Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 3 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA HAUR 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/03
18:15
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA (O. Rodriguez - I. Redrado)
  • REDRADO CALVO, I.
  • RODRIGUEZ VALLEZ, O.
3  - 18 CANTOLAGUA (I. Lobera - S. Lozano)
  • LOBERA LAPARTE, I.
  • RIEZU PUERTOLAS, P.
2024/05/03
18:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (O. Sarasate - E. Urdiain)
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
  • URDIAIN MORALES, E.
18  - 5 ILUN-BERRI (O. Martinez - A. Zozaia)
  • MARTINEZ TORRES, O.
  • ZOZAIA MUNDIÑANO, A.
 Deialdia 2
2024/05/10
18:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI (O. Martinez - A. Zozaia)
  • MARTINEZ TORRES, O.
  • ZOZAIA MUNDIÑANO, A.
14  - 18 TOKI EDERRA (O. Rodriguez - I. Redrado)
  • REDRADO CALVO, I.
  • RODRIGUEZ VALLEZ, O.
2024/05/11
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (O. Sarasate - E. Urdiain)
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
  • URDIAIN MORALES, E.
17  - 18 CANTOLAGUA (I. Lobera - S. Lozano)
  • LOBERA LAPARTE, I.
  • LOZANO LOZANO, S.
 Deialdia 3
2024/05/18
10:00
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA (O. Rodriguez - I. Redrado)
  • REDRADO CALVO, I.
  • RODRIGUEZ VALLEZ, O.
4  - 18 ZUGARRALDE (O. Sarasate - E. Urdiain)
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
  • URDIAIN MORALES, E.
2024/05/19
11:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (I. Lobera - S. Lozano)
  • DE MIGUEL VAZQUEZ, J.
  • LOZANO LOZANO, S.
18  - 6 ILUN-BERRI (O. Martinez - A. Zozaia)
  • MARTINEZ TORRES, O.
  • ZOZAIA MUNDIÑANO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 CANTOLAGUA (I. Lobera - S. Lozano)   6 3 3 0 0 54 26
2 ZUGARRALDE (O. Sarasate - E. Urdiain)   5 3 2 1 0 53 27
3 TOKI EDERRA (O. Rodriguez - I. Redrado)   4 3 1 2 0 25 50
4 ILUN-BERRI (O. Martinez - A. Zozaia)   3 3 0 3 0 25 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/03
19:15
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA (O. Cegama - L. Urra)
  • SANZ GALLEGO, M.
  • URRA ERDOCIA, L.
18  - 2 SAN MIGUEL (J. Gomez - A. Hermoso)
  • GOMEZ LERIN, J.
  • HERMOSO ITURRI, A.
2024/05/04
-
- Descanso   MUTILENDAKO (A. Aldaz - A. Martinez)
 Deialdia 2
2024/05/10
18:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (A. Aldaz - A. Martinez)
  • ALDAZ AMATRIAIN, A.
  • MARTINEZ YOLDI, A.
16  - 18 AMESKOA (O. Cegama - L. Urra)
  • CEGAMA MADRIGAL, O.
  • URRA ERDOCIA, L.
2024/05/11
-
- Descanso   SAN MIGUEL (J. Gomez - A. Hermoso)
 Deialdia 3
2024/05/17
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL (J. Gomez - A. Hermoso)
  • GOMEZ LERIN, J.
  • HERMOSO ITURRI, A.
18  - 12 MUTILENDAKO (A. Aldaz - A. Martinez)
  • ALDAZ AMATRIAIN, A.
  • MARTINEZ YOLDI, A.
2024/05/18
-
- AMESKOA (O. Cegama - L. Urra)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMESKOA (O. Cegama - L. Urra)   4 2 2 0 0 36 18
2 SAN MIGUEL (J. Gomez - A. Hermoso)   3 2 1 1 0 20 30
3 MUTILENDAKO (A. Aldaz - A. Martinez)   2 2 0 2 0 28 36
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/03
18:00
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (J. Baztan - M. Lecumberri)
  • GASCO BEORLEGI, O.
  • LECUMBERRI GASTEZI, M.
4  - 18 AURRERA (A. Bereau - A. Barandarain)
  • BARANDARAIN ARANALDE, A.
  • BEREAU MUJIKA, A.
2024/05/04
-
- Descanso   ULTZAMA (A. Balda - U. Arza)
 Deialdia 2
2024/05/10
20:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (A. Balda - U. Arza)
  • ARZA JUAMPEREZ, U.
  • BALDA GERENDIAIN, A.
18  - 11 ARAMPILOTA (J. Baztan - M. Lecumberri)
  • LA FUENTE SALINAS , G.
  • LECUMBERRI GASTEZI, M.
2024/05/11
-
- Descanso   AURRERA (A. Bereau - A. Barandarain)
 Deialdia 3
2024/05/17
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (A. Bereau - A. Barandarain)
  • BEREAU MUJIKA, A.
  • ZABALETA HERNANDEZ, K.
18  - 16 ULTZAMA (A. Balda - U. Arza)
  • ARZA JUAMPEREZ, U.
  • BALDA GERENDIAIN, A.
2024/05/18
-
- ARAMPILOTA (J. Baztan - M. Lecumberri)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA (A. Bereau - A. Barandarain)   4 2 2 0 0 36 20
2 ULTZAMA (A. Balda - U. Arza)   3 2 1 1 0 34 29
3 ARAMPILOTA (J. Baztan - M. Lecumberri)   2 2 0 2 0 15 36
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/03
18:00
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI (D. Guindano - E. Saenz)
  • GUINDANO AISA, D.
  • SAENZ JUANENEA, E.
5  - 18 LAGUNAK (M. Orrio - A. Lerin)
  • LERIN LEBRERO, A.
  • ORRIO ONDARRA, M.
2024/05/04
-
- Descanso   OBERENA (X. Garde - A. Abartzuza)
 Deialdia 2
2024/05/10
17:30
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (X. Garde - A. Abartzuza)
  • ABARTZUZA LURI, A.
  • GARDE GALBAR, X.
11  - 18 ILUN-BERRI (D. Guindano - E. Saenz)
  • GUINDANO AISA, D.
  • SAENZ JUANENEA, E.
2024/05/11
-
- Descanso   LAGUNAK (M. Orrio - A. Lerin)
 Deialdia 3
2024/05/18
-
- ILUN-BERRI (D. Guindano - E. Saenz)   Descanso
2024/05/18
11:15
Barañain - Retegi LAGUNAK (M. Orrio - A. Lerin)
  • LERIN LEBRERO, A.
  • ORRIO ONDARRA, M.
18  - 2 OBERENA (X. Garde - A. Abartzuza)
  • ABARTZUZA LURI, A.
  • GARDE GALBAR, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK (M. Orrio - A. Lerin)   4 2 2 0 0 36 7
2 ILUN-BERRI (D. Guindano - E. Saenz)   3 2 1 1 0 23 29
3 OBERENA (X. Garde - A. Abartzuza)   2 2 0 2 0 13 36