Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA NKJ - ESKUZ BANAKA KADETE 4˝

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/16
18:00
Aldatz - Itturgu ALDABIDE (Etxabarri)
  • ETXABARRI BERASTEGI, X.
13  - 22 P.P.SAN SEBASTIAN (Legarda)
  • LEGARDA UGALDEBERE, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 P.P.SAN SEBASTIAN (Legarda)   2 1 1 0 0 22 13
2 ALDABIDE (Etxabarri)   1 1 0 1 0 13 22
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/16
18:00
Aldatz - Itturgu ULTZAMA (Gastearena)
  • GASTEARENA ORKIN, I.
22  - 6 ZUGARRALDE ( Jimenez)
  • JIMENEZ MUTILVA, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Gastearena)   2 1 1 0 0 22 6
2 ZUGARRALDE ( Jimenez)   1 1 0 1 0 6 22
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/16
18:00
Aldatz - Itturgu ALDABIDE (Zubiria)
  • ZUBIRIA GOMEZ, A.
22  - 0 * LARRAUN (Otamendi)
*Equipo no presentado
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ALDABIDE (Zubiria)   2 1 1 0 0 22 0
2 LARRAUN (Otamendi)   0 1 0 0 1 0 22
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/16
18:00
Astrain - Polideportivo LAGUNAK (Gómez)
  • GOMEZ MARTINEZ, A.
22  - 2 P.P.SAN SEBASTIAN (Armendariz)
  • ARMENDARIZ GARCIA, H.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK (Gómez)    2 1 1 0 0 22 2
2 P.P.SAN SEBASTIAN (Armendariz)   1 1 0 1 0 2 22
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/16
18:00
Astrain - Polideportivo SAN MIGUEL (Usubiaga)
  • USUBIAGA ANTONA, A.
20  - 22 P.P.SAN SEBASTIAN (Flamarique)
  • FLAMARIQUE ARIZMENDI, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 P.P.SAN SEBASTIAN (Flamarique)   2 1 1 0 0 22 20
2 SAN MIGUEL (Usubiaga)   1 1 0 1 0 20 22
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/16
18:00
Astrain - Polideportivo SAN MIGUEL (Yanci)
  • YANCI VIDAN, A.
22  - 9 ULTZAMA (Isasi)
  • ISASI ARBILLA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (Yanci)   2 1 1 0 0 22 9
2 ULTZAMA (Isasi)   1 1 0 1 0 9 22
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/17
18:00
Astrain - Polideportivo ERREKA. (Mattin Oiaregi).
  • OIAREGI SAGASETA, M.
22  - 4 ULTZAMA (Berasain)
  • BERASAIN ARISTU, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA. (Mattin Oiaregi).   2 1 1 0 0 22 4
2 ULTZAMA (Berasain)   1 1 0 1 0 4 22
Multzoa: I TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/17
18:00
Astrain - Polideportivo LARRAUN (Olleta)
  • OLLETA BERNAL, A.
22  - 7 ULTZAMA (Ariztegi)
  • ARIZTEGI APEZTEGIA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Olleta)   2 1 1 0 0 22 7
2 ULTZAMA (Ariztegi)   1 1 0 1 0 7 22
Multzoa: J TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/17
18:00
Astrain - Polideportivo SAN MIGUEL (Pascual)
  • PASCUAL ZABALZA, E.
22  - 12 ZUGARRALDE (Marinero)
  • MARINERO GARCIA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (Pascual)   2 1 1 0 0 22 12
2 ZUGARRALDE (Marinero)   1 1 0 1 0 12 22
Multzoa: K TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/16
18:00
Aldatz - Itturgu ATARRABIA (Iriarte)
  • IRIARTE MURILLO, I.
22  - 6 ZUGARRALDE (Garatea)
  • GARATEA LEONE, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ATARRABIA (Iriarte)   2 1 1 0 0 22 6
2 ZUGARRALDE (Garatea)   1 1 0 1 0 6 22
Multzoa: L TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/17
18:00
Aldatz - Itturgu LARRAUN (I.Ijurko)
  • IJURKO BAKAIKUA, I.
22  - 15 ULTZAMA (Iribarren)
  • IRIBARREN BALDA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (I.Ijurko)   2 1 1 0 0 22 15
2 ULTZAMA (Iribarren)   1 1 0 1 0 15 22
Multzoa: M TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/17
18:00
Aldatz - Itturgu UMORE ONA (Sagardui)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
22  - 5 PILOTAJAUKU (Lanza)
  • LANZA LARREA, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 UMORE ONA (Sagardui)   2 1 1 0 0 22 5
2 PILOTAJAUKU (Lanza)   1 1 0 1 0 5 22