Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ MUTILAK 2 FASEA SEIN 2

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/04/06
-
- A. Martinez-X. Sanchez (TEN)   Descanso
2014/04/06
10:10
Pamplona - Amaya-F1 M. Mendigutxia-X. Armendariz (AM)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
25  - 16 B. Mariezkurrena-J. Sagaseta (TXA)
  • MARIEZKURRENA ELIZAINZIN, B.
  • SAGASETA URRUTIA, J.
 Deialdia 2
2014/04/11
18:00
Pamplona - Tenis A. Martinez-X. Sanchez (TEN)
  • MARTIN LARREA, A.
  • SANCHEZ ITURRIA, X.
25  - 6 B. Mariezkurrena-J. Sagaseta (TXA)
  • MARIEZKURRENA ELIZAINZIN, B.
  • SAGASETA URRUTIA, J.
2014/04/13
-
- Descanso   M. Mendigutxia-X. Armendariz (AM)
 Deialdia 3
2014/05/03
16:00
Pamplona - Amaya F3 M. Mendigutxia-X. Armendariz (AM)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
15  - 25 A. Martinez-X. Sanchez (TEN)
  • MARTIN LARREA, A.
  • SANCHEZ ITURRIA, X.
2014/05/04
-
- B. Mariezkurrena-J. Sagaseta (TXA)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 A. Martinez-X. Sanchez (TEN)   4 2 2 0 0 50 21
2 M. Mendigutxia-X. Armendariz (AM)   3 2 1 1 0 40 41
3 B. Mariezkurrena-J. Sagaseta (TXA)   2 2 0 2 0 22 50
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/04/06
10:10
Pamplona - Amaya-F1 M. Iribarren-M. Gil (AM)
  • IRIBARREN AGUDO, M.
  • GIL IBARROLA, M.
17  - 25 D. Alzu-I. Beraza (FL)
  • ALZU MENDIGACHA, D.
  • BERAZA GOTA, I.
2014/04/06
10:10
Pamplona - Amaya-F1 A. Peragon-F. Guinea (SIG)
  • PERAGON APESTEGUIA, A.
  • GUINEA GODINO, F.
25  - 18 J. Frauca-I. Busto (SIG)
  • FRAUCA ERGUI, J.
  • BUSTO CELAYA, I.
 Deialdia 2
2014/04/13
16:00
Pamplona - Amaya F2 A. Peragon-F. Guinea (SIG)
  • PERAGON APESTEGUIA, A.
  • GUINEA GODINO, F.
25  - 23 D. Alzu-I. Beraza (FL)
  • ALZU MENDIGACHA, D.
  • BERAZA GOTA, I.
2014/04/13
16:00
Pamplona - Amaya F2 J. Frauca-I. Busto (SIG)
  • FRAUCA ERGUI, J.
  • BUSTO CELAYA, I.
16  - 25 M. Iribarren-M. Gil (AM)
  • IRIBARREN AGUDO, M.
  • GIL IBARROLA, M.
 Deialdia 3
2014/05/03
16:00
Pamplona - Amaya F3 D. Alzu-I. Beraza (FL)
  • ALZU MENDIGACHA, D.
  • BERAZA GOTA, I.
25  - 21 J. Frauca-I. Busto (SIG)
  • FRAUCA ERGUI, J.
  • BUSTO CELAYA, I.
2014/05/03
16:00
Pamplona - Amaya F3 M. Iribarren-M. Gil (AM)
  • IRIBARREN AGUDO, M.
  • GIL IBARROLA, M.
14  - 25 A. Peragon-F. Guinea (SIG)
  • PERAGON APESTEGUIA, A.
  • GUINEA GODINO, F.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 A. Peragon-F. Guinea (SIG)   6 3 3 0 0 75 55
2 D. Alzu-I. Beraza (FL)   5 3 2 1 0 73 63
3 M. Iribarren-M. Gil (AM)   4 3 1 2 0 56 66
4 J. Frauca-I. Busto (SIG)   3 3 0 3 0 55 75
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik