Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PALAZ PALA MOTZA 2¬

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/10/03
17:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA B (ELIMI)
  • BERROGUI ARRONDO, M.
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
  AOIZ
  • ERBURU CALVO, J.
  • ERBURU CALVO, A.
2014/10/04
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA B
  • AISA SANCHEZ, J.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
40  - 38 AMAYA C
  • MARTINEZ SANZ, S.
  • BARIAIN ARTETA, I.
2014/10/05
10:30
Huarte  - Polideportivo HUARTE A
  • MARTINEZ ARBELOA, I.
  • ARISTREGI ELKANO, I.
40  - 27 HUARTE B
  • GOĐI ESQUIROZ, G.
  • TELLETXEA LEIZAGOYEN, I.
 Deialdia 2
2014/10/09
18:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ
  • ERBURU CALVO, A.
  • ERBURU CALVO, J.
40  - 26 HUARTE A
  • ARISTREGI ELKANO, I.
  • MARTINEZ ARBELOA, I.
2014/10/11
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA C
  • MARTINEZ SANZ, S.
  • BARIAIN ARTETA, I.
  OBERENA B (ELIMI)
  • PEREZ ECHARTE, G.
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
2014/10/12
10:30
Huarte  - Polideportivo HUARTE B
  • TELLETXEA LEIZAGOYEN, I.
  • GOĐI ESQUIROZ, G.
40  - 37 AMAYA B
  • AISA SANCHEZ, J.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
 Deialdia 3
2014/10/16
20:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA B
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
  • AISA SANCHEZ, J.
33  - 40 AOIZ
  • ERBURU CALVO, J.
  • RETEGI BERRUEZO, I.
2014/10/17
18:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA B (ELIMI)
  • PEREZ ECHARTE, G.
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
  HUARTE A
  • ARISTREGI ELKANO, I.
  • MARTINEZ ARBELOA, I.
2014/10/18
16:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA C
  • PEREZ GARCIA, J.
  • ZUBIRI CASTILLEJO, F.
35  - 40 HUARTE B
  • GOĐI ESQUIROZ, G.
  • TELLETXEA LEIZAGOYEN, I.
 Deialdia 4
2014/10/26
-
- OBERENA B (ELIMI)   HUARTE B
2014/10/26
10:30
Huarte  - Polideportivo HUARTE A
  • YOLDI ITURRALDE, J.
  • ARISTREGI ELKANO, I.
40  - 32 AMAYA B
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
  • AISA SANCHEZ, J.
2014/10/26
17:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ
  • ERBURU CALVO, J.
  • RETEGI BERRUEZO, I.
40  - 11 AMAYA C
  • PEREZ GARCIA, J.
  • ZUBIRI CASTILLEJO, F.
 Deialdia 5
2014/10/30
20:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA C
  • MARTINEZ SANZ, S.
  • ZUBIRI CASTILLEJO, F.
40  - 33 HUARTE A
  • ARISTREGI ELKANO, I.
  • YOLDI ITURRALDE, J.
2014/11/02
-
- AMAYA B   OBERENA B (ELIMI)
2014/11/02
10:30
Huarte - Polideportivo Ugarrandia HUARTE B
  • ABAIGAR REMIREZ, A.
  • GOĐI ESQUIROZ, G.
24  - 40 AOIZ
  • ERBURU CALVO, A.
  • ERBURU CALVO, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AOIZ   8 4 4 0 0 160 94
2 HUARTE A   6 4 2 2 0 139 139
3 HUARTE B   6 4 2 2 0 131 152
4 AMAYA B   5 4 1 3 0 142 158
5 AMAYA C   5 4 1 3 0 124 153
6 OBERENA B (ELIMI)   0 0 0 0 0 0 0