Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ NKT - BINAKA 2. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/04
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Sarasibar-P.Oscoz)
  • SARASIBAR MARIÑELARENA, A.
  • OSCOZ VERA, P.
22  - 11 OBERENA (Berruete-Redin)
  • BERRUETE YANCI, B.
  • REDIN MAULEON, A.
2023/11/05
-
- Descanso   LAGUNAK (De La Torre-Roldán)
 Deialdia 2
2023/11/12
-
- SAN MIGUEL (Plaza-Pierola)   Descanso
2023/11/12
19:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (De La Torre-Roldán)
  • DE LA TORRE GARCIA, M.
  • ROLDAN MARZO, M.
22  - 15 OBERENA (Sarasibar-P.Oscoz)
  • SARASIBAR MARIÑELARENA, A.
  • OSCOZ VERA, P.
 Deialdia 3
2023/11/18
18:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Plaza-Pierola)
  • LANDER GARCIA DE E., A.
  • PIEROLA REMIREZ, A.
11  - 22 OBERENA (Berruete-Redin)
  • BERRUETE YANCI, B.
  • PRIM AGUERREBERE, A.
  • PRIM AGUERREBERE, A.
2023/11/19
-
- Descanso   OBERENA (Sarasibar-P.Oscoz)
 Deialdia 4
2023/11/26
-
- Descanso   OBERENA (Berruete-Redin)
2023/11/26
17:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (De La Torre-Roldán)
  • DE LA TORRE GARCIA, M.
  • IRISARRI EZCURRA, X.
22  - 11 SAN MIGUEL (Plaza-Pierola)
  • LANDER GARCIA DE E., A.
  • PIEROLA REMIREZ, A.
 Deialdia 5
2023/12/02
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Plaza-Pierola)
  • LANDER GARCIA DE E., A.
  • PIEROLA GARCIA, E.
8  - 22 OBERENA (Sarasibar-P.Oscoz)
  • OSCOZ VERA, P.
  • YANIZ PEREZ, S.
2023/12/02
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Berruete-Redin)
  • BERRUETE YANCI, B.
  • REDIN MAULEON, A.
15  - 22 LAGUNAK (De La Torre-Roldán)
  • DE LA TORRE GARCIA, M.
  • ROLDAN MARZO, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK (De La Torre-Roldán)   6 3 3 0 0 66 41
2 OBERENA (Sarasibar-P.Oscoz)   5 3 2 1 0 59 41
3 OBERENA (Berruete-Redin)   4 3 1 2 0 48 55
4 SAN MIGUEL (Plaza-Pierola)   3 3 0 3 0 30 66
5 ZUGARRALDE (Agirre-Baleztena) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/04
11:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Salaberria-Salcedo)
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, A.
  • SALCEDO CAMPION, H.
22  - 7 ZUGARRALDE (Rebolé-Maiza)
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
2023/11/05
-
- Descanso   OBERENA (Garcia-Agirre)
 Deialdia 2
2023/11/11
16:30
Villava - Lorenzo Goikoa BETI ONAK (Tirado - Fernandez)
  • OLAZ BENGOA, U.
  • TIRADO GOÑI, J.
22  - 13 IRURTZUN (Salaberria-Salcedo)
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, A.
  • SALCEDO CAMPION, H.
2023/11/12
-
- ZUGARRALDE (Rebolé-Maiza)   Descanso
 Deialdia 3
2023/11/18
16:00
Uharte Arakil - Larrebieta IRURTZUN (Salaberria-Salcedo)
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, A.
  • SALCEDO CAMPION, H.
22  - 19 OBERENA (Garcia-Agirre)
  • AGUIRRE URROZ, G.
  • SAGARDIA ALZUARTE, I.
2023/11/18
19:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Rebolé-Maiza)
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
18  - 22 BETI ONAK (Tirado - Fernandez)
  • OLAZ BENGOA, U.
  • TIRADO GOÑI, J.
 Deialdia 4
2023/11/25
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Garcia-Agirre)
  • SAGARDIA ALZUARTE, I.
  • AGUIRRE URROZ, G.
22  - 10 ZUGARRALDE (Rebolé-Maiza)
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
2023/11/26
-
- Descanso   BETI ONAK (Tirado - Fernandez)
 Deialdia 5
2023/12/02
10:00
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Tirado - Fernandez)
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
  • TIRADO GOÑI, J.
22  - 21 OBERENA (Garcia-Agirre)
  • PRIM AGUERREBERE, A.
  • SAGARDIA ALZUARTE, I.
2023/12/03
-
- IRURTZUN (Salaberria-Salcedo)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BETI ONAK (Tirado - Fernandez)   6 3 3 0 0 66 52
2 IRURTZUN (Salaberria-Salcedo)   5 3 2 1 0 57 48
3 OBERENA (Garcia-Agirre)   4 3 1 2 0 62 54
4 ZUGARRALDE (Rebolé-Maiza)   3 3 0 3 0 35 66
5 SAN MIGUEL (Ochotorena-R. de Larramendi) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/05
-
- Descanso   OBERENA (Sanchez-Santesteban)
2023/11/05
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA B (Goikoetxea-Sotil)
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • SOTIL MIKEO, J.
22  - 6 IRURTZUN (Bustince-Lizarraga)
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
2023/11/05
11:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Uitzi-Oreja)
  • OREJA ARRATIBEL, I.
  • UITZI GOIKOETXEA, G.
2  - 22 SAN MIGUEL (Goñi-Artola)
  • ARTOLA AZCONA, J.
  • GOÑI LOPEZ, M.
 Deialdia 2
2023/11/11
12:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Bustince-Lizarraga)
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
22  - 13 ARAXES (Uitzi-Oreja)
  • OREJA ARRATIBEL, I.
  • UITZI GOIKOETXEA, G.
2023/11/11
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Sanchez-Santesteban)
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, E.
22  - 10 AURRERA B (Goikoetxea-Sotil)
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • SOTIL MIKEO, J.
2023/11/12
-
- SAN MIGUEL (Goñi-Artola)   Descanso
 Deialdia 3
2023/11/17
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Uitzi-Oreja)
  • UITZI GOIKOETXEA, G.
  • OREJA ARRATIBEL, I.
4  - 22 OBERENA (Sanchez-Santesteban)
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, E.
2023/11/17
19:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Goñi-Artola)
  • ARTOLA AZCONA, J.
  • GOÑI LOPEZ, M.
22  - 11 IRURTZUN (Bustince-Lizarraga)
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
2023/11/19
-
- Descanso   AURRERA B (Goikoetxea-Sotil)
 Deialdia 4
2023/11/26
-
- Descanso   IRURTZUN (Bustince-Lizarraga)
2023/11/26
11:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Sanchez-Santesteban)
  • RECALDE OYAREGUI, J.
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, E.
10  - 22 SAN MIGUEL (Goñi-Artola)
  • GOÑI LOPEZ, M.
  • ARTOLA AZCONA, J.
2023/11/26
12:00
Lekunberri - Jaian Jai AURRERA B (Goikoetxea-Sotil)
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • SOTIL MIKEO, J.
22  - 4 ARAXES (Uitzi-Oreja)
  • OREJA ARRATIBEL, I.
  • UITZI GOIKOETXEA, G.
 Deialdia 5
2023/11/30
19:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Bustince-Lizarraga)
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
22  - 17 OBERENA (Sanchez-Santesteban)
  • APEZTEGIA BIDEGAIN, U.
  • RECALDE OYAREGUI, J.
2023/12/02
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Goñi-Artola)
  • ARTOLA AZCONA, J.
  • GOÑI LOPEZ, M.
22  - 0 * AURRERA B (Goikoetxea-Sotil)
*Equipo no presentado
2023/12/03
-
- ARAXES (Uitzi-Oreja)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (Goñi-Artola)   8 4 4 0 0 88 23
2 IRURTZUN (Bustince-Lizarraga)   6 4 2 2 0 61 74
3 OBERENA (Sanchez-Santesteban)   6 4 2 2 0 71 58
4 AURRERA B (Goikoetxea-Sotil)   5 4 2 1 1 54 54
5 ARAXES (Uitzi-Oreja)   4 4 0 4 0 23 88
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/04
11:15
Barañain - Retegi LAGUNAK (Azkoitia-Iturbide)
  • AZKOITIA IRASTORZA, A.
  • ITURBIDE LEGAZ, I.
20  - 22 LARRAUN (Iriarte- Lazkoz)
  • IRIARTE CILVETI, O.
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
2023/11/05
-
- Descanso   ULTZAMA (Martikorena-Murillo)
 Deialdia 2
2023/11/11
11:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Lacabe-Cordon)
  • CORDON ERRO, P.
  • LACABE VILLANUEVA, J.
22  - 12 LAGUNAK (Azkoitia-Iturbide)
  • AZKOITIA IRASTORZA, A.
  • ITURBIDE LEGAZ, I.
2023/11/12
-
- LARRAUN (Iriarte- Lazkoz)   Descanso
 Deialdia 3
2023/11/18
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Iriarte- Lazkoz)
  • IRIARTE CILVETI, O.
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
16  - 22 OBERENA (Lacabe-Cordon)
  • CORDON ERRO, P.
  • LACABE VILLANUEVA, J.
2023/11/19
20:00
Barañain - Retegi-Rebote LAGUNAK (Azkoitia-Iturbide) 22  - 18 ULTZAMA (Martikorena-Murillo)
  • ITOIZ ARRUIZ, O.
 Deialdia 4
2023/11/24
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Martikorena-Murillo)
  • ITOIZ ARRUIZ, O.
  • MURILLO ELIA, J.
22  - 19 LARRAUN (Iriarte- Lazkoz)
  • IRIARTE CILVETI, O.
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
2023/11/26
-
- Descanso   OBERENA (Lacabe-Cordon)
 Deialdia 5
2023/11/30
20:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Lacabe-Cordon)
  • LACABE VILLANUEVA, J.
  • CORDON ERRO, P.
22  - 16 ULTZAMA (Martikorena-Murillo)
  • ITOIZ ARRUIZ, O.
  • MURILLO ELIA, J.
2023/12/03
-
- LAGUNAK (Azkoitia-Iturbide)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Lacabe-Cordon)   6 3 3 0 0 66 44
2 LAGUNAK (Azkoitia-Iturbide)   4 3 1 2 0 54 62
3 ULTZAMA (Martikorena-Murillo)   4 3 1 2 0 56 63
4 LARRAUN (Iriarte- Lazkoz)   4 3 1 2 0 57 64
5 SAN MIGUEL (Ibarra-Garin) (RET)   0 0 0 0 0 0 0