Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ MUTILAK 1 FASEA KADETE 2ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/12/23
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Beni I-Marcalain)
  • BENITO SIMON-RICART, I.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
25  - 23 AMAYA (Iosu Ech-Eguilaz)
  • ECHARRI TAPIA, I.
  • BUZUNARIZ OIZ, I.
2013/12/23
17:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (F.Ibañez-Layos)
  • IBAÑEZ GARCIA, F.
  • LAYOS IRISO, S.
25  - 10 S.IGNACIO (Arbilla-Bañon)
  • ARBILLA PASCUAL, E.
  • BAÑON IRIARTE, G.
 Deialdia 2
2013/12/23
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Arbilla-Bañon)
  • ARBILLA PASCUAL, E.
  • BAÑON IRIARTE, G.
16  - 25 F.LOPEZ (Beni I-Marcalain)
  • BENITO SIMON-RICART, I.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
2013/12/23
17:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (F.Ibañez-Layos)
  • IBAÑEZ GARCIA, F.
  • LAYOS IRISO, S.
25  - 18 AMAYA (Iosu Ech-Eguilaz)
  • ECHARRI TAPIA, I.
  • BUZUNARIZ OIZ, I.
 Deialdia 3
2013/12/23
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Iosu Ech-Eguilaz)
  • ECHARRI TAPIA, I.
  • BUZUNARIZ OIZ, I.
22  - 25 S.IGNACIO (Arbilla-Bañon)
  • ARBILLA PASCUAL, E.
  • BAÑON IRIARTE, G.
2013/12/23
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Beni I-Marcalain)
  • BENITO SIMON-RICART, I.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
25  - 19 S.IGNACIO (F.Ibañez-Layos)
  • IBAÑEZ GARCIA, F.
  • LAYOS IRISO, S.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Beni I-Marcalain)   6 3 3 0 0 75 58
2 S.IGNACIO (F.Ibañez-Layos)   5 3 2 1 0 69 53
3 S.IGNACIO (Arbilla-Bañon)   4 3 1 2 0 51 72
4 AMAYA (Iosu Ech-Eguilaz)   3 3 0 3 0 63 75
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/12/23
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Arrizabal-Poyales)
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, I.
  • POYALES JIMENEZ, I.
25  - 23 S.IGNACIO (Agudo-Purroy)
  • AGUDO LAREQUI, S.
  • PURROY CAÑADA, I.
2013/12/23
17:00
Pamplona - Amaya-F1 UNIVERSIDAD (JJ.Otegui-Jon SM)
  • OTEGUI PEÑUELA, J.
  • SAN MARTIN MTNEZ-BAYARRI, J.
25  - 16 S.IGNACIO (Marin-Perico)
  • MARIN ARBIZU, M.
  • PEREZ DE ALBENIZ ASENSIO, M.
 Deialdia 2
2013/12/23
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Agudo-Purroy)
  • AGUDO LAREQUI, S.
  • PURROY CAÑADA, I.
25  - 10 UNIVERSIDAD (JJ.Otegui-Jon SM)
  • OTEGUI PEÑUELA, J.
  • SAN MARTIN MTNEZ-BAYARRI, J.
2013/12/23
17:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Arrizabal-Poyales)
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, I.
  • POYALES JIMENEZ, I.
25  - 19 S.IGNACIO (Marin-Perico)
  • MARIN ARBIZU, M.
  • PEREZ DE ALBENIZ ASENSIO, M.
 Deialdia 3
2013/12/23
17:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Marin-Perico)
  • MARIN ARBIZU, M.
  • PEREZ DE ALBENIZ ASENSIO, M.
11  - 25 S.IGNACIO (Agudo-Purroy)
  • AGUDO LAREQUI, S.
  • PURROY CAÑADA, I.
2013/12/23
17:00
Pamplona - Amaya-F1 UNIVERSIDAD (JJ.Otegui-Jon SM)
  • OTEGUI PEÑUELA, J.
  • SAN MARTIN MTNEZ-BAYARRI, J.
25  - 23 S.IGNACIO (Arrizabal-Poyales)
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, I.
  • POYALES JIMENEZ, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Agudo-Purroy)   5 3 2 1 0 73 46
2 S.IGNACIO (Arrizabal-Poyales)   5 3 2 1 0 73 67
3 UNIVERSIDAD (JJ.Otegui-Jon SM)   5 3 2 1 0 60 64
4 S.IGNACIO (Marin-Perico)   3 3 0 3 0 46 75
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/12/23
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Mikel Gª-Bustince)
  • GARCIA CASALES, M.
  • BUSTINCE PEREZ, D.
25  - 8 OBERENA (Iriarte-Aiestaran)
  • AIESTARAN VALDERABANO, J.
2013/12/23
17:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Mateo-Egaña)
  • ARRIAZU VICONDOA, M.
  • EGAÑA ABREGO, J.
22  - 25 S.IGNACIO (Maiza-Maisterra)
  • MAIZA SORIA, M.
  • MAISTERRA VILLEGAS, P.
 Deialdia 2
2013/12/23
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Mikel Gª-Bustince)
  • GARCIA CASALES, M.
  • BUSTINCE PEREZ, D.
20  - 25 S.IGNACIO (Maiza-Maisterra)
  • MAIZA SORIA, M.
  • MAISTERRA VILLEGAS, P.
2013/12/23
10:00
Pamplona - Amaya F3 OBERENA (Iriarte-Aiestaran)
  • AIESTARAN VALDERABANO, J.
25  - 20 S.IGNACIO (Mateo-Egaña)
  • ARRIAZU VICONDOA, M.
  • EGAÑA ABREGO, J.
 Deialdia 3
2013/12/23
17:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Maiza-Maisterra)
  • MAIZA SORIA, M.
  • MAISTERRA VILLEGAS, P.
25  - 20 OBERENA (Iriarte-Aiestaran)
  • AIESTARAN VALDERABANO, J.
2013/12/23
17:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Mateo-Egaña)
  • ARRIAZU VICONDOA, M.
  • EGAÑA ABREGO, J.
14  - 25 F.LOPEZ (Mikel Gª-Bustince)
  • GARCIA CASALES, M.
  • BUSTINCE PEREZ, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Maiza-Maisterra)   6 3 3 0 0 75 62
2 F.LOPEZ (Mikel Gª-Bustince)   5 3 2 1 0 70 47
3 OBERENA (Iriarte-Aiestaran)   4 3 1 2 0 53 70
4 S.IGNACIO (Mateo-Egaña)   3 3 0 3 0 56 75
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik