Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ PGOMAZ MUTIL 2ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/01/15
19:55
Pamplona - López Ariz-Egozcue (FL)
  • ARIZ ARNEDO, I.
  • EGOZKUE CENOZ, D.
21  - 30 Goñi-Sanchez (FL)
  • GOÑI MENDAZA, A.
  • SANCHEZ GALAR, J.
2014/01/18
09:45
Pamplona - López Contin-Echeverria (FL)
  • CONTIN ZAPATERO, A.
  • ETXEBERRIA GAMBARTE, J.
29  - 30 Zozaya-Gazolaz (FL)
  • ZOZAIA GOÑI, I.
  • GAZOLAZ SANZ, E.
2014/01/19
-
- Amezqueta-Inza (AM)   Descanso
 Deialdia 2
2014/01/21
18:00
Pamplona - López Zozaya-Gazolaz (FL)
  • ZOZAIA GOÑI, I.
  • GAZOLAZ SANZ, E.
30  - 14 Ariz-Egozcue (FL)
  • ARIZ ARNEDO, I.
  • EGOZKUE CENOZ, D.
2014/01/24
18:55
Pamplona - López Goñi-Sanchez (FL)
  • GOÑI MENDAZA, A.
  • SANCHEZ GALAR, J.
30  - 29 Amezqueta-Inza (AM)
  • AMEZKETA PEREZ, M.
  • INZA BURUSCO, A.
2014/01/26
-
- Descanso   Contin-Echeverria (FL)
 Deialdia 3
2014/01/29
19:55
Pamplona - López Goñi-Sanchez (FL)
  • GOÑI MENDAZA, A.
  • SANCHEZ GALAR, J.
28  - 30 Zozaya-Gazolaz (FL)
  • ZOZAIA GOÑI, I.
  • GAZOLAZ SANZ, E.
2014/02/01
10:00
Pamplona - López Amezqueta-Inza (AM)
  • AMEZKETA PEREZ, M.
  • INZA BURUSCO, A.
30  - 28 Contin-Echeverria (FL)
  • CONTIN ZAPATERO, A.
  • ECHEVERRIA SENOSIAIN, M.
2014/02/02
-
- Ariz-Egozcue (FL)   Descanso
 Deialdia 4
2014/02/04
18:45
Pamplona - López Amezqueta-Inza (AM)
  • AMEZKETA PEREZ, M.
  • INZA BURUSCO, A.
24  - 30 Zozaya-Gazolaz (FL)
  • ZOZAIA GOÑI, I.
  • GAZOLAZ SANZ, E.
2014/02/05
19:55
Pamplona - López Contin-Echeverria (FL)
  • CONTIN ZAPATERO, A.
  • ETXEBERRIA GAMBARTE, J.
30  - 15 Ariz-Egozcue (FL)
  • ARIZ ARNEDO, I.
  • EGOZKUE CENOZ, D.
2014/02/09
-
- Descanso   Goñi-Sanchez (FL)
 Deialdia 5
2014/02/10
19:55
Pamplona - López Ariz-Egozcue (FL)
  • ARIZ ARNEDO, I.
  • EGOZKUE CENOZ, D.
22  - 30 Amezqueta-Inza (AM)
  • AMEZKETA PEREZ, M.
  • INZA BURUSCO, A.
2014/02/14
17:55
Pamplona - López Goñi-Sanchez (FL)
  • GOÑI MENDAZA, A.
  • SANCHEZ GALAR, J.
30  - 20 Contin-Echeverria (FL)
  • CONTIN ZAPATERO, A.
  • ETXEBERRIA GAMBARTE, J.
2014/02/16
-
- Zozaya-Gazolaz (FL)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Zozaya-Gazolaz (FL)   8 4 4 0 0 120 95
2 Goñi-Sanchez (FL)   7 4 3 1 0 118 100
3 Amezqueta-Inza (AM)   6 4 2 2 0 113 110
4 Contin-Echeverria (FL)   5 4 1 3 0 107 105
5 Ariz-Egozcue (FL)   4 4 0 4 0 72 120
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/01/17
17:45
Pamplona - López Mugica-Sanchez (AM)
  • MUJICA ANTON, M.
  • SANCHEZ URIBARRI, J.
23  - 30 Delgado-Uribe-Etxeberria (FL)
  • DELGADO LATORRE, D.
  • URIBE-ETXEBERRIA GURITZEAG, I.
2014/01/18
09:45
Pamplona - López Zudaire-Martinez (FL)
  • ZUDAIRE LATIENDA, I.
  • MARTINEZ LORRIO, J.
30  - 12 Jaurrieta-Oroz (FL)
  • JAURRIETA VAZQUEZ, I.
  • OROZ JIMENEZ, A.
2014/01/19
-
- Echarte-Barandiaran (PLA)   Descanso
 Deialdia 2
2014/01/21
18:00
Pamplona - López Jaurrieta-Oroz (FL)
  • JAURRIETA VENTURA, J.
  • OROZ JIMENEZ, A.
20  - 30 Echarte-Barandiaran (PLA)
  • ECHARTE LIZARRAGA, C.
  • BARANDIARAN GARCIA, F.
2014/01/25
11:30
Pamplona - López Delgado-Uribe-Etxeberria (FL)
  • DELGADO LATORRE, D.
  • URIBE-ETXEBERRIA GURITZEAG, I.
17  - 30 Zudaire-Martinez (FL)
  • ZUDAIRE LATIENDA, I.
  • MARTINEZ LORRIO, J.
2014/01/26
-
- Descanso   Mugica-Sanchez (AM)
 Deialdia 3
2014/02/01
10:00
Pamplona - López Echarte-Barandiaran (PLA)
  • ECHARTE LIZARRAGA, C.
  • BARANDIARAN GARCIA, F.
30  - 22 Mugica-Sanchez (AM)
  • MUJICA ANTON, M.
  • SANCHEZ URIBARRI, J.
2014/02/02
-
- Zudaire-Martinez (FL)   Descanso
2014/02/02
10:00
Pamplona - López Jaurrieta-Oroz (FL)
  • JAURRIETA VENTURA, J.
  • OROZ JIMENEZ, A.
30  - 27 Delgado-Uribe-Etxeberria (FL)
  • DELGADO LATORRE, D.
  • URIBE-ETXEBERRIA GURITZEAG, I.
 Deialdia 4
2014/02/09
-
- Descanso   Jaurrieta-Oroz (FL)
2014/02/09
10:15
Pamplona - López Mugica-Sanchez (AM)
  • MUJICA ANTON, M.
  • SANCHEZ URIBARRI, J.
15  - 30 Zudaire-Martinez (FL)
  • ZUDAIRE LATIENDA, I.
  • MARTINEZ LORRIO, J.
2014/02/09
10:15
Pamplona - López Echarte-Barandiaran (PLA)
  • ECHARTE LIZARRAGA, C.
  • BARANDIARAN GARCIA, F.
30  - 11 Delgado-Uribe-Etxeberria (FL)
  • DELGADO LATORRE, D.
  • URIBE-ETXEBERRIA GURITZEAG, I.
 Deialdia 5
2014/02/15
10:30
Pamplona - López Jaurrieta-Oroz (FL)
  • JAURRIETA VENTURA, J.
  • OROZ JIMENEZ, A.
21  - 30 Mugica-Sanchez (AM)
  • MUJICA ANTON, M.
  • SANCHEZ URIBARRI, J.
2014/02/16
-
- Delgado-Uribe-Etxeberria (FL)   Descanso
2014/02/16
11:00
Pamplona - López Zudaire-Martinez (FL)
  • ZUDAIRE LATIENDA, I.
  • MARTINEZ LORRIO, J.
30  - 24 Echarte-Barandiaran (PLA)
  • ECHARTE LIZARRAGA, C.
  • BARANDIARAN GARCIA, F.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Zudaire-Martinez (FL)   8 4 4 0 0 120 68
2 Echarte-Barandiaran (PLA)   7 4 3 1 0 114 83
3 Delgado-Uribe-Etxeberria (FL)   5 4 1 3 0 85 113
4 Mugica-Sanchez (AM)   5 4 1 3 0 90 111
5 Jaurrieta-Oroz (FL)   5 4 1 3 0 83 117
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/01/16
20:10
Pamplona - López Santesteban-Juanena (FL)
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
  • JUANENA MERINO, J.
30  - 25 Camarzana-Zabalza (FL)
  • CAMARZANA FERNANDEZ, S.
  • ZABALZA VERGARA, J.
2014/01/17
17:45
Pamplona - López Beloki-Alegria (FL)
  • BELOKI GOÑI, M.
  • ALEGRIA SAN MARTIN, E.
30  - 20 Echavarren-Molina (AM)
  • ECHAVARREN SARASIBAR, S.
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
2014/01/19
-
- Apezetxea-Landa (FL)   Descanso
 Deialdia 2
2014/01/24
18:55
Pamplona - López Echavarren-Molina (AM)
  • ECHAVARREN SARASIBAR, S.
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
12  - 30 Santesteban-Juanena (FL)
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
  • JUANENA MERINO, J.
2014/01/25
11:30
Pamplona - López Camarzana-Zabalza (FL)
  • CAMARZANA FERNANDEZ, S.
  • ZABALZA VERGARA, J.
30  - 18 Apezetxea-Landa (FL)
  • APEZETXEA AIZPURU, J.
  • LANDA MANSOA, A.
2014/01/26
-
- Descanso   Beloki-Alegria (FL)
 Deialdia 3
2014/01/28
19:00
Pamplona - López Camarzana-Zabalza (FL)
  • CAMARZANA FERNANDEZ, S.
  • ZABALZA VERGARA, J.
30  - 17 Echavarren-Molina (AM)
  • ECHAVARREN SARASIBAR, S.
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
2014/01/31
19:00
Pamplona - López Apezetxea-Landa (FL)
  • ALMARCEGUI ARTIEDA, P.
  • LANDA MANSOA, A.
12  - 30 Beloki-Alegria (FL)
  • ALEGRIA SAN MARTIN, E.
  • BELOKI GOÑI, M.
2014/02/02
-
- Santesteban-Juanena (FL)   Descanso
 Deialdia 4
2014/02/06
20:10
Pamplona - López Beloki-Alegria (FL)
  • BELOKI GOÑI, M.
  • ALEGRIA SAN MARTIN, E.
21  - 30 Santesteban-Juanena (FL)
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
  • JUANENA MERINO, J.
2014/02/07
18:30
Pamplona - López Apezetxea-Landa (FL)
  • APEZETXEA AIZPURU, J.
  • LANDA MANSOA, A.
26  - 30 Echavarren-Molina (AM)
  • ESPAÑA RODRIGUEZ, D.
  • MOLINA GOICOECHEA, F.
2014/02/09
-
- Descanso   Camarzana-Zabalza (FL)
 Deialdia 5
2014/02/12
19:45
Pamplona - López Santesteban-Juanena (FL)
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
  • JUANENA MERINO, J.
30  - 25 Apezetxea-Landa (FL)
  • EZQUER LANDA, M.
  • LANDA MANSOA, A.
2014/02/15
10:30
Pamplona - López Camarzana-Zabalza (FL)
  • CAMARZANA FERNANDEZ, S.
  • ZABALZA VERGARA, J.
28  - 30 Beloki-Alegria (FL)
  • BELOKI GOÑI, M.
  • ALEGRIA SAN MARTIN, E.
2014/02/16
-
- Echavarren-Molina (AM)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Santesteban-Juanena (FL)   8 4 4 0 0 120 83
2 Beloki-Alegria (FL)   7 4 3 1 0 111 90
3 Camarzana-Zabalza (FL)   6 4 2 2 0 113 95
4 Echavarren-Molina (AM)   5 4 1 3 0 79 116
5 Apezetxea-Landa (FL)   4 4 0 4 0 81 120
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/01/15
19:55
Pamplona - López Lopez-Iturgaiz (AM)
  • LOPEZ GARCIA, J.
  • ITURGAIZ ELSO, J.
30  - 12 Abaigar-Burguete (UPNA)
  • ABAIGAR REMIREZ, A.
  • BURGUETE ARCHEL, E.
2014/01/16
20:10
Pamplona - López Larrea-Elbusto (FL)
  • LARREA SARAGUETA, A.
  • ELBUSTO EGOZKUE, D.
30  - 22 Arratibel-Lopez de Zubiria (FL)
  • ARRATIBEL IRURZUN, J.
  • LOPEZ DE ZUBIRIA AGUIRRE, A.
2014/01/19
-
- Espinal-Perez (FL)   Descanso
 Deialdia 2
2014/01/23
20:10
Pamplona - López Abaigar-Burguete (UPNA)
  • ABAIGAR REMIREZ, A.
  • BURGUETE ARCHEL, E.
17  - 30 Larrea-Elbusto (FL)
  • LARREA SARAGUETA, A.
  • ELBUSTO EGOZKUE, D.
2014/01/24
18:55
Pamplona - López Arratibel-Lopez de Zubiria (FL)
  • ARRATIBEL IRURZUN, J.
  • LOPEZ DE ZUBIRIA AGUIRRE, A.
15  - 30 Espinal-Perez (FL)
  • ESPINAL ARANAZ, M.
  • PEREZ GOÑI, A.
2014/01/26
-
- Descanso   Lopez-Iturgaiz (AM)
 Deialdia 3
2014/01/28
19:00
Pamplona - López Arratibel-Lopez de Zubiria (FL)
  • ARRATIBEL IRURZUN, J.
  • LOPEZ DE ZUBIRIA AGUIRRE, A.
30  - 9 Abaigar-Burguete (UPNA)
  • ABAIGAR REMIREZ, A.
  • BURGUETE ARCHEL, E.
2014/01/31
19:00
Pamplona - López Espinal-Perez (FL)
  • ESPINAL ARANAZ, M.
  • PEREZ GOÑI, A.
30  - 27 Lopez-Iturgaiz (AM)
  • LOPEZ GARCIA, J.
  • ITURGAIZ ELSO, J.
2014/02/02
-
- Larrea-Elbusto (FL)   Descanso
 Deialdia 4
2014/02/04
18:45
Pamplona - López Espinal-Perez (FL)
  • ESPINAL ARANAZ, M.
  • PEREZ GOÑI, A.
30  - 8 Abaigar-Burguete (UPNA)
  • ABAIGAR REMIREZ, A.
  • BURGUETE ARCHEL, E.
2014/02/06
20:10
Pamplona - López Lopez-Iturgaiz (AM)
  • LOPEZ GARCIA, J.
  • ITURGAIZ ELSO, J.
30  - 29 Larrea-Elbusto (FL)
  • LARREA SARAGUETA, A.
  • ELBUSTO EGOZKUE, D.
2014/02/09
-
- Descanso   Arratibel-Lopez de Zubiria (FL)
 Deialdia 5
2014/02/11
19:30
Pamplona - López Arratibel-Lopez de Zubiria (FL)
  • ARRATIBEL IRURZUN, J.
  • LOPEZ DE ZUBIRIA AGUIRRE, A.
16  - 30 Lopez-Iturgaiz (AM)
  • LOPEZ GARCIA, J.
  • ITURGAIZ ELSO, J.
2014/02/11
19:30
Pamplona - López Larrea-Elbusto (FL)
  • LARREA SARAGUETA, A.
  • ELBUSTO EGOZKUE, D.
30  - 29 Espinal-Perez (FL)
  • ESPINAL ARANAZ, M.
  • PEREZ GOÑI, A.
2014/02/16
-
- Abaigar-Burguete (UPNA)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Espinal-Perez (FL)   7 4 3 1 0 119 80
2 Larrea-Elbusto (FL)   7 4 3 1 0 119 98
3 Lopez-Iturgaiz (AM)   7 4 3 1 0 117 87
4 Arratibel-Lopez de Zubiria (FL)   5 4 1 3 0 83 99
5 Abaigar-Burguete (UPNA)   4 4 0 4 0 46 120
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/01/30
20:10
Pamplona - López Casillas-Torres (FL)
  • CASILLAS ARDILA, J.
  • GOÑI TORRES, J.
30  - 19 Mina-Urtxipia (FL)
  • MINA MEDIAVILLA, A.
  • URTXIPIA JUANENA, I.
2014/02/02
-
- Torrea-Garcia (FL)   Descanso
 Deialdia 2
2014/02/07
18:30
Pamplona - López Torrea-Garcia (FL)
  • TORREA URBELZ, V.
  • GARCIA RECALDE, A.
20  - 30 Mina-Urtxipia (FL)
  • MINA MEDIAVILLA, A.
  • URTXIPIA JUANENA, I.
2014/02/09
-
- Descanso   Casillas-Torres (FL)
 Deialdia 3
2014/02/13
20:10
Pamplona - López Casillas-Torres (FL)
  • CASILLAS ARDILA, J.
  • GOÑI TORRES, J.
30  - 22 Torrea-Garcia (FL)
  • TORREA URBELZ, V.
  • GARCIA RECALDE, A.
2014/02/16
-
- Mina-Urtxipia (FL)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Casillas-Torres (FL)   4 2 2 0 0 60 41
2 Mina-Urtxipia (FL)   3 2 1 1 0 49 50
3 Torrea-Garcia (FL)   2 2 0 2 0 42 60
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/01/30
20:10
Pamplona - López J.Berho-C.Berho (FL)
  • BERHO MIKELARENA, J.
  • BERHO APECECHEA, K.
30  - 27 Iriarte-Orradre (FL)
  • IRIARTE INDA, I.
  • ORRADRE BURUSCO, I.
2014/02/02
-
- Garces-Gastesi (FL)   Descanso
 Deialdia 2
2014/02/07
18:30
Pamplona - López Garces-Gastesi (FL)
  • GARCES PEÑALVA, F.
  • GASTESI BARASOAIN, M.
13  - 30 Iriarte-Orradre (FL)
  • IRIARTE INDA, I.
  • ORRADRE BURUSCO, I.
2014/02/09
-
- Descanso   J.Berho-C.Berho (FL)
 Deialdia 3
2014/02/13
20:10
Pamplona - López J.Berho-C.Berho (FL)
  • BERHO MIKELARENA, J.
  • BERHO APECECHEA, K.
30  - 23 Garces-Gastesi (FL)
  • GARCES PEÑALVA, F.
  • GASTESI BARASOAIN, M.
2014/02/16
-
- Iriarte-Orradre (FL)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 J.Berho-C.Berho (FL)   4 2 2 0 0 60 50
2 Iriarte-Orradre (FL)   3 2 1 1 0 57 43
3 Garces-Gastesi (FL)   2 2 0 2 0 36 60