Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ MUTILAK 2 FASEA KUME 4Š

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/03/23
16:30
Pamplona - Amaya F2 J. Belloso-I. Goñi (AM)
  • BELLOSO OROZ, J.
  • GOŅI BERNABE, I.
25  - 14 G. Azcona-M. Elizari (SIG)
  • AZCONA AYESTARAN, G.
  • ELIZARI MAŅERU, I.
2014/03/23
16:30
Pamplona - Amaya F2 N. Spang-O. Segura (RED)
  • SPANG VALENCIA, N.
  • SEGURA BELDARRAIN, O.
3  - 25 J. Cuello-E. Chocarro (RED)
  • CUELLO TEJERO, J.
  • CHOCARRO SAN JULIAN, E.
 Deialdia 2
2014/03/30
16:00
Pamplona - Amaya-F1 N. Spang-O. Segura (RED)
  • SPANG VALENCIA, N.
  • SEGURA BELDARRAIN, O.
15  - 25 G. Azcona-M. Elizari (SIG)
  • AZCONA AYESTARAN, G.
  • ELIZARI MAŅERU, I.
2014/03/30
16:00
Pamplona - Amaya-F1 J. Cuello-E. Chocarro (RED)
  • CUELLO TEJERO, J.
  • CHOCARRO SAN JULIAN, E.
12  - 25 J. Belloso-I. Goņi (AM)
  • BELLOSO OROZ, J.
  • GOŅI BERNABE, I.
 Deialdia 3
2014/04/13
16:00
Pamplona - Amaya-F1 G. Azcona-M. Elizari (SIG)
  • AZCONA AYESTARAN, G.
  • ELIZARI MAŅERU, I.
25  - 9 J. Cuello-E. Chocarro (RED)
  • CUELLO TEJERO, J.
  • CHOCARRO SAN JULIAN, E.
2014/04/13
16:00
Pamplona - Amaya-F1 J. Belloso-I. Goñi (AM)
  • BELLOSO OROZ, J.
  • GOŅI BERNABE, I.
18  - 25 N. Spang-O. Segura (RED)
  • SEGURA BELDARRAIN, O.
  • SPANG VALENCIA, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 J. Belloso-I. Goņi (AM)   5 3 2 1 0 68 51
2 G. Azcona-M. Elizari (SIG)   5 3 2 1 0 64 49
3 J. Cuello-E. Chocarro (RED)   4 3 1 2 0 46 53
4 N. Spang-O. Segura (RED)   4 3 1 2 0 43 68
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/03/23
-
- H. Garcia-M. Eseverri (FL)   Descanso
2014/03/23
16:30
Pamplona - Amaya F2 T. Dendariena-J. Gil (LARR)
  • GIL GLARIA, J.
  • DENDARIENA BAJO, T.
25  - 24 L. Ubanell-J. Etayo-I. Lumbier (SIG)
  • UBANELL CHOCARRO, L.
  • ETAYO OTAMENDI, J.
2014/03/23
16:30
Pamplona - Amaya F2 J. Musitu-N. Ordoqui (RED)
  • ORDOQUI TROYAS, N.
  • MUSITU EUGUI, J.
25  - 11 M. Alzu-Belzunce (TEN)
  • ALZU URDIROZ, M.
  • BELZUNCE COBREROS, I.
 Deialdia 2
2014/03/28
17:30
Pamplona - Tenis M. Alzu-Belzunce (TEN)
  • BELZUNCE COBREROS, I.
  • ALZU URDIROZ, M.
12  - 25 T. Dendariena-J. Gil (LARR)
  • DENDARIENA BAJO, T.
  • GIL GLARIA, J.
2014/03/30
-
- Descanso   J. Musitu-N. Ordoqui (RED)
2014/03/30
16:00
Pamplona - Amaya-F1 L. Ubanell-J. Etayo-I. Lumbier (SIG)
  • UBANELL CHOCARRO, L.
  • ETAYO OTAMENDI, J.
25  - 19 H. Garcia-M. Eseverri (FL)
  • ESEVERRI FLORES, M.
  • GARCIA ELCANO, H.
 Deialdia 3
2014/04/06
-
- T. Dendariena-J. Gil (LARR)   Descanso
2014/04/06
16:00
Pamplona - Amaya-F1 H. Garcia-M. Eseverri (FL)
  • GARCIA ELCANO, H.
  • ESEVERRI FLORES, M.
25  - 13 J. Musitu-N. Ordoqui (RED)
  • MUSITU EUGUI, J.
  • ORDOQUI TROYAS, N.
2014/04/06
16:00
Pamplona - Amaya-F1 L. Ubanell-J. Etayo-I. Lumbier (SIG)
  • UBANELL CHOCARRO, L.
  • ETAYO OTAMENDI, J.
25  - 12 M. Alzu-Belzunce (TEN)
  • ALZU URDIROZ, M.
  • BELZUNCE COBREROS, I.
 Deialdia 4
2014/04/13
-
- Descanso   L. Ubanell-J. Etayo-I. Lumbier (SIG)
2014/04/13
16:00
Pamplona - Amaya-F1 J. Musitu-N. Ordoqui (RED)
  • MUSITU EUGUI, J.
  • ORDOQUI TROYAS, N.
25  - 24 T. Dendariena-J. Gil (LARR)
  • DENDARIENA BAJO, T.
  • GIL GLARIA, J.
2014/04/13
16:00
Pamplona - Amaya-F1 H. Garcia-M. Eseverri (FL)
  • GARCIA ELCANO, H.
  • ESEVERRI FLORES, M.
25  - 12 M. Alzu-Belzunce (TEN)
  • ALZU URDIROZ, M.
  • BELZUNCE COBREROS, I.
 Deialdia 5
2014/05/03
10:00
Pamplona - Amaya F3 L. Ubanell-J. Etayo-I. Lumbier (SIG)
  • UBANELL CHOCARRO, L.
  • LUMBIER ANGUIANO, I.
24  - 25 J. Musitu-N. Ordoqui (RED)
  • MUSITU EUGUI, J.
  • ORDOQUI TROYAS, N.
2014/05/03
10:00
Pamplona - Amaya F3 T. Dendariena-J. Gil (LARR)
  • DENDARIENA BAJO, T.
  • GIL GLARIA, J.
23  - 25 H. Garcia-M. Eseverri (FL)
  • GARCIA ELCANO, H.
  • ESEVERRI FLORES, M.
2014/05/04
-
- M. Alzu-Belzunce (TEN)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 H. Garcia-M. Eseverri (FL)   7 4 3 1 0 94 73
2 J. Musitu-N. Ordoqui (RED)   7 4 3 1 0 88 84
3 T. Dendariena-J. Gil (LARR)   6 4 2 2 0 97 86
4 L. Ubanell-J. Etayo-I. Lumbier (SIG)   6 4 2 2 0 98 81
5 M. Alzu-Belzunce (TEN)   4 4 0 4 0 47 100
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/03/23
16:30
Pamplona - Amaya F2 A. Glaria-A. Oroz (RED)
  • OROZ AZCARATE, A.
  • GLARIA SANTOS, A.
25  - 3 I. Echeveste-J. Goņi (RED)
  • ECHEVESTE UCAR, I.
  • GOŅI LERENA, J.
2014/03/23
16:30
Pamplona - Amaya F2 I. Sagües-J. Beaumont (SIG)
  • SAGüES LOPEZ, I.
  • BEAUMONT VIDART, J.
18  - 25 M. Sanz-M. Martin (FL)
  • SANZ ARVIZA, M.
  • MARTIN ETXALAR, M.
 Deialdia 2
2014/03/30
16:00
Pamplona - Amaya-F1 I. Sagües-J. Beaumont (SIG)
  • SAGüES LOPEZ, I.
  • BEAUMONT VIDART, J.
25  - 3 I. Echeveste-J. Goņi (RED)
  • GOŅI LERENA, J.
  • ECHEVESTE UCAR, I.
2014/03/30
16:00
Pamplona - Amaya-F1 M. Sanz-M. Martin (FL)
  • SANZ ARVIZA, M.
  • MARTIN ETXALAR, M.
23  - 25 A. Glaria-A. Oroz (RED)
  • GLARIA SANTOS, A.
  • OROZ AZCARATE, A.
 Deialdia 3
2014/04/13
16:00
Pamplona - Amaya-F1 I. Echeveste-J. Goñi (RED)
  • ECHEVESTE UCAR, I.
  • GOŅI LERENA, J.
17  - 25 M. Sanz-M. Martin (FL)
  • SANZ ARVIZA, M.
  • MARTIN ETXALAR, M.
2014/04/13
16:00
Pamplona - Amaya-F1 A. Glaria-A. Oroz (RED)
  • GLARIA SANTOS, A.
  • OROZ AZCARATE, A.
25  - 11 I. Sagües-J. Beaumont (SIG)
  • SAGüES LOPEZ, I.
  • BEAUMONT VIDART, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 A. Glaria-A. Oroz (RED)   6 3 3 0 0 75 37
2 M. Sanz-M. Martin (FL)   5 3 2 1 0 73 60
3 I. Sagües-J. Beaumont (SIG)   4 3 1 2 0 54 53
4 I. Echeveste-J. Goņi (RED)   3 3 0 3 0 23 75
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/03/23
16:30
Pamplona - Amaya F2 J.P. Tellechea-J. Ortiz (RED)
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
  • ORTIZ RECALDE, J.
25  - 6 M. Oroz-Zalba III (TEN)
  • ZALBA LARUMBE , T.
2014/03/23
16:30
Pamplona - Amaya F2 P. Labat-P. Sarobe (SIG)
  • SAROBE BOVE, P.
  • LABAT GARCIA, P.
25  - 14 O. Karrikaburu-A. Zoko (TXA)
  • KARRIKABURU MITXEO, O.
  • ZOKO ARGAIN, A.
 Deialdia 2
2014/03/29
16:00
Elizondo - Baztan O. Karrikaburu-A. Zoko (TXA)
  • KARRIKABURU MITXEO, O.
  • ZOKO ARGAIN, A.
18  - 25 J.P. Tellechea-J. Ortiz (RED)
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
  • ORTIZ RECALDE, J.
2014/03/30
16:00
Pamplona - Amaya-F1 P. Labat-P. Sarobe (SIG)
  • LABAT GARCIA, P.
  • SAROBE BOVE, P.
25  - 8 M. Oroz-Zalba III (TEN)
  • OROZ ZUBASTI, M.
  • ZALBA LARUMBE , T.
 Deialdia 3
2014/04/11
18:00
Pamplona - Tenis M. Oroz-Zalba III (TEN)
  • OROZ ZUBASTI, M.
  • ZALBA LARUMBE , T.
23  - 25 O. Karrikaburu-A. Zoko (TXA)
  • KARRIKABURU MITXEO, O.
  • ZOKO ARGAIN, A.
2014/04/13
16:00
Pamplona - Amaya-F1 J.P. Tellechea-J. Ortiz (RED)
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
  • ORTIZ RECALDE, J.
25  - 20 P. Labat-P. Sarobe (SIG)
  • LABAT GARCIA, P.
  • SAROBE BOVE, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 J.P. Tellechea-J. Ortiz (RED)   6 3 3 0 0 75 44
2 P. Labat-P. Sarobe (SIG)   5 3 2 1 0 70 47
3 O. Karrikaburu-A. Zoko (TXA)   4 3 1 2 0 57 73
4 M. Oroz-Zalba III (TEN)   3 3 0 3 0 37 75
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik