Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ NKT - BANAKA 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/22
19:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Salcedo)
  • SALCEDO CAMPION, H.
22  - 1 ARANPILOTA (Aramendia)
  • ARAMENDIA BAILON, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN (Salcedo)   2 1 1 0 0 22 1
2 ARANPILOTA (Aramendia)   1 1 0 1 0 1 22
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/23
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Iriarte)
  • IRIARTE CILVETI, O.
22  - 4 OBERENA (Redin)
  • REDIN MAULEON, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Iriarte)   2 1 1 0 0 22 4
2 OBERENA (Redin)   1 1 0 1 0 4 22
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/22
19:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Bustince)
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
22  - 3 SAN MIGUEL (Ruiz de Larramendi)
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, B.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN (Bustince)   2 1 1 0 0 22 3
2 SAN MIGUEL (Ruiz de Larramendi)   1 1 0 1 0 3 22
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/23
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Garaño)
  • GARAŅO GASTESI, I.
18  - 8 BETI ONAK (Bidaurreta)
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Garaņo)   2 1 1 0 0 18 8
2 BETI ONAK (Bidaurreta)   1 1 0 1 0 8 18
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/23
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Agirre)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
22  - 9 LARRAUN (Lazkoz)
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (Agirre)   2 1 1 0 0 22 9
2 LARRAUN (Lazkoz)   1 1 0 1 0 9 22
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/23
10:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Garin)
  • GARIN CALANDA, U.
22  - 2 ARANPILOTA (Gastesi)
  • GASTESI PALOMERO , J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (Garin)   2 1 1 0 0 22 2
2 ARANPILOTA (Gastesi)   1 1 0 1 0 2 22
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/23
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Maiza)
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
9  - 22 BETI ONAK (Tirado)
  • TIRADO GOŅI, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BETI ONAK (Tirado)   2 1 1 0 0 22 9
2 ZUGARRALDE (Maiza)   1 1 0 1 0 9 22