Itzuli
NKJ - TRINKETE TRK PLARRUZ GAZTE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/01/29
19:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete Echavarren-Egaña (TE)
  • ECHAVARREN MENDIVIL, J.
  • EGAŅA ABREGO, P.
40  - 32 Moran-Gortari (TE)
  • MORAN IBIRICU, C.
  • GORTARI ORBAIZ, M.
2014/01/29
19:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete Navarro-Bustince (AM)
  • MAYO MARQUEZ, A.
  • BUSTINCE PEREZ, P.
34  - 40 Chasco-Girones (AM)
  • GIRONES INES, D.
  • CHASCO PILAR, S.
2014/01/29
19:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete Artazcoz-Valencia (AM)
  • ARTAZCOZ OSAMBELA, P.
  • VALENCIA AZCONA, E.
26  - 40 Iraburu-Molina (SIG)
  • IRABURU MARTINEZ, J.
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
 Deialdia 2
2014/02/05
19:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete Moran-Gortari (TE)
  • MORAN IBIRICU, C.
  • GORTARI ORBAIZ, M.
40  - 25 Artazcoz-Valencia (AM)
  • ARTAZCOZ OSAMBELA, P.
  • VALENCIA AZCONA, E.
2014/02/05
19:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete Chasco-Girones (AM)
  • GIRONES INES, D.
  • CHASCO PILAR, S.
27  - 40 Echavarren-Egaņa (TE)
  • ECHAVARREN MENDIVIL, J.
  • EGAŅA ABREGO, P.
2014/02/05
19:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete Iraburu-Molina (SIG)
  • IRABURU MARTINEZ, J.
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
40  - 29 Navarro-Bustince (AM)
  • PEREZ GARCIA, M.
  • BUSTINCE PEREZ, P.
 Deialdia 3
2014/02/12
19:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete Moran-Gortari (TE)
  • MORAN IBIRICU, C.
  • GORTARI ORBAIZ, M.
40  - 34 Chasco-Girones (AM)
  • GIRONES INES, D.
  • CHASCO PILAR, S.
2014/02/12
19:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete Echavarren-Egaña (TE)
  • ECHAVARREN MENDIVIL, J.
  • EGAŅA ABREGO, P.
40  - 28 Iraburu-Molina (SIG)
  • IRABURU MARTINEZ, J.
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
2014/02/12
19:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete Artazcoz-Valencia (AM)
*Equipo no presentado
0 *  - 40 Navarro-Bustince (AM)
  • NAVARRO ILUNDAIN, A.
  • BUSTINCE PEREZ, P.
 Deialdia 4
2014/02/19
19:30
Pamplona - Larrabide - Trinkete Artazcoz-Valencia (AM)
  • ARTAZCOZ OSAMBELA, P.
  • GOŅI ARTETA, O.
12  - 40 Chasco-Girones (AM)
  • CHASCO PILAR, S.
  • GIRONES INES, D.
2014/02/19
19:30
Pamplona - Larrabide - Trinkete Iraburu-Molina (SIG)
  • IRABURU MARTINEZ, J.
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
37  - 40 Moran-Gortari (TE)
  • MORAN IBIRICU, C.
  • GORTARI ORBAIZ, M.
2014/02/19
19:30
Pamplona - Larrabide - Trinkete Navarro-Bustince (AM)
  • ESCAURIAZA MARTINEZ-PEŅUELA, D.
  • BUSTINCE PEREZ, P.
20  - 40 Echavarren-Egaņa (TE)
  • ECHAVARREN MENDIVIL, J.
  • EGAŅA ABREGO, P.
 Deialdia 5
2014/02/26
19:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete Chasco-Girones (AM)
  • CHASCO PILAR, S.
  • GIRONES INES, D.
40  - 19 Iraburu-Molina (SIG)
  • IRABURU MARTINEZ, J.
  • MOLINA GOICOECHEA, M.
2014/02/26
19:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete Moran-Gortari (TE)
  • MORAN IBIRICU, C.
  • GORTARI ORBAIZ, M.
40  - 0 * Navarro-Bustince (AM)
*Equipo no presentado
2014/02/26
19:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete Echavarren-Egaña (TE)
  • ECHAVARREN MENDIVIL, J.
  • EGAŅA ABREGO, P.
40  - 0 * Artazcoz-Valencia (AM)
*Equipo no presentado
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Echavarren-Egaņa (TE)   10 5 5 0 0 200 107
2 Moran-Gortari (TE)   9 5 4 1 0 192 136
3 Chasco-Girones (AM)   8 5 3 2 0 181 145
4 Iraburu-Molina (SIG)   7 5 2 3 0 164 175
5 Navarro-Bustince (AM)   5 5 1 3 1 123 160
6 Artazcoz-Valencia (AM)   3 4 0 3 2 63 200
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik