Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA NKJ- ESKUZ BANAKA NESKAK KADETE 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Abasolo)
  • ABASOLO PEREZ, H.
22  - 12 BERRIOZAR (Gurpegi)
  • GURPEGI ANDUEZA, A.
2024/01/13
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA (U. Mariezkurrena)
  • MARIEZKURRENA ALDUNTZIN, U.
17  - 22 ADOS PILOTA (Iriarte)
  • IRIARTE PETRIRENA, I.
 Deialdia 2
2024/01/19
18:00
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (Iriarte)
  • IRIARTE PETRIRENA, I.
22  - 6 BERRIOZAR (Abasolo)
  • ABASOLO PEREZ, H.
2024/01/20
10:30
Leitza - Amazabal AURRERA (U. Mariezkurrena)
  • MARIEZKURRENA ALDUNTZIN, U.
22  - 3 BERRIOZAR (Gurpegi)
  • GURPEGI ANDUEZA, A.
 Deialdia 3
2024/01/27
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Gurpegi)
  • GURPEGI ANDUEZA, A.
2  - 22 ADOS PILOTA (Iriarte)
  • IRIARTE PETRIRENA, I.
2024/01/27
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Abasolo)
  • ABASOLO PEREZ, H.
3  - 22 AURRERA (U. Mariezkurrena)
  • MARIEZKURRENA ALDUNTZIN, U.
 Deialdia 4
2024/02/02
17:00
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (Iriarte)
  • IRIARTE PETRIRENA, I.
22  - 20 AURRERA (U. Mariezkurrena)
  • MARIEZKURRENA ALDUNTZIN, U.
2024/02/03
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Gurpegi)
  • GURPEGI ANDUEZA, A.
22  - 0 * BERRIOZAR (Abasolo)
*Equipo no presentado
 Deialdia 5
2024/02/10
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Gurpegi)
  • GURPEGI ANDUEZA, A.
6  - 22 AURRERA (U. Mariezkurrena)
  • MARIEZKURRENA ALDUNTZIN, U.
2024/02/10
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Abasolo)
  • ABASOLO PEREZ, H.
7  - 22 ADOS PILOTA (Iriarte)
  • IRIARTE PETRIRENA, I.
 Deialdia 6
2024/02/16
18:00
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (Iriarte)
  • IRIARTE PETRIRENA, I.
22  - 8 BERRIOZAR (Gurpegi)
  • GURPEGI ANDUEZA, A.
2024/02/16
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (U. Mariezkurrena)
  • MARIEZKURRENA ALDUNTZIN, U.
22  - 0 BERRIOZAR (Abasolo)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ADOS PILOTA (Iriarte)   12 6 6 0 0 132 60
2 AURRERA (U. Mariezkurrena)   10 6 4 2 0 125 56
3 BERRIOZAR (Gurpegi)   7 6 1 5 0 53 110
4 BERRIOZAR (Abasolo)   6 6 1 4 1 38 122