Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PALAZ BANAKAKO PALETA LARRUZ 2ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: 1 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/09/01
10:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Gomez (OB)
  • GOMEZ MONTOYA, A.
30  - 13 Velaz (OB)
  • VELAZ UROS, I.
 Deialdia 2
2014/09/06
10:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Otegi (OB)
  • OTEGI IRIARTE, A.
21  - 30 Gomez (OB)
  • GOMEZ MONTOYA, A.
 Deialdia 3
2014/09/13
10:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Goñi (HU)
  • GOÑI ESQUIROZ, G.
14  - 30 Gomez (OB)
  • AIESTARAN VALDERABANO, J.
Multzoa: 2 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/09/01
10:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Ciaurriz (OB)
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
30  - 14 Perez Garcia (AM)
  • PEREZ GARCIA, J.
 Deialdia 2
2014/09/06
10:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Perez Malon (OB)
  • PEREZ MALON, X.
21  - 30 Ciaurriz (OB)
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
 Deialdia 3
2014/09/11
19:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Echavarren (AM)
  • ECHAVARREN SARASIBAR, S.
14  - 30 Ciaurriz (OB)
  • CIAURRIZ URDANIZ, I.
Multzoa: 3 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/09/01
10:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Goñi (AM)
  • GOÑI ARTETA, L.
30  - 27 Rodriguez (TEN)
  • RODRIGUEZ OROZ, F.
 Deialdia 2
2014/09/06
10:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 San Martin (SJ)
  • SAN MARTIN MARTINEZ DE IR, I.
28  - 30 Goñi (AM)
  • GOÑI ARTETA, L.
 Deialdia 3
2014/09/13
10:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Araujo (TE)
*Equipo no presentado
0 *  - 30 Goñi (AM)
  • GOÑI ARTETA, L.
Multzoa: 4 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/09/01
10:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Ibarra (SJ)
*Equipo no presentado
0 *  - 30 Rovira (SJ)
  • ROVIRA ARISTU, I.
 Deialdia 2
2014/09/06
10:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Beroiz (OB)
  • BEROIZ AZCARATE, E.
30  - 0 * Rovira (SJ)
*Equipo no presentado
 Deialdia 3
2014/09/13
10:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Abaigar (HU)
  • ABAIGAR REMIREZ, A.
30  - 15 Beroiz (OB)
  • BEROIZ AZCARATE, E.
Multzoa: 5 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/09/01
16:30
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Vitoria (AM)
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
30  - 21 Ubanell (TE)
  • UBANELL MORENO, J.
 Deialdia 2
2014/09/06
16:30
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Nicuesa (SJ)
  • NICUESA MARTINEZ, I.
30  - 14 Vitoria (AM)
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
 Deialdia 3
2014/09/13
16:30
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Garcia (OB)
  • GARCIA OTIN, D.
22  - 30 Nicuesa (SJ)
  • NICUESA MARTINEZ, I.
Multzoa: 6 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/09/01
16:30
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Eguaras (OB)
*Equipo no presentado
0 *  - 30 Aisa (AM)
  • AISA SANCHEZ, J.
 Deialdia 2
2014/09/06
16:30
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Alonso (OB)
  • ALONSO CAÑOS, J.
12  - 30 Aisa (AM)
  • AISA SANCHEZ, J.
 Deialdia 3
2014/09/13
16:30
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Lasala (OB)
*Equipo no presentado
0 *  - 30 Aisa (AM)
  • AISA SANCHEZ, J.
Multzoa: 7 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/09/01
16:30
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Zugasti (OB)
*Equipo no presentado
0 *  - 30 Moriones (TE)
  • MORIONES ESEVERRI, I.
 Deialdia 2
2014/09/06
16:30
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Basterrica (OB)
  • BASTERRICA CARTE, I.
30  - 29 Moriones (TE)
  • MORIONES ESEVERRI, I.
 Deialdia 3
2014/09/13
16:30
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Yoldi Iturralde (HU)
  • YOLDI ITURRALDE, J.
30  - 9 Basterrica (OB)
  • BASTERRICA CARTE, I.
Multzoa: 8 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/09/01
16:30
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Egaña (TE)
  • EGAÑA ABREGO, P.
30  - 21 Calvo (LO)
  • CALVO ASTRAIN, J.
 Deialdia 2
2014/09/06
16:30
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Donazar (OB)
  • DONAZAR ARGUIÑANO, I.
29  - 30 Egaña (TE)
  • EGAÑA ABREGO, P.
 Deialdia 3
2014/09/13
16:30
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Molina (AM)
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
30  - 24 Egaña (TE)
  • EGAÑA ABREGO, P.