Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 54 M PILOTALEKUA NKT - GIZONEZKO ZESTA PUNTA BINAKA 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/21
17:00
Huarte - Euskal Jai Berri BERRIOZAR J.A. A (Lekube - Gamarra)
  • GAMARRA RUIZ DE LARRAMENDI, E.
  • LEKUBE AGIRRE, A.
28  - 35 NOAIN (Ontoria - Bailo)
  • BAILO AYENSA, R.
  • ONTORIA ALTAMIRA, A.
2023/09/22
17:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Anton - Arellano)
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
35  - 26 CABANILLAS (Perez - Alonso)
  • PEREZ CERVERA, I.
  • ALONSO LOMBARDO, M.
 Deialdia 2
2023/09/29
18:00
Huarte - Euskal Jai Berri BERRIOZAR J.A. A (Lekube - Gamarra)
  • GAMARRA RUIZ DE LARRAMENDI, E.
  • GAMARRA GUTIERREZ, I.
34  - 35 CABANILLAS (Perez - Alonso)
  • ALONSO LOMBARDO, M.
  • PEREZ CERVERA, I.
2023/10/01
19:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Ontoria - Bailo)
  • BAILO AYENSA, R.
  • ONTORIA ALTAMIRA, A.
35  - 25 CABANILLAS (Anton - Arellano)
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
 Deialdia 3
2023/10/07
17:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Perez - Alonso)
  • ALONSO LOMBARDO, M.
  • PEREZ CERVERA, I.
27  - 35 NOAIN (Ontoria - Bailo)
  • BAILO AYENSA, R.
  • ONTORIA ALTAMIRA, A.
2023/10/07
17:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Anton - Arellano)
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
35  - 19 BERRIOZAR J.A. A (Lekube - Gamarra)
  • GAMARRA GUTIERREZ, I.
  • GAMARRA RUIZ DE LARRAMENDI, E.
 Deialdia 4
2023/10/11
19:30
Noain - Bidezarra NOAIN (Ontoria - Bailo)
  • BAILO AYENSA, R.
  • ONTORIA ALTAMIRA, A.
35  - 29 BERRIOZAR J.A. A (Lekube - Gamarra)
  • GAMARRA GUTIERREZ, I.
  • GAMARRA RUIZ DE LARRAMENDI, E.
2023/10/12
17:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Perez - Alonso)
  • ALONSO LOMBARDO, M.
  • PEREZ CERVERA, I.
30  - 35 CABANILLAS (Anton - Arellano)
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
 Deialdia 5
2023/10/21
11:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Perez - Alonso)
  • ALONSO LOMBARDO, M.
  • PEREZ CERVERA, I.
35  - 25 BERRIOZAR J.A. A (Lekube - Gamarra)
  • GAMARRA RUIZ DE LARRAMENDI, E.
  • LEKUBE AGIRRE, A.
2023/10/21
11:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Anton - Arellano)
  • ANTON RODRIGUEZ, A.
  • ARELLANO RODRIGUEZ, U.
28  - 35 NOAIN (Ontoria - Bailo)
  • BAILO AYENSA, R.
  • ONTORIA ALTAMIRA, A.
 Deialdia 6
2023/10/26
19:00
Huarte - Euskal Jai Berri BERRIOZAR J.A. A (Lekube - Gamarra) 21  - 35 CABANILLAS (Anton - Arellano)
2023/10/27
17:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Ontoria - Bailo)
  • ONTORIA ALTAMIRA, A.
  • BAILO AYENSA, R.
35  - 24 CABANILLAS (Perez - Alonso)
  • ALONSO LOMBARDO, M.
  • VALLEJO ULLATE, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 NOAIN (Ontoria - Bailo)   12 6 6 0 0 210 161
2 CABANILLAS (Anton - Arellano)   10 6 4 2 0 193 166
3 CABANILLAS (Perez - Alonso)   8 6 2 4 0 177 199
4 BERRIOZAR J.A. A (Lekube - Gamarra)   6 6 0 6 0 156 210
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/22
17:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Asiain - Rodriguez)
  • ASIAIN GIL, I.
  • RODRIGUEZ CERVERA, A.
35  - 23 CABANILLAS (Jimenez - Lazaro)
  • JIMENEZ GIL, I.
  • LAZARO ALONSO, C.
2023/09/24
-
- Descanso   BERRIOZAR J.A. B (Perez - Ekiza)
2023/09/24
20:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Azpiroz - Lakidain)
  • AZPIROZ SERRANO, M.
  • LAKIDAIN MARCO, A.
35  - 33 NOAIN (Agudo - Aguas)
  • AGUAS MEZQUITA, O.
  • AGUDO CHOCARRO, J.
 Deialdia 2
2023/09/29
18:00
Huarte - Euskal Jai Berri BERRIOZAR J.A. B (Perez - Ekiza)
  • REBOTA MAQUIRRIAIN, J.
  • EKIZA USTARROZ, A.
21  - 35 CABANILLAS (Asiain - Rodriguez)
  • ASIAIN GIL, I.
  • RODRIGUEZ CERVERA, A.
2023/09/30
17:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Jimenez - Lazaro)
  • JIMENEZ GIL, I.
  • LAZARO ALONSO, C.
35  - 24 NOAIN (Azpiroz - Lakidain)
  • LAKIDAIN MARCO, A.
  • LAKIDAIN RETA, R.
2023/10/01
-
- NOAIN (Agudo - Aguas)   Descanso
 Deialdia 3
2023/10/06
17:15
Noain - Bidezarra NOAIN (Agudo - Aguas)
  • BAILO AYENSA, I.
  • AGUAS MEZQUITA, O.
35  - 24 CABANILLAS (Jimenez - Lazaro)
  • JIMENEZ GIL, I.
  • LAZARO ALONSO, C.
2023/10/06
17:15
Noain - Bidezarra NOAIN (Azpiroz - Lakidain)
  • LAKIDAIN RETA, R.
  • LAKIDAIN MARCO, A.
35  - 27 BERRIOZAR J.A. B (Perez - Ekiza)
  • EKIZA USTARROZ, A.
  • PEREZ JIMENEZ, A.
2023/10/08
-
- Descanso   CABANILLAS (Asiain - Rodriguez)
 Deialdia 4
2023/10/20
19:30
Huarte - Euskal Jai Berri BERRIOZAR J.A. B (Perez - Ekiza)
  • GAMARRA GUTIERREZ, M.
  • REBOTA MAQUIRRIAIN, J.
15  - 35 NOAIN (Agudo - Aguas)
  • BAILO AYENSA, I.
  • JIMENEZ EXTREMADO, M.
2023/10/21
11:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Asiain - Rodriguez)
  • ASIAIN GIL, I.
  • RODRIGUEZ CERVERA, A.
35  - 23 NOAIN (Azpiroz - Lakidain)
  • LAKIDAIN MARCO, A.
  • LAKIDAIN RETA, R.
2023/10/22
-
- Descanso   CABANILLAS (Jimenez - Lazaro)
 Deialdia 5
2023/10/27
17:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Agudo - Aguas)
  • BAILO AYENSA, I.
  • FLORES VIDAL, J.
19  - 35 CABANILLAS (Asiain - Rodriguez)
  • ASIAIN GIL, I.
  • RODRIGUEZ CERVERA, A.
2023/10/27
19:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Jimenez - Lazaro)
  • JIMENEZ GIL, I.
  • LAZARO ALONSO, C.
35  - 31 BERRIOZAR J.A. B (Perez - Ekiza)
  • GAMARRA GUTIERREZ, I.
  • REBOTA MAQUIRRIAIN, J.
2023/10/29
-
- NOAIN (Azpiroz - Lakidain)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 CABANILLAS (Asiain - Rodriguez)   8 4 4 0 0 140 86
2 NOAIN (Agudo - Aguas)   6 4 2 2 0 122 109
3 CABANILLAS (Jimenez - Lazaro)   6 4 2 2 0 117 125
4 NOAIN (Azpiroz - Lakidain)   6 4 2 2 0 117 130
5 BERRIOZAR J.A. B (Perez - Ekiza)   4 4 0 4 0 94 140