Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 30 M FRONTOIA NKT - PALETA GOMA BANAKA NESKAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/17
-
- OBERENA (Sarasibar)   Descanso
2023/11/18
11:45
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Ardanaz)
  • ARDANAZ DUFUR, M.
2  - 0
(15-6)
(15-14)
G.PILOTA (Igoa)
  • IGOA SESMA, I.
 Deialdia 2
2023/11/18
-
- Descanso   AUĐAMENDI (Ardanaz)
2023/11/25
10:45
Pamplona - Tenis OBERENA (Sarasibar)
  • SARASIBAR TORAL, O.
1  - 2
(6-15)
(15-11)
(5-10)
G.PILOTA (Igoa)
  • IGOA SESMA, I.
 Deialdia 3
2023/11/19
-
- G.PILOTA (Igoa)   Descanso
2023/12/03
18:00
Pamplona - Tenis AUÑAMENDI (Ardanaz)
  • ARDANAZ DUFUR, M.
2  - 0
(15-4)
(15-6)
OBERENA (Sarasibar)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 AUĐAMENDI (Ardanaz)   4 2 2 0 0 4 0 60 30
2 G.PILOTA (Igoa)   3 2 1 1 0 2 3 56 56
3 OBERENA (Sarasibar)   2 2 0 2 0 1 4 36 66
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/18
11:30
Pamplona - Tenis OBERENA (Murillo)
  • MURILLO GOĐI, U.
0  - 2
(12-15)
(11-15)
OBERENA (Quevedo)
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
2023/11/18
11:30
Pamplona - Tenis TENIS (Purroy)
  • PURROY RETA, I.
2  - 0
(15-6)
(15-4)
LARRAUN (Berekoetxea)
  • BEREKOETXEA URANGA, S.
 Deialdia 2
2023/11/24
17:00
Pamplona - Tenis TENIS (Purroy)
  • PURROY RETA, I.
1  - 2
(12-15)
(15-14)
(5-10)
OBERENA (Quevedo)
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
2023/11/25
10:45
Pamplona - Tenis LARRAUN (Berekoetxea)
  • BEREKOETXEA URANGA, S.
0  - 2
(9-15)
(3-15)
OBERENA (Murillo)
  • MURILLO GOĐI, U.
 Deialdia 3
2023/12/02
11:30
Pamplona - Tenis OBERENA (Quevedo)
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
2  - 0
(15-7)
(15-3)
LARRAUN (Berekoetxea)
  • BEREKOETXEA URANGA, S.
2023/12/03
18:00
Pamplona - Tenis OBERENA (Murillo)
  • MURILLO GOĐI, U.
2  - 0
(15-11)
(15-8)
TENIS (Purroy)
  • PURROY RETA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 OBERENA (Quevedo)   6 3 3 0 0 6 1 99 65
2 OBERENA (Murillo)   5 3 2 1 0 4 2 83 61
3 TENIS (Purroy)   4 3 1 2 0 3 4 81 79
4 LARRAUN (Berekoetxea)   3 3 0 3 0 0 6 32 90