Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ MUTILAK FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA KIMU 1¬

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/03/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Moreno - Moreno)
  • MORENO MENDOZA, I.
  • MORENO MENDOZA, I.
16  - 25 LARRAINA (Iraizoz - Gorospe)
  • GOROSPE GOĐI, I.
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
2023/03/12
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Ornilla - Oroz)
  • ORNILLA ITURRALDE, E.
  • OROZ CERDAN, L.
25  - 17 LARRAINA (Gorospe - Etxeberria)
  • GOROSPE GOĐI, M.
  • ETXEBERRIA UCAR, I.
 Deialdia 2
2023/03/19
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Ornilla - Oroz)
  • ORNILLA ITURRALDE, E.
  • OROZ CERDAN, L.
25  - 24 LARRAINA (Iraizoz - Gorospe)
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
  • GOROSPE GOĐI, I.
2023/03/19
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Gorospe - Etxeberria)
  • GOROSPE GOĐI, M.
  • ETXEBERRIA UCAR, I.
20  - 25 AMAYA (Moreno - Moreno)
  • MORENO MENDOZA, I.
  • MORENO MENDOZA, I.
 Deialdia 3
2023/03/26
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Iraizoz - Gorospe)
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
  • GOROSPE GOĐI, I.
25  - 19 LARRAINA (Gorospe - Etxeberria)
  • GOROSPE GOĐI, M.
  • ETXEBERRIA UCAR, I.
2023/03/26
16:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Moreno - Moreno)
  • MORENO MENDOZA, I.
  • MORENO MENDOZA, I.
25  - 23 LARRAINA (Ornilla - Oroz)
  • GARMENDIA GOĐI, X.
  • OROZ CERDAN, L.
 Deialdia 4
2023/04/02
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Iraizoz - Gorospe)
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
  • GOROSPE GOĐI, I.
25  - 22 AMAYA (Moreno - Moreno)
  • MORENO MENDOZA, I.
  • MORENO MENDOZA, I.
2023/04/02
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Gorospe - Etxeberria)
  • GOROSPE GOĐI, M.
  • ETXEBERRIA UCAR, I.
25  - 24 LARRAINA (Ornilla - Oroz)
  • BAĐUELOS RODRIGUEZ, J.
  • OROZ CERDAN, L.
 Deialdia 5
2023/04/23
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Moreno - Moreno)
  • MORENO MENDOZA, I.
  • MORENO MENDOZA, I.
25  - 19 LARRAINA (Gorospe - Etxeberria)
  • GOROSPE GOĐI, M.
  • ETXEBERRIA UCAR, I.
2023/04/23
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Iraizoz - Gorospe)
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
  • GOROSPE GOĐI, I.
25  - 21 LARRAINA (Ornilla - Oroz)
  • ORNILLA ITURRALDE, E.
  • OROZ CERDAN, L.
 Deialdia 6
2023/04/30
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Gorospe - Etxeberria)
  • GOROSPE GOĐI, M.
  • ETXEBERRIA UCAR, I.
20  - 25 LARRAINA (Iraizoz - Gorospe)
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
  • GOROSPE GOĐI, I.
2023/04/30
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Ornilla - Oroz)
  • BAĐUELOS RODRIGUEZ, J.
  • OROZ CERDAN, L.
25  - 17 AMAYA (Moreno - Moreno)
  • MORENO MENDOZA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Iraizoz - Gorospe)   11 6 5 1 0 149 123
2 LARRAINA (Ornilla - Oroz)   9 6 3 3 0 143 133
3 AMAYA (Moreno - Moreno)   9 6 3 3 0 130 137
4 LARRAINA (Gorospe - Etxeberria)   7 6 1 5 0 120 149