Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ MUTILAK 1 FASEA HAUR 2¬

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/12/23
-
- F.LOPEZ (Ucar-Cervera)   Descanso
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Ergui-Arrizabalaga)
  • ERGUI DIAZ, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
25  - 15 S.IGNACIO (Armendariz-Astrain)
  • ARMENDARIZ RECALDE, J.
  • ASTRAIN CIA, A.
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (Gaite-Hualde)
  • GAITE ALDEA, J.
  • HUALDE ZUĐIGA, P.
25  - 19 S.IGNACIO (Moreno-Muro)
  • MORENO PEREZ, L.
  • MURO ARANGUREN, A.
 Deialdia 2
2013/12/24
-
- Descanso   REDIN (Gaite-Hualde)
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Armendariz-Astrain)
  • ARMENDARIZ RECALDE, J.
  • ASTRAIN CIA, A.
23  - 25 F.LOPEZ (Ucar-Cervera)
  • UCAR ARDANAZ, L.
  • CERVERA VIRTO, P.
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Moreno-Muro)
  • MORENO PEREZ, L.
  • MURO ARANGUREN, A.
16  - 25 S.IGNACIO (Ergui-Arrizabalaga)
  • ERGUI DIAZ, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
 Deialdia 3
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Armendariz-Astrain)
  • ARMENDARIZ RECALDE, J.
  • ASTRAIN CIA, A.
18  - 25 S.IGNACIO (Moreno-Muro)
  • MORENO PEREZ, L.
  • MURO ARANGUREN, A.
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Ucar-Cervera)
  • UCAR ARDANAZ, L.
  • CERVERA VIRTO, P.
25  - 8 REDIN (Gaite-Hualde)
  • GAITE ALDEA, J.
  • HUALDE ZUĐIGA, P.
2013/12/25
-
- S.IGNACIO (Ergui-Arrizabalaga)   Descanso
 Deialdia 4
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Ucar-Cervera)
  • UCAR ARDANAZ, L.
  • CERVERA VIRTO, P.
25  - 16 S.IGNACIO (Moreno-Muro)
  • MORENO PEREZ, L.
  • MURO ARANGUREN, A.
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (Gaite-Hualde)
  • GAITE ALDEA, J.
  • HUALDE ZUĐIGA, P.
25  - 12 S.IGNACIO (Ergui-Arrizabalaga)
  • ERGUI DIAZ, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
2013/12/26
-
- Descanso   S.IGNACIO (Armendariz-Astrain)
 Deialdia 5
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Armendariz-Astrain)
  • ARMENDARIZ RECALDE, J.
  • ASTRAIN CIA, A.
20  - 25 REDIN (Gaite-Hualde)
  • GAITE ALDEA, J.
  • HUALDE ZUĐIGA, P.
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Ergui-Arrizabalaga)
  • ERGUI DIAZ, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
14  - 25 F.LOPEZ (Ucar-Cervera)
  • UCAR ARDANAZ, L.
  • CERVERA VIRTO, P.
2013/12/27
-
- S.IGNACIO (Moreno-Muro)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Ucar-Cervera)   8 4 4 0 0 100 61
2 REDIN (Gaite-Hualde)   7 4 3 1 0 83 76
3 S.IGNACIO (Ergui-Arrizabalaga)   6 4 2 2 0 76 81
4 S.IGNACIO (Moreno-Muro)   5 4 1 3 0 76 93
5 S.IGNACIO (Armendariz-Astrain)   4 4 0 4 0 76 100
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/12/23
-
- F.LOPEZ (P.Azcona-Asensio)   Descanso
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Suarez II-Cano)
  • SUAREZ VALDES, P.
  • CANO SARRIA, A.
25  - 5 REDIN (Beni II-Alzu)
  • BENITO SIMON-RICART, J.
  • ALZU URDIROZ, A.
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (Labbe-Ruperez)
  • LABBE VICONDOA, G.
  • RUPEREZ ARELLANO, D.
12  - 25 S.IGNACIO (Pascual-De Alava)
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
  • DE ALAVA PEREZ, M.
 Deialdia 2
2013/12/24
-
- Descanso   REDIN (Labbe-Ruperez)
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (Beni II-Alzu)
  • BENITO SIMON-RICART, J.
  • ALZU URDIROZ, A.
15  - 25 F.LOPEZ (P.Azcona-Asensio)
  • AZCONA ESTERAS, P.
  • ASENSIO AROSTEGUI, J.
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Pascual-De Alava)
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
  • DE ALAVA PEREZ, M.
16  - 25 REDIN (Suarez II-Cano)
  • SUAREZ VALDES, P.
  • CANO SARRIA, A.
 Deialdia 3
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (Beni II-Alzu)
  • BENITO SIMON-RICART, J.
  • ALZU URDIROZ, A.
17  - 25 S.IGNACIO (Pascual-De Alava)
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
  • DE ALAVA PEREZ, M.
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (P.Azcona-Asensio)
  • AZCONA ESTERAS, P.
  • ASENSIO AROSTEGUI, J.
25  - 23 REDIN (Labbe-Ruperez)
  • LABBE VICONDOA, G.
  • RUPEREZ ARELLANO, D.
2013/12/25
-
- REDIN (Suarez II-Cano)   Descanso
 Deialdia 4
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (P.Azcona-Asensio)
  • AZCONA ESTERAS, P.
  • ASENSIO AROSTEGUI, J.
25  - 15 S.IGNACIO (Pascual-De Alava)
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
  • DE ALAVA PEREZ, M.
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Labbe-Ruperez)
  • LABBE VICONDOA, G.
  • RUPEREZ ARELLANO, D.
8  - 25 REDIN (Suarez II-Cano)
  • SUAREZ VALDES, P.
  • CANO SARRIA, A.
2013/12/26
-
- Descanso   REDIN (Beni II-Alzu)
 Deialdia 5
2013/12/24
-
- S.IGNACIO (Pascual-De Alava)   Descanso
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (Beni II-Alzu)
  • BENITO SIMON-RICART, J.
  • ALZU URDIROZ, A.
25  - 20 REDIN (Labbe-Ruperez)
  • LABBE VICONDOA, G.
  • RUPEREZ ARELLANO, D.
2013/12/24
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Suarez II-Cano)
  • SUAREZ VALDES, P.
  • CANO SARRIA, A.
25  - 20 F.LOPEZ (P.Azcona-Asensio)
  • AZCONA ESTERAS, P.
  • ASENSIO AROSTEGUI, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 REDIN (Suarez II-Cano)   8 4 4 0 0 100 49
2 F.LOPEZ (P.Azcona-Asensio)   7 4 3 1 0 95 78
3 S.IGNACIO (Pascual-De Alava)   6 4 2 2 0 81 79
4 REDIN (Beni II-Alzu)   5 4 1 3 0 62 95
5 REDIN (Labbe-Ruperez)   4 4 0 4 0 63 100
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik