Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PALAZ PALA MOTZA 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/09/25
20:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN A
  • LABORDA TEJADA, B.
  • NICUESA MARTINEZ, I.
40  - 30 SAN JUAN B
  • VILLANUEVA LASA, I.
  • SAN MARTIN MARTINEZ DE IR, I.
2014/09/25
20:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • MARCO DORRONSORO, J.
  • MURUZABAL VALENCIA, A.
40  - 24 OBERENA A
  • PEREZ ECHARTE, G.
  • MARIÑELARENA URDANIZ, I.
2014/09/26
20:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN C
  • ROVIRA ARISTU, I.
  • LIZOAIN MUÑOZ, E.
14  - 40 TENIS
  • ARAUJO GUARDAMINO, J.
  • FERNANDEZ TORREA, M.
2014/09/27
10:00
Imarcoain - Iturrondo LINTXU-TAJONAR
  • ESNAOLA IRIARTE, J.
  • SALINAS IZU, J.
37  - 40 AMAYA A
  • BARON AISA, I.
  • ANSO NAVARRO, I.
 Deialdia 2
2014/09/30
20:00
Pamplona - Tenis TENIS
  • ARAUJO GUARDAMINO, J.
  • FERNANDEZ TORREA, M.
40  - 20 SAN JUAN A
  • LABORDA TEJADA, B.
  • NICUESA MARTINEZ, I.
2014/10/01
20:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA A
  • BARON AISA, I.
  • ANSO NAVARRO, I.
40  - 31 P.P.SAN SEBASTIAN
  • MARCO DORRONSORO, J.
  • MURUZABAL VALENCIA, A.
2014/10/03
20:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • PEREZ ECHARTE, G.
  • MARIÑELARENA URDANIZ, I.
40  - 13 SAN JUAN C
  • LIZOAIN MUÑOZ, E.
  • ROVIRA ARISTU, I.
2014/10/04
10:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN B
  • VILLANUEVA LASA, I.
  • SAN MARTIN MARTINEZ DE IR, I.
31  - 40 LINTXU-TAJONAR
  • ESNAOLA IRIARTE, J.
  • SALINAS IZU, J.
 Deialdia 3
2014/10/10
18:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN B
  • VILLANUEVA LASA, I.
  • SAN MARTIN MARTINEZ DE IR, I.
23  - 40 TENIS
  • FERNANDEZ TORREA, M.
  • ECHAVARREN MENDIVIL, A.
2014/10/10
20:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN C
  • ROVIRA ARISTU, I.
  • LIZOAIN MUÑOZ, E.
8  - 40 AMAYA A
  • BARON AISA, I.
  • ANSO NAVARRO, I.
2014/10/11
09:00
Imarcoain - Iturrondo LINTXU-TAJONAR
  • ESNAOLA IRIARTE, J.
  • SALINAS IZU, J.
40  - 27 P.P.SAN SEBASTIAN
  • MURILLO RAMIREZ, R.
  • MURUZABAL VALENCIA, A.
2014/10/11
17:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN A
  • LABORDA TEJADA, B.
  • NICUESA MARTINEZ, I.
32  - 40 OBERENA A
  • PLANO ALGARRA, E.
  • MARIÑELARENA URDANIZ, I.
 Deialdia 4
2014/10/17
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • PLANO ALGARRA, E.
  • MARIÑELARENA URDANIZ, I.
40  - 36 SAN JUAN B
  • VILLANUEVA LASA, I.
  • SAN MARTIN MARTINEZ DE IR, I.
2014/10/17
19:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA A
  • BARON AISA, I.
  • ANSO NAVARRO, I.
40  - 29 SAN JUAN A
  • LABORDA TEJADA, B.
  • NICUESA MARTINEZ, I.
2014/10/18
19:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • MURUZABAL VALENCIA, H.
  • MURUZABAL VALENCIA, A.
40  - 30 SAN JUAN C
  • ROVIRA ARISTU, I.
  • LIZOAIN MUÑOZ, E.
2014/10/19
18:00
Pamplona - Tenis TENIS
  • ARAUJO GUARDAMINO, J.
  • ECHAVARREN MENDIVIL, A.
40  - 32 LINTXU-TAJONAR
  • ESNAOLA IRIARTE, J.
  • SALINAS IZU, J.
 Deialdia 5
2014/10/23
20:00
Pamplona - Tenis TENIS
  • ARAUJO GUARDAMINO, J.
  • ECHAVARREN MENDIVIL, A.
40  - 31 OBERENA A
  • PLANO ALGARRA, E.
  • MARIÑELARENA URDANIZ, I.
2014/10/23
20:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN B
  • PANIAGUA GALLEGO, A.
  • SAN MARTIN MARTINEZ DE IR, I.
30  - 40 AMAYA A
  • BARON AISA, I.
  • ANSO NAVARRO, I.
2014/10/25
11:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN A
  • LABORDA TEJADA, B.
  • NICUESA MARTINEZ, I.
39  - 40 P.P.SAN SEBASTIAN
  • MURUZABAL VALENCIA, H.
  • MURUZABAL VALENCIA, A.
2014/10/26
18:00
Imarcoain - Iturrondo LINTXU-TAJONAR
  • ESNAOLA IRIARTE, J.
  • IBAÑEZ PEDROARENA, M.
40  - 23 SAN JUAN C
  • ROVIRA ARISTU, I.
  • LIZOAIN MUÑOZ, E.
 Deialdia 6
2014/10/28
20:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • MURUZABAL VALENCIA, H.
  • MURUZABAL VALENCIA, A.
29  - 40 SAN JUAN B
  • VILLANUEVA LASA, I.
  • SAN MARTIN MARTINEZ DE IR, I.
2014/10/31
19:30
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN C
  • ROVIRA ARISTU, I.
  • LIZOAIN MUÑOZ, E.
23  - 40 SAN JUAN A
  • LABORDA TEJADA, B.
  • NICUESA MARTINEZ, I.
2014/11/01
11:00
Imarcoain - Iturrondo LINTXU-TAJONAR
  • ESNAOLA IRIARTE, J.
  • SALINAS IZU, J.
40  - 28 OBERENA A
  • PLANO ALGARRA, E.
  • MARIÑELARENA URDANIZ, I.
2014/11/01
18:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA A
  • BARON AISA, I.
  • ANSO NAVARRO, I.
31  - 40 TENIS
  • FERNANDEZ TORREA, M.
  • ECHAVARREN MENDIVIL, A.
 Deialdia 7
2014/11/06
20:00
Pamplona - Tenis TENIS
  • ARAUJO GUARDAMINO, J.
  • ELIZALDE BARBER, M.
40  - 33 P.P.SAN SEBASTIAN
  • MURILLO RAMIREZ, R.
  • MURUZABAL VALENCIA, A.
2014/11/07
20:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN B
  • VILLANUEVA LASA, I.
  • SAN MARTIN MARTINEZ DE IR, I.
40  - 27 SAN JUAN C
  • ROVIRA ARISTU, I.
  • LIZOAIN MUÑOZ, E.
2014/11/07
20:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • PLANO ALGARRA, E.
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
35  - 40 AMAYA A
  • SANZ BUEY, M.
  • ANSO NAVARRO, I.
2014/11/08
11:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN A
  • LABORDA TEJADA, B.
  • NICUESA MARTINEZ, I.
34  - 40 LINTXU-TAJONAR
  • ESNAOLA IRIARTE, J.
  • SALINAS IZU, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS   14 7 7 0 0 280 184
2 AMAYA A   13 7 6 1 0 271 210
3 LINTXU-TAJONAR   12 7 5 2 0 269 223
4 P.P.SAN SEBASTIAN   10 7 3 4 0 240 253
5 OBERENA A   10 7 3 4 0 238 241
6 SAN JUAN A   9 7 2 5 0 234 253
7 SAN JUAN B   9 7 2 5 0 230 256
8 SAN JUAN C   7 7 0 7 0 138 280