Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ NKT - BANAKA 3.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/23
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Itoiz)
  • ITOIZ ARRUIZ, O.
9  - 18 ULTZAMA (Astrain)
  • ASTRAIN, B.
2023/09/23
18:00
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Ayensa)
  • AYENSA AIZPUN, J.
22  - 3 LAGUNAK (Perez de Ciriza)
  • PEREZ DE CIRIZA, X.
 Deialdia 2
2023/09/30
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Itoiz)
  • ITOIZ ARRUIZ, O.
2  - 22 LAGUNAK (Perez de Ciriza)
  • PEREZ DE CIRIZA, X.
2023/09/30
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Astrain)
  • ASTRAIN, B.
11  - 22 BETI ONAK (Ayensa)
  • AYENSA AIZPUN, J.
 Deialdia 3
2023/10/07
12:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Perez de Ciriza)
  • PEREZ DE CIRIZA, X.
22  - 6 ULTZAMA (Astrain)
  • ASTRAIN, B.
2023/10/07
16:00
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Ayensa)
  • AYENSA AIZPUN, J.
22  - 0 * ULTZAMA (Itoiz)
*Equipo no presentado
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BETI ONAK (Ayensa)   6 3 3 0 0 66 14
2 LAGUNAK (Perez de Ciriza)   5 3 2 1 0 47 30
3 ULTZAMA (Astrain)   4 3 1 2 0 35 53
4 ULTZAMA (Itoiz)   2 3 0 2 1 11 62
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/22
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Larrainzar)
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
10  - 22 LAGUNAK (Larrayoz)
  • LARRAYOZ OLAGUE, J.
 Deialdia 2
2023/09/29
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Larrainzar)
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
3  - 22 ULTZAMA (Martikorena)
  • MARTIKORENA BARAIBAR, A.
 Deialdia 3
2023/10/07
12:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Martikorena)
  • MARTIKORENA BARAIBAR, A.
22  - 14 LAGUNAK (Larrayoz)
  • LARRAYOZ OLAGUE, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Martikorena)   4 2 2 0 0 44 17
2 LAGUNAK (Larrayoz)   3 2 1 1 0 36 32
3 OBERENA (Larrainzar)   2 2 0 2 0 13 44
4 BETI ONAK (Romero) (RET)   0 0 0 0 0 0 0