Itzuli
NKJ-4™ MAILA ESKUZ BINAKA 4™ MAILA SEIN 4™

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/02/23
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI
  • CABALLERO NICUESA, I.
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
18  - 7 AOIZ
  • GONZALEZ GARCIA, A.
  • GOYA PEREIRO, S.
2014/03/09
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA A
  • IRIARTE LANADARECH , S.
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
18  - 10 CANTOLAGUA B
  • ELARRE ESARTE , I.
  • HUARTE PEREZ, A.
2014/03/09
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA A
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, Y.
  • ZALGUIZURI EDERRA, E.
12  - 18 TOKI EDERRA B
  • URZURIAGA SANTESTEBAN, I.
  • BAINES ARREGUI, M.
 Deialdia 2
2014/03/16
10:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ
  • GONZALEZ GARCIA, A.
  • GOYA PEREIRO, S.
18  - 14 TOKI EDERRA A
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, Y.
  • SALSAMENDI SILVA, L.
2014/03/30
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA B
  • USUNARIZ MAINZ, F.
  • BAINES ARREGUI, M.
8  - 18 CANTOLAGUA A
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
  • IRIARTE LANADARECH , S.
2014/04/27
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA B
  • HUARTE PEREZ, A.
  • ELARRE ESARTE , I.
4  - 18 ILUN-BERRI
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
  • CABALLERO NICUESA, I.
 Deialdia 3
2014/03/30
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA A
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, Y.
  • SALSAMENDI SILVA, L.
6  - 18 CANTOLAGUA A
  • IRIARTE LANADARECH , S.
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
2014/04/13
10:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ
  • GOYA PEREIRO, S.
  • GONZALEZ GARCIA, A.
18  - 3 CANTOLAGUA B
  • HUARTE PEREZ, A.
  • ELARRE ESARTE , I.
2014/04/13
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
  • CABALLERO NICUESA, I.
18  - 1 TOKI EDERRA B
  • URZURIAGA SANTESTEBAN, I.
  • USUNARIZ MAINZ, F.
 Deialdia 4
2014/03/30
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA A
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, Y.
  • SALSAMENDI SILVA, L.
18  - 11 CANTOLAGUA B
  • HUARTE PEREZ, A.
  • ELARRE ESARTE , I.
2014/04/27
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA B
  • BAINES ARREGUI, M.
  • URZURIAGA SANTESTEBAN, I.
7  - 18 AOIZ
  • GONZALEZ GARCIA, A.
  • GOYA PEREIRO, S.
2014/04/27
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA A
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
  • IRIARTE LANADARECH , S.
6  - 18 ILUN-BERRI
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
  • CABALLERO NICUESA, I.
 Deialdia 5
2014/02/23
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA B
  • ELARRE ESARTE , I.
  • HUARTE PEREZ, A.
13  - 18 TOKI EDERRA B
  • URZURIAGA SANTESTEBAN, I.
  • BAINES ARREGUI, M.
2014/04/13
10:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ
  • GOYA PEREIRO, S.
  • GONZALEZ GARCIA, A.
7  - 18 CANTOLAGUA A
  • IRIARTE LANADARECH , S.
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
2014/04/13
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
  • CABALLERO NICUESA, I.
18  - 3 TOKI EDERRA A
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, Y.
  • ZALGUIZURI EDERRA, E.
 Deialdia 6
2014/03/30
10:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ
  • GOYA PEREIRO, S.
  • GONZALEZ GARCIA, A.
2  - 18 ILUN-BERRI
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
  • CABALLERO NICUESA, I.
2014/04/06
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA B
  • ELARRE ESARTE , I.
  • HUARTE PEREZ, A.
10  - 18 CANTOLAGUA A
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
  • IRIARTE LANADARECH , S.
2014/04/06
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA B
  • USUNARIZ MAINZ, F.
  • BAINES ARREGUI, M.
14  - 18 TOKI EDERRA A
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, Y.
  • SALSAMENDI SILVA, L.
 Deialdia 7
2014/02/23
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA A
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
  • IRIARTE LANADARECH , S.
18  - 1 TOKI EDERRA B
  • URZURIAGA SANTESTEBAN, I.
  • BAINES ARREGUI, M.
2014/03/16
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI
  • CABALLERO NICUESA, I.
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
18  - 2 CANTOLAGUA B
  • ELARRE ESARTE , I.
  • HUARTE PEREZ, A.
2014/04/27
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA A
  • USUNARIZ MAINZ, F.
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, Y.
3  - 18 AOIZ
  • GONZALEZ GARCIA, A.
  • GOYA PEREIRO, S.
 Deialdia 8
2014/02/23
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA A
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
  • IRIARTE LANADARECH , S.
18  - 9 TOKI EDERRA A
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, Y.
  • ZALGUIZURI EDERRA, E.
2014/03/02
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA B
  • ELARRE ESARTE , I.
  • HUARTE PEREZ, A.
17  - 18 AOIZ
  • GONZALEZ GARCIA, A.
  • GOYA PEREIRO, S.
2014/03/02
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA B
  • URZURIAGA SANTESTEBAN, I.
  • USUNARIZ MAINZ, F.
1  - 18 ILUN-BERRI
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
  • CABALLERO NICUESA, I.
 Deialdia 9
2014/02/23
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA B
  • ELARRE ESARTE , I.
  • HUARTE PEREZ, A.
18  - 14 TOKI EDERRA A
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, Y.
  • ZALGUIZURI EDERRA, E.
2014/03/16
10:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ
  • GONZALEZ GARCIA, A.
  • GOYA PEREIRO, S.
18  - 8 TOKI EDERRA B
  • URZURIAGA SANTESTEBAN, I.
  • USUNARIZ MAINZ, F.
2014/03/16
10:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI
  • CABALLERO NICUESA, I.
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
18  - 6 CANTOLAGUA A
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
  • IRIARTE LANADARECH , S.
 Deialdia 10
2014/03/02
10:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA A
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
  • IRIARTE LANADARECH , S.
18  - 13 AOIZ
  • GONZALEZ GARCIA, A.
  • GOYA PEREIRO, S.
2014/03/02
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA A
  • ALVAREZ-SOTOMAYOR FOLLA-CISNEROS, Y.
  • ZALGUIZURI EDERRA, E.
2  - 18 ILUN-BERRI
  • GARCIA ETXEBERRIA, X.
  • CABALLERO NICUESA, I.
2014/03/30
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA B
  • USUNARIZ MAINZ, F.
  • BAINES ARREGUI, M.
18  - 9 CANTOLAGUA B
  • HUARTE PEREZ, A.
  • ELARRE ESARTE , I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ILUN-BERRI   20 10 10 0 0 180 34
2 CANTOLAGUA A   18 10 8 2 0 156 100
3 AOIZ   16 10 6 4 0 137 124
4 TOKI EDERRA B   13 10 3 7 0 94 160
5 TOKI EDERRA A   12 10 2 8 0 99 169
6 CANTOLAGUA B   11 10 1 9 0 97 176