Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BINAKA URT-API HUME 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/01/17
18:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA A
  • AIZKORBE JIMENEZ, A.
  • APEZETXEA ANSA, A.
18  - 9 ARDOI A
  • ARRIBILLAGA ORBAICETA, F.
  • ROLDAN MARZO, M.
2014/01/18
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA B
  • YANIZ PEREZ, S.
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
18  - 8 G.PILOTA B
  • ANSOTEGI YEREGI, I.
  • IGOA LASA, A.
2014/01/18
11:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • ELIZONDO URRUTIA, U.
18  - 10 ALDABIDE A
  • OLAETXEA BALDA, I.
  • PETRIATI BERASTEGI, M.
 Deialdia 2
2014/01/24
17:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B
  • ANSOTEGI YEREGI, I.
  • IGOA LASA, A.
18  - 12 TXARUTA
  • ELIZONDO URRUTIA, U.
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
2014/01/25
09:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • ARRIBILLAGA ORBAICETA, F.
  • ROLDAN MARZO, M.
18  - 11 OBERENA B
  • YANIZ PEREZ, S.
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
2014/01/25
10:15
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • OLAETXEA BALDA, I.
  • PETRIATI BERASTEGI, M.
12  - 18 UMORE ONA A
  • AIZKORBE JIMENEZ, A.
  • APEZETXEA ANSA, A.
 Deialdia 3
2014/01/31
17:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B
  • IGOA LASA, A.
  • ANSOTEGI YEREGI, I.
3  - 18 ARDOI A
  • ARRIBILLAGA ORBAICETA, F.
  • ROLDAN MARZO, M.
2014/02/01
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • YANIZ PEREZ, S.
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
18  - 8 ALDABIDE A
  • REPARAZ GARTZIANDIA, A.
  • OLAETXEA BALDA, I.
2014/02/01
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • ELIZONDO URRUTIA, U.
10  - 18 UMORE ONA A
  • AIZKORBE JIMENEZ, A.
  • APEZETXEA ANSA, A.
 Deialdia 4
2014/02/08
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • ELIZONDO URRUTIA, U.
5  - 18 ARDOI A
  • ARRIBILLAGA ORBAICETA, F.
  • ROLDAN MARZO, M.
2014/02/08
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA A
  • AIZKORBE JIMENEZ, A.
  • APEZETXEA ANSA, A.
18  - 0 * OBERENA B
*Equipo no presentado
2014/02/08
12:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • OLAETXEA BALDA, I.
  • PETRIATI BERASTEGI, M.
18  - 10 G.PILOTA B
  • ANSOTEGI YEREGI, I.
  • IGOA LASA, A.
 Deialdia 5
2014/02/14
17:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B
  • ANSOTEGI YEREGI, I.
  • IGOA LASA, A.
8  - 18 UMORE ONA A
  • AIZKORBE JIMENEZ, A.
  • APEZETXEA ANSA, A.
2014/02/15
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA B
  • YANIZ PEREZ, S.
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
18  - 5 TXARUTA
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • ELIZONDO URRUTIA, U.
2014/02/15
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • ARRIBILLAGA ORBAICETA, F.
  • BARRIOLA ARTIEDA, A.
18  - 9 ALDABIDE A
  • OLAETXEA BALDA, I.
  • PETRIATI BERASTEGI, M.
 Deialdia 6
2014/02/21
18:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • OLAETXEA BALDA, I.
  • PETRIATI BERASTEGI, M.
18  - 7 TXARUTA
  • ELIZONDO URRUTIA, U.
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
2014/02/21
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B
  • ANSOTEGI YEREGI, I.
  • IGOA LASA, A.
10  - 18 OBERENA B
  • YANIZ PEREZ, S.
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
2014/02/22
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • ROLDAN MARZO, M.
  • ARRIBILLAGA ORBAICETA, F.
8  - 18 UMORE ONA A
  • AIZKORBE JIMENEZ, A.
  • APEZETXEA ANSA, A.
 Deialdia 7
2014/02/28
18:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA A
  • AIZKORBE JIMENEZ, A.
  • APEZETXEA ANSA, A.
18  - 9 ALDABIDE A
  • PETRIATI BERASTEGI, M.
  • OLAETXEA BALDA, I.
2014/03/01
12:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • ELIZONDO URRUTIA, U.
15  - 18 G.PILOTA B
  • IGOA LASA, A.
  • ANSOTEGI YEREGI, I.
2014/03/02
11:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • YANIZ PEREZ, S.
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
8  - 18 ARDOI A
  • ROLDAN MARZO, M.
  • ARRIBILLAGA ORBAICETA, F.
 Deialdia 8
2014/03/07
18:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • OLAETXEA BALDA, I.
  • PETRIATI BERASTEGI, M.
18  - 11 OBERENA B
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
  • YANIZ PEREZ, S.
2014/03/07
18:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA A
  • AIZKORBE JIMENEZ, A.
  • APEZETXEA ANSA, A.
18  - 6 TXARUTA
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • ELIZONDO URRUTIA, U.
2014/03/08
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • ROLDAN MARZO, M.
  • ARRIBILLAGA ORBAICETA, F.
18  - 9 G.PILOTA B
  • ANSOTEGI YEREGI, I.
  • IGOA LASA, A.
 Deialdia 9
2014/03/14
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B
  • ASTIZ JAUREGI, J.
  • IGOA LASA, A.
10  - 18 ALDABIDE A
  • OLAETXEA BALDA, I.
  • PETRIATI BERASTEGI, M.
2014/03/14
18:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • ROLDAN MARZO, M.
  • ARRIBILLAGA ORBAICETA, F.
18  - 11 TXARUTA
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • ELIZONDO URRUTIA, U.
2014/03/15
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • YANIZ PEREZ, S.
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
12  - 18 UMORE ONA A
  • AIZKORBE JIMENEZ, A.
  • APEZETXEA ANSA, A.
 Deialdia 10
2014/03/21
18:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A
  • OLAETXEA BALDA, I.
  • PETRIATI BERASTEGI, M.
18  - 13 ARDOI A
  • ROLDAN MARZO, M.
  • BARRIOLA ARTIEDA, A.
2014/03/21
18:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA A
  • AIZKORBE JIMENEZ, A.
  • APEZETXEA ANSA, A.
18  - 6 G.PILOTA B
  • ASTIZ JAUREGI, J.
  • IGOA LASA, A.
2014/03/22
09:30
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • ELIZONDO URRUTIA, U.
5  - 18 OBERENA B
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
  • YANIZ PEREZ, S.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 UMORE ONA A   20 10 10 0 0 180 80
2 ARDOI A   17 10 7 3 0 156 110
3 ALDABIDE A   15 10 5 5 0 138 141
4 OBERENA B   14 10 5 4 1 132 126
5 G.PILOTA B   12 10 2 8 0 100 171
6 TXARUTA   11 10 1 9 0 94 172
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2014/01/17
17:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • OTXOA GARMENDIA, O.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
7  - 18 OBERENA A
  • OSCOZ ZALDAIN, F.
  • ETXEBERRIA LARRAIOTZ, I.
2014/01/17
17:30
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
  • SANTAMARIA IBARRA, B.
16  - 18 ARDOI B
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, I.
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, M.
2014/01/18
09:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • GALARZA REINOSO, I.
  • AZPIROZ ASURMENDI, O.
5  - 18 ESTERIBAR
  • MAYA ERASO, A.
  • BETELU ILINTXETA, A.
 Deialdia 2
2014/01/25
09:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI B
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, M.
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, I.
18  - 11 G.PILOTA A
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
  • OTXOA GARMENDIA, O.
2014/01/25
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA A
  • OSCOZ ZALDAIN, F.
  • ETXEBERRIA LARRAIOTZ, I.
18  - 6 IRURTZUN A
  • GALARZA REINOSO, I.
  • AZPIROZ ASURMENDI, O.
2014/01/25
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR
  • MAYA ERASO, A.
  • BETELU ILINTXETA, A.
18  - 6 AURRERA A
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, O.
  • SANTAMARIA IBARRA, B.
 Deialdia 3
2014/01/31
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • OSCOZ ZALDAIN, F.
  • ETXEBERRIA LARRAIOTZ, I.
18  - 10 ARDOI B
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, I.
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, M.
2014/01/31
17:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • OTXOA GARMENDIA, O.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
6  - 18 ESTERIBAR
  • MAYA ERASO, A.
  • BETELU ILINTXETA, A.
2014/02/01
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • ARZOZ LARRAGA, D.
  • AZPIROZ ASURMENDI, O.
14  - 18 AURRERA A
  • SANTAMARIA IBARRA, B.
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
 Deialdia 4
2014/02/07
17:30
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
  • SANTAMARIA IBARRA, B.
8  - 18 G.PILOTA A
  • OTXOA GARMENDIA, O.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
2014/02/08
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • GALARZA REINOSO, I.
  • AZPIROZ ASURMENDI, O.
6  - 18 ARDOI B
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, I.
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, M.
2014/02/08
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR
  • MAYA ERASO, A.
  • BETELU ILINTXETA, A.
17  - 18 OBERENA A
  • OSCOZ ZALDAIN, F.
  • ETXEBERRIA LARRAIOTZ, I.
 Deialdia 5
2014/02/14
17:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • OTXOA GARMENDIA, O.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
18  - 12 IRURTZUN A
  • BERASTEGI UNANUA, U.
  • LIZARRAGA VILLAREJO, A.
2014/02/15
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI B
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, I.
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, M.
6  - 18 ESTERIBAR
  • MAYA ERASO, A.
  • BETELU ILINTXETA, A.
2014/02/15
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA A
  • OSCOZ ZALDAIN, F.
  • ETXEBERRIA LARRAIOTZ, I.
18  - 6 AURRERA A
  • SANTAMARIA IBARRA, B.
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
 Deialdia 6
2014/02/21
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • OSCOZ ZALDAIN, F.
  • ETXEBERRIA LARRAIOTZ, I.
18  - 11 G.PILOTA A
  • OTXOA GARMENDIA, O.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
2014/02/22
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI B
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, I.
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, M.
18  - 14 AURRERA A
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
  • SANTAMARIA IBARRA, B.
2014/02/22
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR
  • MAYA ERASO, A.
  • BETELU ILINTXETA, A.
18  - 7 IRURTZUN A
  • GALARZA REINOSO, I.
  • AZPIROZ ASURMENDI, O.
 Deialdia 7
2014/02/28
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • OTXOA GARMENDIA, O.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
18  - 14 ARDOI B
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, I.
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, M.
2014/02/28
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
  • SANTAMARIA IBARRA, B.
8  - 18 ESTERIBAR
  • MAYA ERASO, A.
2014/02/28
18:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • GALARZA REINOSO, I.
  • AZPIROZ ASURMENDI, O.
8  - 18 OBERENA A
  • OSCOZ ZALDAIN, F.
  • ETXEBERRIA LARRAIOTZ, I.
 Deialdia 8
2014/03/07
17:30
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
  • SANTAMARIA IBARRA, B.
18  - 8 IRURTZUN A
  • GALARZA REINOSO, I.
  • AZPIROZ ASURMENDI, O.
2014/03/08
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI B
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, I.
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, M.
18  - 15 OBERENA A
  • OSCOZ ZALDAIN, F.
  • ETXEBERRIA LARRAIOTZ, I.
2014/03/08
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR
  • MAYA ERASO, A.
  • BETELU ILINTXETA, A.
18  - 6 G.PILOTA A
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
  • OTXOA GARMENDIA, O.
 Deialdia 9
2014/03/14
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • OTXOA GARMENDIA, O.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
10  - 18 AURRERA A
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, O.
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
2014/03/14
18:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI B
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, M.
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, I.
18  - 6 IRURTZUN A
  • GALARZA REINOSO, I.
  • AZPIROZ ASURMENDI, O.
2014/03/14
18:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • OSCOZ ZALDAIN, F.
  • ETXEBERRIA LARRAIOTZ, I.
14  - 18 ESTERIBAR
  • MAYA ERASO, A.
  • BETELU ILINTXETA, A.
 Deialdia 10
2014/03/20
18:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • GALARZA REINOSO, I.
  • AZPIROZ ASURMENDI, O.
10  - 18 G.PILOTA A
  • OTXOA GARMENDIA, O.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
2014/03/21
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
  • SANTAMARIA IBARRA, B.
9  - 18 OBERENA A
  • OSCOZ ZALDAIN, F.
  • ETXEBERRIA LARRAIOTZ, I.
2014/03/22
17:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR
  • MAYA ERASO, A.
  • BETELU ILINTXETA, A.
18  - 5 ARDOI B
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, I.
  • SATRUSTEGUI LIZARRAGA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ESTERIBAR   19 10 9 1 0 179 81
2 OBERENA A   18 10 8 2 0 173 110
3 ARDOI B   16 10 6 4 0 143 140
4 G.PILOTA A   14 10 4 6 0 123 152
5 AURRERA A   13 10 3 7 0 121 158
6 IRURTZUN A   10 10 0 10 0 82 180
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik