Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ MUTILAK 2 FASEA KUME 3ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/03/23
16:30
Pamplona - Amaya-F1 Iñ. Garate - Iñ. Garzon (RED)
  • GARATE AIZPUN, I.
  • GARZON DE DIOS, I.
25  - 17 A. Ulzurrun - X. Suescun (RED)
  • ULZURRUN ALVAREZ, A.
  • SUESCUN SANCHEZ, X.
2014/03/23
16:30
Pamplona - Amaya-F1 J. Marquez - G. Arbizu (SIG)
  • MARQUEZ GORRICHO, J.
  • ARBIZU ELIA, G.
25  - 11 O. Arriazu - M. Ciordia (SIG)
  • ARRIAZU VICONDOA, O.
  • CIORDIA ASENJO, M.
2014/03/23
16:30
Pamplona - Amaya-F1 D. Vilella - D. Lauroba (FL)
  • VILELLA SAN MARTIN, D.
  • LAUROBA RUIZ, D.
23  - 25 P. Mateo - O. Cruchaga (FL)
  • MATEO BERIAIN, P.
  • CRUCHAGA LOPEZ, O.
 Deialdia 2
2014/03/30
16:30
Pamplona - Amaya-F1 A. Ulzurrun - X. Suescun (RED)
  • ULZURRUN ALVAREZ, A.
  • SUESCUN SANCHEZ, X.
14  - 25 D. Vilella - D. Lauroba (FL)
  • VILELLA SAN MARTIN, D.
  • LAUROBA RUIZ, D.
2014/03/30
16:30
Pamplona - Amaya-F1 O. Arriazu - M. Ciordia (SIG)
  • ARRIAZU VICONDOA, O.
  • CIORDIA ASENJO, M.
6  - 25 Iñ. Garate - Iñ. Garzon (RED)
  • GARATE AIZPUN, I.
  • GARZON DE DIOS, I.
2014/03/30
16:30
Pamplona - Amaya-F1 P. Mateo - O. Cruchaga (FL)
  • MATEO BERIAIN, P.
  • CRUCHAGA LOPEZ, O.
17  - 25 J. Marquez - G. Arbizu (SIG)
  • MARQUEZ GORRICHO, J.
  • ARBIZU ELIA, G.
 Deialdia 3
2014/04/06
16:00
Pamplona - Amaya-F1 A. Ulzurrun - X. Suescun (RED)
  • ULZURRUN ALVAREZ, A.
  • SUESCUN SANCHEZ, X.
21  - 25 O. Arriazu - M. Ciordia (SIG)
  • ARRIAZU VICONDOA, O.
  • CIORDIA ASENJO, M.
2014/04/06
16:00
Pamplona - Amaya-F1 Iñ. Garate - Iñ. Garzon (RED)
  • GARATE AIZPUN, I.
  • GARZON DE DIOS, I.
25  - 12 P. Mateo - O. Cruchaga (FL)
  • MATEO BERIAIN, P.
  • CRUCHAGA LOPEZ, O.
2014/04/06
16:00
Pamplona - Amaya-F1 D. Vilella - D. Lauroba (FL)
  • VILELLA SAN MARTIN, D.
  • LAUROBA RUIZ, D.
21  - 25 J. Marquez - G. Arbizu (SIG)
  • MARQUEZ GORRICHO, J.
  • ARBIZU ELIA, G.
 Deialdia 4
2014/05/03
10:00
Pamplona - Amaya F3 D. Vilella - D. Lauroba (FL)
  • VILELLA SAN MARTIN, D.
  • LAUROBA RUIZ, D.
25  - 17 O. Arriazu - M. Ciordia (SIG)
  • ARRIAZU VICONDOA, O.
  • CIORDIA ASENJO, M.
2014/05/03
10:00
Pamplona - Amaya F3 P. Mateo - O. Cruchaga (FL)
  • MATEO BERIAIN, P.
  • CRUCHAGA LOPEZ, O.
25  - 10 A. Ulzurrun - X. Suescun (RED)
  • ULZURRUN ALVAREZ, A.
  • SUESCUN SANCHEZ, X.
2014/05/03
10:00
Pamplona - Amaya F3 J. Marquez - G. Arbizu (SIG)
  • MARQUEZ GORRICHO, J.
  • ARBIZU ELIA, G.
25  - 24 Iñ. Garate - Iñ. Garzon (RED)
  • GARATE AIZPUN, I.
  • GARZON DE DIOS, I.
 Deialdia 5
2014/05/11
10:00
Pamplona - Amaya F2 O. Arriazu - M. Ciordia (SIG)
  • ARRIAZU VICONDOA, O.
  • CIORDIA ASENJO, M.
25  - 14 P. Mateo - O. Cruchaga (FL)
  • MATEO BERIAIN, P.
  • CRUCHAGA LOPEZ, O.
2014/05/11
10:00
Pamplona - Amaya F2 A. Ulzurrun - X. Suescun (RED)
  • ULZURRUN ALVAREZ, A.
  • SUESCUN SANCHEZ, X.
18  - 25 J. Marquez - G. Arbizu (SIG)
  • MARQUEZ GORRICHO, J.
  • ARBIZU ELIA, G.
2014/05/11
10:00
Pamplona - Amaya F2 Iñ. Garate - Iñ. Garzon (RED)
  • GARATE AIZPUN, I.
  • GARZON DE DIOS, I.
25  - 11 D. Vilella - D. Lauroba (FL)
  • VILELLA SAN MARTIN, D.
  • LAUROBA RUIZ, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 J. Marquez - G. Arbizu (SIG)   10 5 5 0 0 125 91
2 Iñ. Garate - Iñ. Garzon (RED)   9 5 4 1 0 124 71
3 D. Vilella - D. Lauroba (FL)   7 5 2 3 0 105 106
4 O. Arriazu - M. Ciordia (SIG)   7 5 2 3 0 84 110
5 P. Mateo - O. Cruchaga (FL)   7 5 2 3 0 93 108
6 A. Ulzurrun - X. Suescun (RED)   5 5 0 5 0 80 125
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/03/23
-
- U. Cía - G. Cía (FL)   Descanso
2014/03/23
16:30
Pamplona - Amaya-F1 J. Sanca - P. Arraiza (SIG)
  • SANCA TERAN, J.
  • ARRAIZA SANCHEZ, P.
14  - 25 I. Armendariz - A. Galbete (SIG)
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, I.
  • GALVETE VILLAR, A.
2014/03/23
16:30
Pamplona - Amaya-F1 J. Pérez G - J. Sobrini (RED)
  • PEREZ GALVETE, J.
  • SOBRINI BASARTE, J.
19  - 25 J. Leache - G. Menendez (SIG)
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
  • MENENDEZ TEIJEIRA, G.
 Deialdia 2
2014/03/23
-
- Descanso   J. Pérez G - J. Sobrini (RED)
2014/03/30
16:30
Pamplona - Amaya-F1 I. Armendariz - A. Galbete (SIG)
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, I.
  • GALVETE VILLAR, A.
25  - 20 U. Cía - G. Cía (FL)
  • CIA BANDRES, U.
  • CIA BANDRES, G.
2014/03/30
16:30
Pamplona - Amaya-F1 J. Leache - G. Menendez (SIG)
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
  • MENENDEZ TEIJEIRA, G.
25  - 17 J. Sanca - P. Arraiza (SIG)
  • SANCA TERAN, J.
  • ARRAIZA SANCHEZ, P.
 Deialdia 3
2014/04/06
-
- J. Sanca - P. Arraiza (SIG)   Descanso
2014/04/06
16:00
Pamplona - Amaya-F1 U. Cía - G. Cía (FL)
  • CIA BANDRES, U.
  • CIA BANDRES, G.
18  - 25 J. Pérez G - J. Sobrini (RED)
  • SOBRINI BASARTE, J.
  • PEREZ GALVETE, J.
2014/04/06
16:00
Pamplona - Amaya-F1 I. Armendariz - A. Galbete (SIG)
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, I.
  • GALVETE VILLAR, A.
10  - 25 J. Leache - G. Menendez (SIG)
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
  • MENENDEZ TEIJEIRA, G.
 Deialdia 4
2014/05/03
10:00
Pamplona - Amaya F3 U. Cía - G. Cía (FL)
  • CIA BANDRES, U.
  • CIA BANDRES, G.
11  - 25 J. Leache - G. Menendez (SIG)
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
  • MENENDEZ TEIJEIRA, G.
2014/05/03
10:00
Pamplona - Amaya F3 J. Pérez G - J. Sobrini (RED)
  • PEREZ GALVETE, J.
  • SOBRINI BASARTE, J.
25  - 5 J. Sanca - P. Arraiza (SIG)
  • SANCA TERAN, J.
  • ARRAIZA SANCHEZ, P.
2014/05/04
-
- Descanso   I. Armendariz - A. Galbete (SIG)
 Deialdia 5
2014/05/11
-
- J. Leache - G. Menendez (SIG)   Descanso
2014/05/11
10:00
Pamplona - Amaya F2 I. Armendariz - A. Galbete (SIG)
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, I.
  • GALVETE VILLAR, A.
25  - 22 J. Pérez G - J. Sobrini (RED)
  • PEREZ GALVETE, J.
  • SOBRINI BASARTE, J.
2014/05/11
10:00
Pamplona - Amaya F2 J. Sanca - P. Arraiza (SIG)
  • SANCA TERAN, J.
  • ARRAIZA SANCHEZ, P.
21  - 25 U. Cía - G. Cía (FL)
  • CIA BANDRES, U.
  • CIA BANDRES, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 J. Leache - G. Menendez (SIG)   8 4 4 0 0 100 57
2 I. Armendariz - A. Galbete (SIG)   7 4 3 1 0 85 81
3 J. Pérez G - J. Sobrini (RED)   6 4 2 2 0 91 73
4 U. Cía - G. Cía (FL)   5 4 1 3 0 74 96
5 J. Sanca - P. Arraiza (SIG)   4 4 0 4 0 57 100
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/03/23
-
- Iñ. Fernández - M. Rus (RED)   Descanso
2014/03/23
16:30
Pamplona - Amaya-F1 Ig. Fernández - P. Iraburu (SIG)
  • FERNANDEZ IBARBURU, I.
  • IRABURU MARTINEZ, P.
25  - 12 A. Montoya - V. Urteaga - D. Mancho (SIG
  • URTEAGA JUANGARCIA, V.
  • MONTOYA MUGUERZA, A.
2014/03/23
16:30
Pamplona - Amaya-F1 I. Otamendi - C. Iraburu (FL)
  • OTAMENDI ARANGUREN, I.
  • IRABURU ELIZONDO, C.
16  - 25 P. Gorostiaga - P. Delgado (FL)
  • GOROSTIAGA TRUJA, P.
  • DELGADO ESCUJURI , P.
 Deialdia 2
2014/03/23
-
- Descanso   I. Otamendi - C. Iraburu (FL)
2014/03/30
16:30
Pamplona - Amaya-F1 A. Montoya - V. Urteaga - D. Mancho (SIG
  • URTEAGA JUANGARCIA, V.
  • MANCHO GOCHI, D.
24  - 25 Iñ. Fernández - M. Rus (RED)
  • FERNANDEZ DE TROCONIZ GARRIDO, I.
  • RUS RODRIGUEZ, M.
2014/03/30
16:30
Pamplona - Amaya-F1 P. Gorostiaga - P. Delgado (FL)
  • GOROSTIAGA TRUJA, P.
  • DELGADO ESCUJURI , P.
25  - 17 Ig. Fernández - P. Iraburu (SIG)
  • FERNANDEZ IBARBURU, I.
  • IRABURU MARTINEZ, P.
 Deialdia 3
2014/04/06
-
- Ig. Fernández - P. Iraburu (SIG)   Descanso
2014/04/06
16:00
Pamplona - Amaya-F1 Iñ. Fernández - M. Rus (RED)
  • FERNANDEZ DE TROCONIZ GARRIDO, I.
  • RUS RODRIGUEZ, M.
25  - 20 I. Otamendi - C. Iraburu (FL)
  • OTAMENDI ARANGUREN, I.
  • IRABURU ELIZONDO, C.
2014/04/06
16:00
Pamplona - Amaya-F1 A. Montoya - V. Urteaga - D. Mancho (SIG
  • MANCHO GOCHI, D.
  • URTEAGA JUANGARCIA, V.
11  - 25 P. Gorostiaga - P. Delgado (FL)
  • DELGADO ESCUJURI , P.
  • GOROSTIAGA TRUJA, P.
 Deialdia 4
2014/05/03
10:00
Pamplona - Amaya F3 Iñ. Fernández - M. Rus (RED)
  • FERNANDEZ DE TROCONIZ GARRIDO, I.
  • RUS RODRIGUEZ, M.
14  - 25 P. Gorostiaga - P. Delgado (FL)
  • GOROSTIAGA TRUJA, P.
  • DELGADO ESCUJURI , P.
2014/05/03
10:00
Pamplona - Amaya F3 I. Otamendi - C. Iraburu (FL)
  • OTAMENDI ARANGUREN, I.
  • IRABURU ELIZONDO, C.
18  - 25 Ig. Fernández - P. Iraburu (SIG)
  • FERNANDEZ IBARBURU, I.
  • IRABURU MARTINEZ, P.
2014/05/04
-
- Descanso   A. Montoya - V. Urteaga - D. Mancho (SIG
 Deialdia 5
2014/05/11
-
- P. Gorostiaga - P. Delgado (FL)   Descanso
2014/05/11
10:00
Pamplona - Amaya F2 A. Montoya - V. Urteaga - D. Mancho (SIG
  • URTEAGA JUANGARCIA, V.
  • MONTOYA MUGUERZA, A.
25  - 22 I. Otamendi - C. Iraburu (FL)
  • OTAMENDI ARANGUREN, I.
  • IRABURU ELIZONDO, C.
2014/05/11
10:00
Pamplona - Amaya F2 Ig. Fernández - P. Iraburu (SIG)
  • FERNANDEZ IBARBURU, I.
  • IRABURU MARTINEZ, P.
25  - 12 Iñ. Fernández - M. Rus (RED)
  • RUS RODRIGUEZ, M.
  • FERNANDEZ DE TROCONIZ GARRIDO, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 P. Gorostiaga - P. Delgado (FL)   8 4 4 0 0 100 58
2 Ig. Fernández - P. Iraburu (SIG)   7 4 3 1 0 92 67
3 Iñ. Fernández - M. Rus (RED)   6 4 2 2 0 76 94
4 A. Montoya - V. Urteaga - D. Mancho (SIG   5 4 1 3 0 72 97
5 I. Otamendi - C. Iraburu (FL)   4 4 0 4 0 76 100
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik