Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36M PILOTALEKUA PALAZ PALA MOTZA BIGARRENA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2012/10/03
19:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN C 40  - 15 UPNA
2012/10/06
12:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA B 24  - 40 AMAYA C
2012/10/06
18:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ 40  - 13 HUARTE
2012/10/06
18:00
Pamplona - Oberena Frontn 2 OBERENA C 25  - 40 P.P.SAN SEBASTIAN
 Deialdia 2
2012/10/09
19:00
Pamplona - UPNA UPNA 28  - 40 OBERENA C
2012/10/11
20:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ 40  - 18 AMAYA B
2012/10/11
20:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN 40  - 27 AMAYA C
2012/10/12
10:30
Huarte  - Polideportivo HUARTE 22  - 40 SAN JUAN C
 Deialdia 3
2012/10/18
20:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA C 40  - 27 UPNA
2012/10/19
19:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN C 30  - 40 AOIZ
2012/10/19
20:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA C 40  - 27 HUARTE
2012/10/20
19:30
Pamplona - Amaya F3 AMAYA B 11  - 40 P.P.SAN SEBASTIAN
 Deialdia 4
2012/10/25
18:00
Pamplona - UPNA UPNA 8  - 40 P.P.SAN SEBASTIAN
2012/10/26
19:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN C 40  - 21 AMAYA B
2012/10/27
18:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ 40  - 18 OBERENA C
2012/10/28
10:00
Huarte  - Polideportivo HUARTE 40  - 31 AMAYA C
 Deialdia 5
2012/11/01
11:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN 40  - 19 HUARTE
2012/11/02
19:00
Pamplona - Oberena Frontn 2 OBERENA C 25  - 40 SAN JUAN C
2012/11/02
20:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA C 38  - 40 AOIZ
2012/11/03
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA B 40  - 24 UPNA
 Deialdia 6
2012/11/08
19:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ 40  - 26 P.P.SAN SEBASTIAN
2012/11/09
19:00
Pamplona - Oberena Frontn 2 OBERENA C 40  - 19 AMAYA B
2012/11/09
19:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN C 40  - 26 AMAYA C
2012/11/10
17:00
Huarte  - Polideportivo HUARTE 40  - 24 UPNA
 Deialdia 7
2012/11/15
18:00
Pamplona - UPNA UPNA
  • MAGALLO FULDAIN, A.
  • BURGUETE ARCHEL, E.
20  - 40 AOIZ
  • URRA ARLEGUI, I.
  • ORDOEZ CARBALLO, I.
2012/11/17
12:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA B 31  - 40 HUARTE
2012/11/18
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA C 15  - 40 OBERENA C
2012/11/18
11:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN 40  - 33 SAN JUAN C
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik