Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA GAZTE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2014/10/11
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe Eskiroz (ZU)
  • ESQUIROZ REDIN, I.
18  - 3 Etxegia (HU)
  • ECHEGUIA LUSARRETA, M.
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2014/10/11
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe Lazkanotegi (BOR)
  • LAZKANOTEGI MATXIARENA, A.
18  - 13 Mugiro (ZU)
  • MUGIRO MARIÑELARENA, M.
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2014/10/11
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe Juankorena (ERR)
  • JUANKORENA IPARRAGUIRRE, J.
18  - 5 Garcia (OB)
  • GARCIA JIMENEZ, I.
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/04
10:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe Gurrea (HU)
  • GURREA PRADOS, I.
18  - 8 Saldias (ERR)
  • SALDIAS MURILLO, J.
 Deialdia 2
2014/10/11
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe De La Cruz (IR)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 Gurrea (HU)
  • GURREA PRADOS, I.
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/04
10:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe Arbizu (G.PI)
  • ARBIZU ALBERTO, A.
9  - 18 Redin (OB)
  • REDIN MAULEON, A.
 Deialdia 2
2014/10/11
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe Oskoz (BOR)
  • OSKOZ OTXANDORENA, S.
18  - 7 Redin (OB)
  • REDIN MAULEON, A.
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/04
10:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe Iriarte (BUR)
  • IRIARTE ELKANO, J.
7  - 18 Iribarren (OB)
  • IRIBARREN CASAS, X.
 Deialdia 2
2014/10/11
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe Gil (EST)
  • GIL GASTEARENA, K.
15  - 18 Iribarren (OB)
  • IRIBARREN CASAS, X.
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/04
10:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe Roldan (OB)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 Fagoaga (ERR)
  • FAGOAGA ETULAIN, A.
 Deialdia 2
2014/10/12
11:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe Barriola (ARD)
  • BARRIOLA ARTIEDA, B.
18  - 13 Fagoaga (ERR)
  • FAGOAGA ETULAIN, A.
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2014/10/11
09:30
Estella - Remontival Anso (ZU)
  • ANTSO ETXANDI, E.
18  - 0 * Etxeberria (HU)
*Equipo no presentado
Multzoa: I TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2014/10/11
09:30
Estella - Remontival Medina (ERR)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 Okiñena (OB)
  • OKIÑENA ITURRIA, J.
Multzoa: J TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/04
10:00
Estella - Remontival Lorea (SM)
  • LOREA AZANZA, I.
18  - 10 Azkune (SM)
  • AZKUNE ORCARAY, D.
 Deialdia 2
2014/10/11
09:30
Estella - Remontival Anduaga (SM)
  • ANDUAGA MOYA, B.
18  - 13 Lorea (SM)
  • LOREA AZANZA, I.
Multzoa: K TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/04
10:00
Estella - Remontival Etxeberria (ERR)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 Landa (SM)
  • LANDA SALINAS, D.
 Deialdia 2
2014/10/11
09:30
Estella - Remontival Irurita (OB)
  • IRURITA OYAREGUI, J.
18  - 13 Landa (SM)
  • LANDA SALINAS, D.
Multzoa: L TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/04
10:00
Estella - Remontival Perez (SM)
  • PEREZ CRISTOBAL, R.
4  - 18 Fernandez (OB)
  • FERNANDEZ JIMENEZ, I.
 Deialdia 2
2014/10/11
09:30
Estella - Remontival Ruiz (PPSS)
  • RUIZ ESPINAL, A.
18  - 16 Fernandez (OB)
  • FERNANDEZ JIMENEZ, I.
Multzoa: M TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/04
10:00
Estella - Remontival Gomez (SM)
  • GOMEZ ECHEVERRIA, I.
18  - 10 Arrieta (SM)
  • ARRIETA JIMENEZ, J.
 Deialdia 2
2014/10/11
09:30
Estella - Remontival Sanchez (EST)
  • SANCHEZ LABAT, L.
18  - 4 Gomez (SM)
  • GOMEZ ECHEVERRIA, I.
Multzoa: N TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/04
10:00
Estella - Remontival Senosiain (SM)
  • SENOSIAIN OTXOTORENA, X.
13  - 18 Azanza (SM)
  • AZANZA URABAYEN, F.
 Deialdia 2
2014/10/11
09:30
Estella - Remontival Zalduendo (SM)
  • ZALDUENDO FERNANDEZ, J.
18  - 4 Azanza (SM)
  • AZANZA URABAYEN, F.
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik