Itzuli
NKJ - TRINKETE TRK PGOMAZ NESKAK NKJ - PALETA GOMAZ GAZTE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/05/12
17:45
Pamplona - Larrabide - Trinkete AUÑAMENDI (Eciolaza - Argain)
  • ECIOLAZA ANCHO, N.
  • ARGAIN IRIARTE, H.
30  - 16 AUÑAMENDI (Hualde - Mendiola)
  • HUALDE CALVO, A.
  • MENDIOLA ZABALZA, M.
2023/05/13
-
- Descanso   TENIS (Purroy - Arraztoa)
 Deialdia 2
2023/05/20
-
- Descanso   AUÑAMENDI (Hualde - Mendiola)
2023/05/21
19:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Purroy - Arraztoa)
  • PURROY RETA, I.
  • ARRAZTOA LAZARO, I.
30  - 0 * AUÑAMENDI (Eciolaza - Argain)
*Equipo no presentado
 Deialdia 3
2023/05/27
-
- AUÑAMENDI (Eciolaza - Argain)   Descanso
2023/05/28
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete AUÑAMENDI (Hualde - Mendiola)
*Equipo no presentado
0 *  - 30 TENIS (Purroy - Arraztoa)
  • PURROY RETA, I.
  • ARRAZTOA LAZARO, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (Purroy - Arraztoa)   4 2 2 0 0 60 0
2 AUÑAMENDI (Eciolaza - Argain)   2 2 1 0 1 30 46
3 AUÑAMENDI (Hualde - Mendiola)   1 2 0 1 1 16 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/05/12
17:00
Lekunberri - Trinkete LARRAUN (Garziarena - Huarte)
  • GARZIARENA GURIDI, I.
  • HUARTE ZUBELDIA, O.
23  - 30 MENDILLORRI (Alonso - Esparza)
  • ESPARZA BUN, N.
  • ALONSO IBARROLA, I.
2023/05/13
-
- Descanso   AUÑAMENDI (Zabalza - Arrosagaray)
 Deialdia 2
2023/05/20
-
- Descanso   MENDILLORRI (Alonso - Esparza)
2023/05/20
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete AUÑAMENDI (Zabalza - Arrosagaray)
  • SARASIBAR TORAL, O.
  • ARROSAGARAI GOIKOA, A.
30  - 14 LARRAUN (Garziarena - Huarte)
  • GARZIARENA GURIDI, I.
  • HUARTE ZUBELDIA, O.
 Deialdia 3
2023/05/26
18:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete MENDILLORRI (Alonso - Esparza)
  • ALONSO IBARROLA, I.
  • ESPARZA BUN, N.
29  - 30 AUÑAMENDI (Zabalza - Arrosagaray)
  • SARASIBAR TORAL, O.
  • ARROSAGARAI GOIKOA, A.
2023/05/27
-
- LARRAUN (Garziarena - Huarte)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AUÑAMENDI (Zabalza - Arrosagaray)   4 2 2 0 0 60 43
2 MENDILLORRI (Alonso - Esparza)   3 2 1 1 0 59 53
3 LARRAUN (Garziarena - Huarte)   2 2 0 2 0 37 60