Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ 1. BETERANOAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/03/17
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Moreno - Etxabarri)
  • MORENO MUGICA, J.
  • ETXABARRI CORMENZANA, I.
22  - 14 ROTXAPEA (Arizaleta - Ulibarrena)
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
  • ULIBARRENA HERCE, A.
2023/03/31
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Buñuales - Indurain)
  • BUUALES LACRUZ, R.
  • INDURAIN IBAEZ, I.
22  - 16 ROTXAPEA (Sages - Moi.Echeverria)
  • SAGUES GOICOETXEA, M.
  • ETXEBERRIA VILCHES, M.
2023/04/14
18:00
Pamplona - Rotxapea BERRIOZAR (Mar.Etxeberria - Galarza)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • GALARZA LECEA, J.
14  - 22 ARDOI (Garcia - Roldan II)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
 Deialdia 2
2023/04/28
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Sagües - Moi.Echeverria)
  • SAGUES GOICOETXEA, M.
  • ETXEBERRIA VILCHES, M.
22  - 9 BERRIOZAR (Mar.Etxeberria - Galarza)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • GALARZA LECEA, J.
2023/05/05
18:00
Pamplona - Rotxapea ARDOI (Garcia - Roldan II)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
16  - 22 ROTXAPEA (Moreno - Etxabarri)
  • MORENO MUGICA, J.
  • ETXABARRI CORMENZANA, I.
2023/05/19
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Arizaleta - Ulibarrena)
  • AYALA VERGARA, M.
  • ULIBARRENA HERCE, A.
10  - 22 ROTXAPEA (Buuales - Indurain)
  • BUUALES LACRUZ, R.
  • INDURAIN IBAEZ, I.
 Deialdia 3
2023/03/24
18:00
Pamplona - Rotxapea ARDOI (Garcia - Roldan II)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
22  - 20 ROTXAPEA (Sages - Moi.Echeverria)
  • SAGUES GOICOETXEA, M.
  • ETXEBERRIA VILCHES, M.
2023/04/28
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Moreno - Etxabarri)
  • MORENO MUGICA, J.
  • ETXABARRI CORMENZANA, I.
21  - 22 ROTXAPEA (Buuales - Indurain)
  • BUUALES LACRUZ, R.
  • INDURAIN IBAEZ, I.
2023/05/05
18:00
Pamplona - Rotxapea BERRIOZAR (Mar.Etxeberria - Galarza)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • GALARZA LECEA, J.
22  - 12 ROTXAPEA (Arizaleta - Ulibarrena)
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
  • ULIBARRENA HERCE, A.
 Deialdia 4
2023/03/24
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Buñuales - Indurain)
  • BUUALES LACRUZ, R.
  • INDURAIN IBAEZ, I.
14  - 22 BERRIOZAR (Mar.Etxeberria - Galarza)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • GALARZA LECEA, J.
2023/03/31
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Arizaleta - Ulibarrena)
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
  • ULIBARRENA HERCE, A.
21  - 22 ARDOI (Garcia - Roldan II)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
2023/05/19
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Moreno - Etxabarri)
  • MORENO MUGICA, J.
  • ETXABARRI CORMENZANA, I.
22  - 12 ROTXAPEA (Sages - Moi.Echeverria)
  • SAGUES GOICOETXEA, M.
  • ETXEBERRIA VILCHES, M.
 Deialdia 5
2023/03/31
18:00
Pamplona - Rotxapea BERRIOZAR (Mar.Etxeberria - Galarza)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • GALARZA LECEA, J.
17  - 22 ROTXAPEA (Moreno - Etxabarri)
  • MORENO MUGICA, J.
  • ETXABARRI CORMENZANA, I.
2023/04/14
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Sagües - Moi.Echeverria)
  • SAGUES GOICOETXEA, M.
  • ETXEBERRIA VILCHES, M.
22  - 8 ROTXAPEA (Arizaleta - Ulibarrena)
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
  • ULIBARRENA HERCE, A.
2023/04/21
18:00
Pamplona - Rotxapea ARDOI (Garcia - Roldan II)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
15  - 22 ROTXAPEA (Buuales - Indurain)
  • BUUALES LACRUZ, R.
  • INDURAIN IBAEZ, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ROTXAPEA (Buuales - Indurain)   9 5 4 1 0 102 84
2 ROTXAPEA (Moreno - Etxabarri)   9 5 4 1 0 109 81
3 ARDOI (Garcia - Roldan II)   8 5 3 2 0 97 99
4 ROTXAPEA (Sages - Moi.Echeverria)   7 5 2 3 0 92 83
5 BERRIOZAR (Mar.Etxeberria - Galarza)   7 5 2 3 0 84 92
6 ROTXAPEA (Arizaleta - Ulibarrena)   5 5 0 5 0 65 110
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik