Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ NAGUSIAK ESKUZ BANAKA 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/09/26
20:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A   ALSASUA (RETIRADO)
2014/09/27
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • ARRAZTOA BRUST, X.
11  - 18 HUARTE A
  • LASO LIZASO, U.
2014/09/27
17:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • LANSALOT ERASO, A.
3  - 18 IRURTZUN B
  • ARMENDARIZ ROTETA, X.
2014/09/28
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE A
  • ETXABARRI CORMENZANA, I.
10  - 18 OBERENA A
  • ETXAMENDI VILLANUEVA, I.
 Deialdia 2
2014/10/03
19:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • ARMENDARIZ ROTETA, X.
18  - 7 ZUGARRALDE A
  • ETXABARRI CORMENZANA, I.
2014/10/04
10:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • LASO LIZASO, U.
18  - 5 IRURTZUN A
  • MITXELENA DAMBORIENA, B.
2014/10/04
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • ETXAMENDI VILLANUEVA, I.
7  - 18 ERREKA A
  • ELIZALDE BEREAU, U.
2014/10/05
-
- ALSASUA (RETIRADO)   TXARUTA
 Deialdia 3
2014/10/10
20:30
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • ARRAZTOA BRUST, X.
13  - 18 OBERENA A
  • ANSA CLAVER, A.
2014/10/11
17:30
Lekunberri - Jaian Jai IRURTZUN B
  • ARMENDARIZ ROTETA, X.
12  - 18 HUARTE A
  • LASO LIZASO, U.
2014/10/11
19:30
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • ETXABARRI CORMENZANA, I.
2  - 18 ERREKA A
  • BAKAIKOA SATRUSTEGI, J.
2014/10/12
-
- IRURTZUN A   ALSASUA (RETIRADO)
 Deialdia 4
2014/10/17
20:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • ELIZALDE BEREAU, U.
9  - 18 TXARUTA
  • ERRANDONEA ESPELOSIN, A.
2014/10/18
09:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • LASO LIZASO, U.
18  - 10 ZUGARRALDE A
  • OLANO MARTZOL, A.
2014/10/18
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • ANSA CLAVER, A.
9  - 18 IRURTZUN A
  • ONGAY TERE, A.
2014/10/19
-
- ALSASUA (RETIRADO)   IRURTZUN B
 Deialdia 5
2014/10/24
20:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE A
  • OLANO MARTZOL, A.
14  - 18 TXARUTA
  • OTXANDORENA ATXA, G.
2014/10/25
16:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • ARMENDARIZ ROTETA, X.
18  - 15 OBERENA A
  • ETXAMENDI VILLANUEVA, I.
2014/10/26
-
- HUARTE A   ALSASUA (RETIRADO)
2014/10/26
10:45
Etxarren - Aranburu IRURTZUN A
  • ONGAY TERE, A.
18  - 10 ERREKA A
  • ELIZALDE BEREAU, U.
 Deialdia 6
2014/10/30
18:30
Irurita - Frontón Aranabia TXARUTA
  • OTXANDORENA ATXA, G.
18  - 15 IRURTZUN A
  • ONGAY TERE, A.
2014/10/31
20:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • ELIZALDE BEREAU, U.
16  - 18 IRURTZUN B
  • ARMENDARIZ ROTETA, X.
2014/11/01
10:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • ETXAMENDI VILLANUEVA, I.
18  - 15 HUARTE A
  • SARASA CALZADO, J.
2014/11/02
-
- ZUGARRALDE A   ALSASUA (RETIRADO)
 Deialdia 7
2014/11/08
11:00
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • LASO LIZASO, U.
18  - 10 ERREKA A
  • BAKAIKOA SATRUSTEGI, J.
2014/11/08
16:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • ARMENDARIZ ROTETA, X.
18  - 12 TXARUTA
  • OTXANDORENA ATXA, G.
2014/11/08
16:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • MARIEZKURRENA ZELAIA, I.
6  - 18 ZUGARRALDE A
  • OLANO MARTZOL, A.
2014/11/09
-
- ALSASUA (RETIRADO)   OBERENA A
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE A   11 6 5 1 0 105 66
2 IRURTZUN B   11 6 5 1 0 102 71
3 OBERENA A   9 6 3 3 0 85 92
4 TXARUTA   9 6 3 3 0 90 92
5 IRURTZUN A   8 6 2 4 0 65 91
6 ERREKA A   8 6 2 4 0 81 81
7 ZUGARRALDE A   7 6 1 5 0 61 96
8 ALSASUA (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0