Itzuli
HERRI ARTEKO TXAPELKETA HERRI ARTEKO TXAPELKETA 1ª, 2014 KUME

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/05/09
18:00
Bera - Eztegara VERA-BERA
  • SESE AGARA, J.
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
18  - 6 PAMPLONA-IRUÑA
  • OTONDO CILVETI, M.
  • ERRO IRIARTE, B.
2014/05/11
-
- Descanso   SANTESTEBAN-DONEZTEBE
2014/05/11
10:00
Estella - Remontival ESTELLA-LIZARRA
  • BERRUETE YANCI, B.
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
18  - 2 HUARTE-UHARTE
  • ESAIN ALEJOS, G.
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, M.
 Deialdia 2
2014/05/16
18:30
Huarte - Toki Alai HUARTE-UHARTE
  • ESAIN ALEJOS, G.
  • JAMAR CADENA, O.
16  - 18 VERA-BERA
  • SESE AGARA, J.
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
2014/05/17
10:00
Doneztebe - Ezkurra SANTESTEBAN-DONEZTEBE
  • LOIARTE PETRIKORENA, P.
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, J.
18  - 7 ESTELLA-LIZARRA
  • BERRUETE YANCI, B.
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
2014/05/18
-
- PAMPLONA-IRUÑA   Descanso
 Deialdia 3
2014/05/24
10:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 PAMPLONA-IRUÑA
  • ECHEVERRIA ECHEBERRIA, A.
  • ERRO IRIARTE, B.
15  - 18 HUARTE-UHARTE
  • ESAIN ALEJOS, G.
  • JAMAR CADENA, O.
2014/05/25
-
- Descanso   ESTELLA-LIZARRA
2014/05/25
11:00
Bera - Eztegara VERA-BERA
  • SESE AGARA, J.
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
18  - 14 SANTESTEBAN-DONEZTEBE
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, J.
  • LOIARTE PETRIKORENA, P.
 Deialdia 4
2014/05/31
10:00
Doneztebe - Ezkurra SANTESTEBAN-DONEZTEBE
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, J.
  • LOIARTE PETRIKORENA, P.
18  - 5 PAMPLONA-IRUÑA
  • OTONDO CILVETI, M.
  • ERRO IRIARTE, B.
2014/05/31
16:30
Estella - Remontival ESTELLA-LIZARRA
  • BERRUETE YANCI, B.
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
18  - 14 VERA-BERA
  • SESE AGARA, J.
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
2014/06/01
-
- Descanso   HUARTE-UHARTE
 Deialdia 5
2014/06/07
10:00
Huarte - Toki Alai HUARTE-UHARTE
  • ESAIN ALEJOS, G.
  • SARASA CALZADO, J.
18  - 7 SANTESTEBAN-DONEZTEBE
  • MIKELARENA ARISTEGI, M.
  • SALDIAS MURILLO, R.
2014/06/08
-
- VERA-BERA   Descanso
2014/06/08
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 PAMPLONA-IRUÑA
  • OTONDO CILVETI, M.
  • ERRO IRIARTE, B.
1  - 18 ESTELLA-LIZARRA
  • BERRUETE YANCI, B.
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ESTELLA-LIZARRA   7 4 3 1 0 61 35
2 VERA-BERA   7 4 3 1 0 68 54
3 HUARTE-UHARTE   6 4 2 2 0 54 58
4 SANTESTEBAN-DONEZTEBE   6 4 2 2 0 57 48
5 PAMPLONA-IRUÑA   4 4 0 4 0 27 72
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik