Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK PGOMAZ NESKAK KADETE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/11/09
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Atxa-Mendinueta)
  • ATXA GAMBOA, A.
  • MENDINUETA JAKA, U.
22  - 25 G.PILOTA (Jaka-Parot)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
2013/11/09
10:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI (Urtasun-Senosiain)
  • URTASUN BEAUMONT, G.
  • AGORRETA ZABALZA, M.
11  - 25 AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)
  • ARDANAZ DUFUR, A.
  • IRIARTE VILLANUEVA, P.
2013/11/10
-
- DESCANSO   MENDILLORRI (Azanza I-Andueza)
 Deialdia 2
2013/11/16
11:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)
  • ARDANAZ DUFUR, A.
  • IRIARTE VILLANUEVA, P.
25  - 16 G.PILOTA (Atxa-Mendinueta)
  • ATXA GAMBOA, A.
  • MENDINUETA JAKA, U.
2013/11/16
11:30
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Azanza I-Andueza)
  • AZANZA ECHEVERRIA, M.
  • ANDUEZA IPARAGUIRRE, A.
2  - 25 AUNAMENDI (Urtasun-Senosiain)
  • URTASUN BEAUMONT, G.
  • SENOSIAIN GARRALDA, E.
2013/11/17
-
- G.PILOTA (Jaka-Parot)   DESCANSO
 Deialdia 3
2013/11/23
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Jaka-Parot)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
25  - 16 AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)
  • IRIARTE VILLANUEVA, P.
  • ARDANAZ DUFUR, A.
2013/11/23
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Atxa-Mendinueta)
  • ATXA GAMBOA, A.
  • MENDINUETA JAKA, U.
25  - 7 MENDILLORRI (Azanza I-Andueza)
  • AZANZA ECHEVERRIA, M.
  • ANDUEZA IPARAGUIRRE, A.
2013/11/24
-
- DESCANSO   AUNAMENDI (Urtasun-Senosiain)
 Deialdia 4
2013/11/30
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Azanza I-Andueza)
  • CEBRIAN AZANZA, M.
  • AZANZA ECHEVERRIA, M.
5  - 25 G.PILOTA (Jaka-Parot)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
2013/11/30
10:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI (Urtasun-Senosiain)
  • URTASUN BEAUMONT, G.
  • SENOSIAIN GARRALDA, E.
21  - 25 G.PILOTA (Atxa-Mendinueta)
  • ATXA GAMBOA, A.
  • MENDINUETA JAKA, U.
2013/12/01
-
- DESCANSO   AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)
 Deialdia 5
2013/12/14
10:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)
  • IRIARTE VILLANUEVA, P.
  • ARDANAZ DUFUR, A.
25  - 5 MENDILLORRI (Azanza I-Andueza)
  • AZANZA ECHEVERRIA, M.
  • LAYANA MEDRANO, N.
2013/12/14
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Jaka-Parot)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
25  - 8 AUNAMENDI (Urtasun-Senosiain)
  • SENOSIAIN GARRALDA, E.
  • URTASUN BEAUMONT, G.
2013/12/15
-
- G.PILOTA (Atxa-Mendinueta)   DESCANSO
 Deialdia 6
2013/12/21
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Jaka-Parot)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
23  - 25 G.PILOTA (Atxa-Mendinueta)
  • ATXA GAMBOA, A.
  • MENDINUETA JAKA, U.
2013/12/21
10:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)
  • IRIARTE VILLANUEVA, P.
  • ARDANAZ DUFUR, A.
25  - 11 AUNAMENDI (Urtasun-Senosiain)
  • URTASUN BEAUMONT, G.
  • SENOSIAIN GARRALDA, E.
2013/12/22
-
- MENDILLORRI (Azanza I-Andueza)   DESCANSO
 Deialdia 7
2014/01/18
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Atxa-Mendinueta)
  • ATXA GAMBOA, A.
  • MENDINUETA JAKA, U.
19  - 25 AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)
  • IRIARTE VILLANUEVA, P.
  • ARDANAZ DUFUR, A.
2014/01/18
10:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI (Urtasun-Senosiain)
  • SENOSIAIN GARRALDA, E.
  • URTASUN BEAUMONT, G.
25  - 8 MENDILLORRI (Azanza I-Andueza)
  • LAYANA MEDRANO, N.
  • AZANZA ECHEVERRIA, M.
2014/01/19
-
- DESCANSO   G.PILOTA (Jaka-Parot)
 Deialdia 8
2014/01/25
10:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)
  • IRIARTE VILLANUEVA, P.
  • AGORRETA ZABALZA, P.
14  - 25 G.PILOTA (Jaka-Parot)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
2014/01/25
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Azanza I-Andueza)
  • LAYANA MEDRANO, N.
  • AZANZA ECHEVERRIA, M.
3  - 25 G.PILOTA (Atxa-Mendinueta)
  • ATXA GAMBOA, A.
  • MENDINUETA JAKA, U.
2014/01/26
-
- AUNAMENDI (Urtasun-Senosiain)   DESCANSO
 Deialdia 9
2014/02/01
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Jaka-Parot)
  • JAKA SARASOLA, G.
  • PAROT LARRAZUBI, I.
25  - 3 MENDILLORRI (Azanza I-Andueza)
  • LAYANA MEDRANO, N.
  • AZANZA ECHEVERRIA, M.
2014/02/01
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Atxa-Mendinueta)
  • ATXA GAMBOA, A.
  • MENDINUETA JAKA, U.
25  - 9 AUNAMENDI (Urtasun-Senosiain)
  • URTASUN BEAUMONT, G.
  • SENOSIAIN GARRALDA, E.
2014/02/02
-
- AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)   DESCANSO
 Deialdia 10
2014/02/08
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Azanza I-Andueza)
  • AZANZA ECHEVERRIA, M.
  • LAYANA MEDRANO, N.
6  - 25 AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)
  • IRIARTE VILLANUEVA, P.
  • HUALDE ECIOLAZA, L.
2014/02/08
10:00
Espinal - Ederrena AUNAMENDI (Urtasun-Senosiain)
  • URTASUN BEAUMONT, G.
  • SENOSIAIN GARRALDA, E.
15  - 25 G.PILOTA (Jaka-Parot)
  • PAROT LARRAZUBI, I.
  • JAKA SARASOLA, G.
2014/02/09
-
- DESCANSO   G.PILOTA (Atxa-Mendinueta)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA (Jaka-Parot)   15 8 7 1 0 198 108
2 AUNAMENDI (Iriarte-Ardanaz)   14 8 6 2 0 180 118
3 G.PILOTA (Atxa-Mendinueta)   13 8 5 3 0 182 138
4 AUNAMENDI (Urtasun-Senosiain)   10 8 2 6 0 125 160
5 MENDILLORRI (Azanza I-Andueza)   8 8 0 8 0 39 200
6 DESCANSO   0 0 0 0 0 0 0
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik