Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 54 M PILOTALEKUA ZESTA PUNTA NAGUSIA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/09/11
18:30
Cabanillas - Municipal J.A. Rodriguez-Arellano (CA)
  • RODRIGUEZ LEDESMA, J.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
35  - 21 J. Rodriguez-A. Anton (CA)
  • RODRIGUEZ SIERRA, J.
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
2014/09/12
18:00
Noain - Bidezarra Iturbide-Bailo (NO)
  • ITURBIDE EVORA, D.
  • BAILO AYENSA, I.
35  - 12 Janariz-Aguas (NO)
  • JANARIZ RIPALDA, S.
  • AGUAS MEZQUITA, O.
2014/09/12
20:00
Cabanillas - Municipal Alonso-A. Rodriguez (CA)
  • ALONSO MODREGO, L.
  • RODRIGUEZ LORENTE, A.
35  - 25 Lakidain-Jimenez (NO)
  • LAKIDAIN RETA, R.
  • JIMENEZ EXTREMADO, J.
 Deialdia 2
2014/09/17
19:00
Noain - Bidezarra Janariz-Aguas (NO)
  • JANARIZ RIPALDA, S.
  • AGUAS MEZQUITA, O.
14  - 35 J.A. Rodriguez-Arellano (CA)
  • RODRIGUEZ LEDESMA, J.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
2014/09/17
19:30
Cabanillas - Municipal J. Rodriguez-A. Anton (CA)
  • RODRIGUEZ SIERRA, J.
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
33  - 35 Alonso-A. Rodriguez (CA)
  • ALONSO MODREGO, L.
  • RODRIGUEZ LORENTE, A.
2014/09/19
19:00
Noain - Bidezarra Lakidain-Jimenez (NO)
  • LAKIDAIN RETA, R.
  • JIMENEZ EXTREMADO, J.
12  - 35 Iturbide-Bailo (NO)
  • ITURBIDE EVORA, D.
  • BAILO AYENSA, I.
 Deialdia 3
2014/09/26
18:00
Cabanillas - Municipal J. Rodriguez-A. Anton (CA)
  • RODRIGUEZ SIERRA, J.
  • RODRIGUEZ AGUADO, J.
34  - 35 Janariz-Aguas (NO)
  • JANARIZ RIPALDA, S.
  • AGUAS MEZQUITA, O.
2014/09/26
18:00
Cabanillas - Municipal J.A. Rodriguez-Arellano (CA)
  • RODRIGUEZ LEDESMA, J.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
35  - 13 Lakidain-Jimenez (NO)
  • LAKIDAIN RETA, R.
  • JIMENEZ EXTREMADO, J.
2014/09/27
10:00
Cabanillas - Municipal Alonso-A. Rodriguez (CA)
  • ALONSO MODREGO, L.
  • RODRIGUEZ LORENTE, A.
24  - 35 Iturbide-Bailo (NO)
  • ITURBIDE EVORA, D.
  • BAILO AYENSA, I.
 Deialdia 4
2014/10/01
19:00
Cabanillas - Municipal Alonso-A. Rodriguez (CA)
  • ALONSO MODREGO, L.
  • RODRIGUEZ LORENTE, A.
35  - 25 Janariz-Aguas (NO)
  • AGUAS MEZQUITA, O.
  • JANARIZ RIPALDA, S.
2014/10/03
20:00
Noain - Bidezarra Lakidain-Jimenez (NO)
  • LAKIDAIN RETA, R.
  • JIMENEZ EXTREMADO, J.
35  - 27 J. Rodriguez-A. Anton (CA)
  • RODRIGUEZ SIERRA, J.
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
2014/10/05
10:00
Noain - Bidezarra Iturbide-Bailo (NO)
  • ITURBIDE EVORA, D.
  • BAILO AYENSA, I.
16  - 35 J.A. Rodriguez-Arellano (CA)
  • RODRIGUEZ LEDESMA, J.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
 Deialdia 5
2014/10/08
19:30
Cabanillas - Municipal J.A. Rodriguez-Arellano (CA)
  • RODRIGUEZ LEDESMA, J.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
35  - 21 Alonso-A. Rodriguez (CA)
  • ALONSO MODREGO, L.
  • RODRIGUEZ LORENTE, A.
2014/10/10
18:00
Cabanillas - Municipal J. Rodriguez-A. Anton (CA)
  • RODRIGUEZ SIERRA, J.
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
21  - 35 Iturbide-Bailo (NO)
  • ITURBIDE EVORA, D.
  • BAILO AYENSA, I.
2014/10/10
19:00
Noain - Bidezarra Janariz-Aguas (NO)
  • JANARIZ RIPALDA, S.
  • AGUAS MEZQUITA, O.
27  - 35 Lakidain-Jimenez (NO)
  • LAKIDAIN RETA, R.
  • JIMENEZ EXTREMADO, J.
 Deialdia 6
2014/10/13
17:00
Noain - Bidezarra Janariz-Aguas (NO)
  • JANARIZ RIPALDA, S.
  • AGUAS MEZQUITA, O.
28  - 35 Iturbide-Bailo (NO)
  • ITURBIDE EVORA, D.
  • BAILO AYENSA, I.
2014/10/15
19:00
Noain - Bidezarra Lakidain-Jimenez (NO)
  • LAKIDAIN RETA, R.
  • JIMENEZ EXTREMADO, J.
35  - 24 Alonso-A. Rodriguez (CA)
  • ALONSO MODREGO, L.
  • RODRIGUEZ LORENTE, A.
2014/10/18
11:00
Cabanillas - Municipal J. Rodriguez-A. Anton (CA)
  • RODRIGUEZ SIERRA, J.
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
20  - 35 J.A. Rodriguez-Arellano (CA)
  • RODRIGUEZ LEDESMA, J.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
 Deialdia 7
2014/10/22
20:00
Cabanillas - Municipal Alonso-A. Rodriguez (CA)
  • ALONSO MODREGO, L.
  • RODRIGUEZ LORENTE, A.
35  - 28 J. Rodriguez-A. Anton (CA)
  • RODRIGUEZ SIERRA, J.
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
2014/10/22
20:00
Cabanillas - Municipal J.A. Rodriguez-Arellano (CA)
  • RODRIGUEZ LEDESMA, J.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
35  - 21 Janariz-Aguas (NO)
  • JANARIZ RIPALDA, S.
  • AGUAS MEZQUITA, O.
2014/10/24
19:00
Noain - Bidezarra Iturbide-Bailo (NO)
  • ITURBIDE EVORA, D.
  • BAILO AYENSA, I.
35  - 23 Lakidain-Jimenez (NO)
  • LAKIDAIN RETA, R.
  • JIMENEZ EXTREMADO, J.
 Deialdia 8
2014/10/31
19:00
Noain - Bidezarra Janariz-Aguas (NO)
  • JANARIZ RIPALDA, S.
  • AGUAS MEZQUITA, O.
35  - 27 J. Rodriguez-A. Anton (CA)
  • RODRIGUEZ SIERRA, J.
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
2014/10/31
19:00
Noain - Bidezarra Lakidain-Jimenez (NO)
  • LAKIDAIN RETA, R.
  • JIMENEZ EXTREMADO, J.
25  - 35 J.A. Rodriguez-Arellano (CA)
  • RODRIGUEZ LEDESMA, J.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
2014/11/01
11:00
Noain - Bidezarra Iturbide-Bailo (NO)
  • ITURBIDE EVORA, D.
  • BAILO AYENSA, I.
35  - 20 Alonso-A. Rodriguez (CA)
  • ALONSO MODREGO, L.
  • RODRIGUEZ LORENTE, A.
 Deialdia 9
2014/11/05
21:00
Noain - Bidezarra Janariz-Aguas (NO)
  • JANARIZ RIPALDA, S.
  • AGUAS MEZQUITA, O.
35  - 17 Alonso-A. Rodriguez (CA)
  • ALONSO MODREGO, O.
  • RODRIGUEZ LORENTE, A.
2014/11/07
20:00
Cabanillas - Municipal J.A. Rodriguez-Arellano (CA)
  • RODRIGUEZ LEDESMA, J.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
35  - 27 Iturbide-Bailo (NO)
  • ITURBIDE EVORA, D.
  • BAILO AYENSA, I.
2014/11/09
11:30
Cabanillas - Municipal J. Rodriguez-A. Anton (CA)
  • RODRIGUEZ SIERRA, J.
  • RODRIGUEZ AGUADO, J.
35  - 28 Lakidain-Jimenez (NO)
  • LAKIDAIN RETA, R.
  • JIMENEZ EXTREMADO, J.
 Deialdia 10
2014/11/12
19:00
Cabanillas - Municipal Alonso-A. Rodriguez (CA)
  • ALONSO MODREGO, L.
  • RODRIGUEZ LORENTE, A.
14  - 35 J.A. Rodriguez-Arellano (CA)
  • RODRIGUEZ LEDESMA, J.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
2014/11/14
19:00
Noain - Bidezarra Lakidain-Jimenez (NO)
  • LAKIDAIN RETA, R.
  • JIMENEZ EXTREMADO, J.
35  - 24 Janariz-Aguas (NO)
  • JANARIZ RIPALDA, S.
  • AGUAS MEZQUITA, O.
2014/11/15
11:30
Noain - Bidezarra Iturbide-Bailo (NO)
  • ITURBIDE EVORA, D.
  • BAILO AYENSA, I.
35  - 23 J. Rodriguez-A. Anton (CA)
  • RODRIGUEZ SIERRA, J.
  • LAZARO ALONSO, C.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 J.A. Rodriguez-Arellano (CA)   20 10 10 0 0 350 192
2 Iturbide-Bailo (NO)   18 10 8 2 0 323 233
3 Lakidain-Jimenez (NO)   14 10 4 6 0 266 312
4 Alonso-A. Rodriguez (CA)   14 10 4 6 0 260 321
5 Janariz-Aguas (NO)   13 10 3 7 0 256 323
6 J. Rodriguez-A. Anton (CA)   11 10 1 9 0 269 343
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik