Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK PGOMAZ NESKAK 3.FASEA NKJ - PGOMA NESKA GAZTE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/03/04
-
- Descanso   G.PILOTA (Larraza - Astiz)
2023/03/04
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Eciolaza - Argain)
  • ECIOLAZA ANCHO, N.
  • ARGAIN IRIARTE, H.
18  - 25 AUAMENDI (Zabalza - Arrosagaray)
  • ZABALZA ENCAJE, E.
  • ARROSAGARAI GOIKOA, A.
 Deialdia 2
2023/03/11
-
- AUÑAMENDI (Zabalza - Arrosagaray)   Descanso
2023/03/11
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Alonso - Esparza)
  • ESPARZA BUN, N.
  • ALONSO IBARROLA, I.
25  - 19 AUAMENDI (Eciolaza - Argain)
  • ARGAIN IRIARTE, H.
  • ECIOLAZA ANCHO, N.
 Deialdia 3
2023/03/18
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Zabalza - Arrosagaray)
  • ZABALZA ENCAJE, E.
  • ARROSAGARAI GOIKOA, A.
25  - 23 MENDILLORRI (Alonso - Esparza)
  • ESPARZA BUN, N.
  • ALONSO IBARROLA, I.
2023/03/18
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Eciolaza - Argain)
  • ECIOLAZA ANCHO, N.
  • ANCHO ERDOZAIN, X.
25  - 12 G.PILOTA (Larraza - Astiz)
  • LARRAZA SENAR, U.
  • ERAUSKIN SAN MARTIN, A.
 Deialdia 4
2023/03/25
-
- Descanso   MENDILLORRI (Alonso - Esparza)
2023/03/25
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Larraza - Astiz)
  • LARRAZA SENAR, U.
  • ERAUSKIN SAN MARTIN, A.
12  - 25 AUAMENDI (Zabalza - Arrosagaray)
  • ZABALZA ENCAJE, E.
  • ARROSAGARAI GOIKOA, A.
 Deialdia 5
2023/03/31
18:30
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Alonso - Esparza)
  • ESPARZA BUN, N.
  • ALONSO IBARROLA, I.
25  - 10 G.PILOTA (Larraza - Astiz)
  • LARRAZA SENAR, U.
  • ERAUSKIN SAN MARTIN, A.
2023/04/01
-
- AUÑAMENDI (Eciolaza - Argain)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AUAMENDI (Zabalza - Arrosagaray)   6 3 3 0 0 75 53
2 MENDILLORRI (Alonso - Esparza)   5 3 2 1 0 73 54
3 AUAMENDI (Eciolaza - Argain)   4 3 1 2 0 62 62
4 G.PILOTA (Larraza - Astiz)   3 3 0 3 0 34 75
5 LARRAUN (Eguzkiza - Garziarena) (RET)   0 0 0 0 0 0 0