĐI, U.
  • CARRASCO SANGALO, O.
25  - 24 OBERENA (Arrosagaray-Larrea)
  • ARROSAGARAI ERBURU, I.
  • LARREA GOĐI, G.
2012/11/10
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Ansotegi-Parot)
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
22  - 25 G.PILOTA (Jaka-Lasa)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • LASA UNCITI, I.
2012/11/10
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Nagore-Maddi)
  • NAGORE GARRIDO, A.
  • UGARTE JAURRIETA, M.
20  - 25 G.PILOTA (Atxa-Astiz)
  • ATXA GAMBOA, A.
  • ASTIZ ARANBURU, A.
2012/11/10
10:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)
  • IRIARTE VILLANUEVA, P.
  • ARDANAZ DUFUR, A.
25  - 0 * OBERENA (Escala-Garde)
*Equipo no presentado
 Deialdia 5
2012/11/17
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA (Murillo-Carrasco)
  • MURILLO GOĐI, U.
  • CARRASCO SANGALO, O.
25  - 15 G.PILOTA (Ansotegi-Parot)
  • PAROT LARRAZUBI, I.
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
2012/11/17
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Jaka-Lasa)
  • LASA UNCITI, I.
  • JAKA SARASOLA, G.
25  - 10 G.PILOTA (Nagore-Maddi)
  • NAGORE GARRIDO, A.
  • UGARTE JAURRIETA, M.
2012/11/17
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Atxa-Astiz)
  • ATXA GAMBOA, A.
  • ASTIZ ARANBURU, A.
7  - 25 AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)
  • IRIARTE VILLANUEVA, P.
  • ARDANAZ DUFUR, A.
2012/11/17
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA (Arrosagaray-Larrea)
  • ARROSAGARAI ERBURU, I.
  • LARREA GOĐI, G.
25  - 13 OBERENA (Escala-Garde)
  • GARDE RAMIREZ, M.
  • ESCALA NAVARRO, A.
 Deialdia 6
2012/11/24
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA (Arrosagaray-Larrea)
  • ARROSAGARAI ERBURU, I.
  • LARREA GOĐI, G.
24  - 25 G.PILOTA (Ansotegi-Parot)
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
2012/11/24
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Nagore-Maddi)
  • NAGORE GARRIDO, A.
  • UGARTE JAURRIETA, M.
11  - 25 OBERENA (Murillo-Carrasco)
  • MURILLO GOĐI, U.
  • CARRASCO SANGALO, O.
2012/11/24
10:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)
  • IRIARTE VILLANUEVA, P.
  • ARDANAZ DUFUR, A.
16  - 25 G.PILOTA (Jaka-Lasa)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • LASA UNCITI, I.
2012/11/24
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA (Escala-Garde)
  • GARDE RAMIREZ, M.
  • ESCALA NAVARRO, A.
25  - 17 G.PILOTA (Atxa-Astiz)
  • ASTIZ ARANBURU, A.
  • ATXA GAMBOA, A.
 Deialdia 7
2012/12/01
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Ansotegi-Parot)
  • ANTSOTEGI YEREGI, A.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
25  - 22 G.PILOTA (Nagore-Maddi)
  • NAGORE GARRIDO, A.
  • UGARTE JAURRIETA, M.
2012/12/01
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Jaka-Lasa)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • LASA UNCITI, I.
25  - 16 OBERENA (Escala-Garde)
  • ESCALA NAVARRO, A.
  • GARDE RAMIREZ, M.
2012/12/01
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Atxa-Astiz)
  • ATXA GAMBOA, A.
  • ASTIZ ARANBURU, A.
25  - 20 OBERENA (Arrosagaray-Larrea)
  • ARROSAGARAI ERBURU, I.
  • LARREA GOĐI, G.
2012/12/01
11:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Murillo-Carrasco)
  • MURILLO GOĐI, U.
  • CARRASCO SANGALO, O.
25  - 14 AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)
  • IRIARTE VILLANUEVA, P.
  • ARDANAZ DUFUR, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA (Jaka-Lasa)   14 7 7 0 0 175 117
2 OBERENA (Murillo-Carrasco)   13 7 6 1 0 165 107
3 AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)   11 7 4 3 0 151 111
4 G.PILOTA (Ansotegi-Parot)   11 7 4 3 0 150 142
5 OBERENA (Arrosagaray-Larrea)   10 7 3 4 0 164 140
6 G.PILOTA (Atxa-Astiz)   9 7 2 5 0 109 165
7 OBERENA (Escala-Garde)   8 7 2 4 1 100 160
8 G.PILOTA (Nagore-Maddi)   7 7 0 7 0 103 175
Dokumentuak