Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ NAGUSIAK ESKUZ BINAKA 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/09/26
20:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A   ALSASUA (RETIRADO)
2014/09/27
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • OTXANDORENA ATXA, G.
  • TABAR HUARTE, J.
15  - 22 HUARTE A
  • YOLDI ITURRALDE, E.
  • LINZOAIN SEMINARIO, I.
2014/09/27
17:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • ONGAY TERE, A.
  • BERGERA AZKETA, I.
22  - 12 IRURTZUN B
  • EZKURDIA GALARRAGA, M.
  • IRAÑETA BETELU, J.
2014/09/28
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE A
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • AZANZA BEORTEGUI, I.
22  - 16 OBERENA A
  • LOPEZ IRIGOIEN, A.
  • LARRAYA GUILLEN, S.
 Deialdia 2
2014/10/03
19:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • EZKURDIA GALARRAGA, M.
  • IRAÑETA BETELU, J.
22  - 12 ZUGARRALDE A
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • ALDUNTZIN IRIARTE, A.
2014/10/04
10:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • YOLDI ITURRALDE, E.
  • LINZOAIN SEMINARIO, I.
22  - 12 IRURTZUN A
  • ONGAY TERE, A.
  • BERGERA AZKETA, I.
2014/10/04
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • DIAZ IBIRICU, I.
  • LARRAYA GUILLEN, S.
20  - 22 ERREKA A
  • BARANDIARAN EZPONDA, X.
  • GORRITI BORREGUERO, J.
2014/10/05
-
- ALSASUA (RETIRADO)   TXARUTA
 Deialdia 3
2014/10/10
20:30
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • OTXANDORENA ATXA, G.
  • TABAR HUARTE, J.
22  - 21 OBERENA A
  • LOPEZ IRIGOIEN, A.
  • ETXAMENDI VILLANUEVA, I.
2014/10/11
17:30
Lekunberri - Jaian Jai IRURTZUN B
  • EZKURDIA GALARRAGA, M.
  • IRAÑETA BETELU, J.
6  - 22 HUARTE A
  • YOLDI ITURRALDE, E.
  • SARASA CALZADO, J.
2014/10/11
19:30
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • AZANZA BEORTEGUI, I.
15  - 22 ERREKA A
  • BARANDIARAN EZPONDA, X.
  • GORRITI BORREGUERO, J.
2014/10/12
-
- IRURTZUN A   ALSASUA (RETIRADO)
 Deialdia 4
2014/10/17
20:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • BARANDIARAN EZPONDA, X.
  • LASA UNCITI, A.
22  - 12 TXARUTA
  • OTXANDORENA ATXA, G.
  • TABAR HUARTE, J.
2014/10/18
09:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • YOLDI ITURRALDE, E.
  • LINZOAIN SEMINARIO, I.
22  - 4 ZUGARRALDE A
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • AZANZA BEORTEGUI, I.
2014/10/18
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • LOPEZ IRIGOIEN, A.
  • ETXAMENDI VILLANUEVA, I.
22  - 18 IRURTZUN A
  • LANSALOT ERASO, A.
  • BERGERA AZKETA, I.
2014/10/19
-
- ALSASUA (RETIRADO)   IRURTZUN B
 Deialdia 5
2014/10/24
20:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE A
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • AZANZA BEORTEGUI, I.
15  - 22 TXARUTA
  • ERRANDONEA ESPELOSIN, A.
  • ARRAZTOA BRUST, X.
2014/10/25
16:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • EZKURDIA GALARRAGA, M.
  • IRAÑETA BETELU, J.
22  - 19 OBERENA A
  • LOPEZ IRIGOIEN, A.
  • OKIÑENA ARGAÑA, A.
2014/10/26
-
- HUARTE A   ALSASUA (RETIRADO)
2014/10/26
10:45
Etxarren - Aranburu IRURTZUN A
  • BERGERA AZKETA, I.
  • LANSALOT ERASO, A.
21  - 22 ERREKA A
  • BARANDIARAN EZPONDA, X.
  • LASA UNCITI, A.
 Deialdia 6
2014/10/30
18:30
Irurita - Frontón Aranabia TXARUTA
  • ERRANDONEA ESPELOSIN, A.
  • ARRAZTOA BRUST, X.
22  - 11 IRURTZUN A
  • MURGIONDO MUNDIÑANO, K.
  • LANSALOT ERASO, A.
2014/10/31
20:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • BARANDIARAN EZPONDA, X.
  • LASA UNCITI, A.
22  - 11 IRURTZUN B
  • EZKURDIA GALARRAGA, M.
  • IRAÑETA BETELU, J.
2014/11/01
10:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • LOPEZ IRIGOIEN, A.
  • ETCHEGOIN HARRIKET, I.
22  - 6 HUARTE A
  • LARUMBE URIZ, I.
  • LINZOAIN SEMINARIO, I.
2014/11/02
-
- ZUGARRALDE A   ALSASUA (RETIRADO)
 Deialdia 7
2014/11/08
11:00
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • YOLDI ITURRALDE, E.
  • LINZOAIN SEMINARIO, I.
22  - 7 ERREKA A
  • BARANDIARAN EZPONDA, X.
  • LASA UNCITI, A.
2014/11/08
16:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • EZKURDIA GALARRAGA, M.
  • IRAÑETA BETELU, J.
22  - 18 TXARUTA
  • ERRANDONEA ESPELOSIN, A.
  • ARRAZTOA BRUST, X.
2014/11/08
16:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • LANSALOT ERASO, A.
  • BERGERA AZKETA, I.
5  - 22 ZUGARRALDE A
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • AZANZA BEORTEGUI, I.
2014/11/09
-
- ALSASUA (RETIRADO)   OBERENA A
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE A   11 6 5 1 0 116 66
2 ERREKA A   11 6 5 1 0 117 101
3 IRURTZUN B   9 6 3 3 0 95 115
4 TXARUTA   9 6 3 3 0 111 113
5 ZUGARRALDE A   8 6 2 4 0 90 109
6 OBERENA A   8 6 2 4 0 120 112
7 IRURTZUN A   7 6 1 5 0 89 122
8 ALSASUA (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0