Itzuli
NKJ - 54 M ZESTA PUNTA NKJ - KIMU 1. 1. FASEA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/22
16:00
Noain - Bidezarra CABANILLAS (Palacios-Carcavilla)
  • PALACIOS MENDAZA, J.
  • CARCAVILLA ALONSO, I.
25  - 18 CABANILLAS Martinez-Tena)
  • MARTINEZ URDANIZ, A.
  • TENA RUS, I.
2023/10/22
16:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Baztan-Alonso)
  • BAZTAN VICARIO, A.
  • ALONSO SANTOS , M.
25  - 17 NOAIN (Garcia-Mateo)
  • GARCIA GAZTELU, D.
  • MATEO SANTOS, E.
 Deialdia 2
2023/10/29
16:00
Cabanillas - Municipal NOAIN (Baztan-Alonso)
  • ALONSO SANTOS , M.
  • BAZTAN VICARIO, A.
25  - 20 CABANILLAS Martinez-Tena)
  • MARTINEZ URDANIZ, A.
  • TENA RUS, I.
2023/10/29
16:00
Cabanillas - Municipal NOAIN (Garcia-Mateo)
  • GARCIA GAZTELU, D.
  • MATEO SANTOS, E.
8  - 25 CABANILLAS (Palacios-Carcavilla)
  • CARCAVILLA ALONSO, I.
  • PALACIOS MENDAZA, J.
 Deialdia 3
2023/11/04
16:00
Noain - Bidezarra CABANILLAS Martinez-Tena)
  • MARTINEZ URDANIZ, A.
  • TENA RUS, I.
25  - 23 NOAIN (Garcia-Mateo)
  • GARCIA GAZTELU, D.
  • MATEO SANTOS, E.
2023/11/04
16:00
Noain - Bidezarra CABANILLAS (Palacios-Carcavilla)
  • PALACIOS MENDAZA, J.
  • CARCAVILLA ALONSO, I.
25  - 22 NOAIN (Baztan-Alonso)
  • BAZTAN VICARIO, A.
  • ALONSO SANTOS , M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 CABANILLAS (Palacios-Carcavilla)   6 3 3 0 0 75 48
2 NOAIN (Baztan-Alonso)   5 3 2 1 0 72 62
3 CABANILLAS Martinez-Tena)   4 3 1 2 0 63 73
4 NOAIN (Garcia-Mateo)   3 3 0 3 0 48 75
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/22
16:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Laquidain-Zorrilla)
  • LAQUIDAIN IRRIBARREN, I.
  • ZORRILLA ALCALDE, A.
23  - 25 NOAIN (Marin-Rahmam)
  • MARIN ALDABA, M.
  • RAHMAM OYOUNU, T.
2023/10/22
16:00
Noain - Bidezarra CABANILLAS (Urzainqui-Mateo)
  • URZAINQUI CORTAIRE, V.
  • MATEO BERNARD, Y.
12  - 25 CABANILLAS (Rosano-Baigorri)
  • ROSANO GONZALEZ , A.
  • BAIGORRI ROLDAN, E.
 Deialdia 2
2023/10/29
16:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Urzainqui-Mateo)
  • MATEO BERNARD, Y.
  • URZAINQUI CORTAIRE, V.
16  - 25 NOAIN (Marin-Rahmam)
  • MARIN ALDABA, M.
  • RAHMAM OYOUNU, T.
2023/10/29
16:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Rosano-Baigorri)
  • BAIGORRI ROLDAN, E.
  • ROSANO GONZALEZ , A.
25  - 13 NOAIN (Laquidain-Zorrilla)
  • LAQUIDAIN IRRIBARREN, I.
  • ZORRILLA ALCALDE, A.
 Deialdia 3
2023/11/04
16:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Marin-Rahmam)
  • MARIN ALDABA, M.
  • RAHMAM OYOUNU, T.
25  - 24 CABANILLAS (Rosano-Baigorri)
  • ROSANO GONZALEZ , A.
  • BAIGORRI ROLDAN, E.
2023/11/04
16:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Laquidain-Zorrilla)
  • LAQUIDAIN IRRIBARREN, I.
  • ZORRILLA ALCALDE, A.
25  - 23 CABANILLAS (Urzainqui-Mateo)
  • URZAINQUI CORTAIRE, V.
  • MATEO BERNARD, Y.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 NOAIN (Marin-Rahmam)   6 3 3 0 0 75 63
2 CABANILLAS (Rosano-Baigorri)   5 3 2 1 0 74 50
3 NOAIN (Laquidain-Zorrilla)   4 3 1 2 0 61 73
4 CABANILLAS (Urzainqui-Mateo)   3 3 0 3 0 51 75