Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ 1 FASEA PLARRUZ HUME 3ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (O.Glaria-Beorlegui-Asier S)
  • GLARIA MATEO, O.
  • BEORLEGUI OTANO, P.
28  - 30 S.IGNACIO (Jaime Arm-Izco)
  • ARMENDARIZ RECALDE, J.
  • IZCO LARUMBE, T.
2013/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Leache-F.Arrizabalaga)
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
30  - 19 S.IGNACIO (Funcia-Muro)
  • FUNCIA JUANGO, F.
  • MURO ARANGUREN, A.
2013/10/26
-
- REDIN (Aguirre-Garro)   DESCANSO
 Deialdia 2
2013/11/02
17:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Jaime Arm-Izco)
  • ARMENDARIZ RECALDE, J.
  • IZCO LARUMBE, T.
30  - 18 REDIN (Aguirre-Garro)
  • AGUIRRE SOLLA, U.
  • GARRO LORENZO, A.
2013/11/02
17:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Funcia-Muro)
  • FUNCIA JUANGO, F.
  • MURO ARANGUREN, A.
30  - 23 AMAYA (O.Glaria-Beorlegui-Asier S)
  • GLARIA MATEO, O.
  • BEORLEGUI OTANO, P.
2013/11/03
-
- DESCANSO   S.IGNACIO (Leache-F.Arrizabalaga)
 Deialdia 3
2013/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Jaime Arm-Izco)
  • ARMENDARIZ RECALDE, J.
  • IZCO LARUMBE, T.
22  - 30 S.IGNACIO (Funcia-Muro)
  • FUNCIA JUANGO, F.
  • MURO ARANGUREN, A.
2013/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Aguirre-Garro)
  • AGUIRRE SOLLA, U.
  • GARRO LORENZO, A.
26  - 30 S.IGNACIO (Leache-F.Arrizabalaga)
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
2013/11/10
-
- AMAYA (O.Glaria-Beorlegui-Asier S)   DESCANSO
 Deialdia 4
2013/11/17
-
- DESCANSO   S.IGNACIO (Jaime Arm-Izco)
2013/11/17
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Leache-F.Arrizabalaga)
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
30  - 16 AMAYA (O.Glaria-Beorlegui-Asier S)
  • GLARIA MATEO, O.
  • BEORLEGUI OTANO, P.
2013/11/17
10:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (Aguirre-Garro)
  • AGUIRRE SOLLA, U.
  • GARRO LORENZO, A.
25  - 30 S.IGNACIO (Funcia-Muro)
  • FUNCIA JUANGO, F.
  • MURO ARANGUREN, A.
 Deialdia 5
2013/11/23
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Jaime Arm-Izco)
  • ARMENDARIZ RECALDE, J.
  • IZCO LARUMBE, T.
24  - 30 S.IGNACIO (Leache-F.Arrizabalaga)
  • LEACHE PEÑARANDA, J.
  • ARRIZABALAGA FERNANDEZ, F.
2013/11/23
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (O.Glaria-Beorlegui-Asier S)
  • GLARIA MATEO, O.
  • BEORLEGUI OTANO, P.
29  - 30 REDIN (Aguirre-Garro)
  • GARRO LORENZO, A.
  • AGUIRRE SOLLA, U.
2013/11/24
-
- S.IGNACIO (Funcia-Muro)   DESCANSO
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Leache-F.Arrizabalaga)   8 4 4 0 0 120 85
2 S.IGNACIO (Funcia-Muro)   7 4 3 1 0 109 100
3 S.IGNACIO (Jaime Arm-Izco)   6 4 2 2 0 106 106
4 REDIN (Aguirre-Garro)   5 4 1 3 0 99 119
5 AMAYA (O.Glaria-Beorlegui-Asier S)   4 4 0 4 0 96 120
6 DESCANSO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (David Mtez-Cervera)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • CERVERA VIRTO, P.
30  - 15 S.IGNACIO (Mangado-Azcona)
  • MANGADO OROQUIETA, J.
  • AZCONA AYESTARAN, D.
2013/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Telmo-G.Arriazu-X.Lecumberri)
  • ARRIAZU VICONDOA, G.
  • LECUMBERRI DE FUENTES, X.
30  - 27 S.IGNACIO (Ergui-Orbaiz)
  • ERGUI DIAZ, J.
  • ORBAIZ DIAZ, C.
2013/10/27
-
- REDIN (Otegui-Ruperez)   DESCANSO
 Deialdia 2
2013/11/02
17:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Mangado-Azcona)
  • MANGADO OROQUIETA, J.
  • AZCONA AYESTARAN, D.
30  - 10 REDIN (Otegui-Ruperez)
  • OTEGI MARTINEZ PEÑUELA, M.
  • RUPEREZ ARELLANO, D.
2013/11/02
17:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Ergui-Orbaiz)
  • ERGUI DIAZ, J.
  • ORBAIZ DIAZ, C.
26  - 30 F.LOPEZ (David Mtez-Cervera)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • CERVERA VIRTO, P.
2013/11/03
-
- DESCANSO   S.IGNACIO (Telmo-G.Arriazu-X.Lecumberri)
 Deialdia 3
2013/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Mangado-Azcona)
  • MANGADO OROQUIETA, J.
  • AZCONA AYESTARAN, D.
30  - 29 S.IGNACIO (Ergui-Orbaiz)
  • ERGUI DIAZ, J.
  • ORBAIZ DIAZ, C.
2013/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Otegui-Ruperez)
  • OTEGI MARTINEZ PEÑUELA, M.
  • RUPEREZ ARELLANO, D.
30  - 14 S.IGNACIO (Telmo-G.Arriazu-X.Lecumberri)
  • GONZALEZ LARREA, T.
  • ARRIAZU VICONDOA, G.
2013/11/10
-
- F.LOPEZ (David Mtez-Cervera)   DESCANSO
 Deialdia 4
2013/11/17
-
- DESCANSO   S.IGNACIO (Mangado-Azcona)
2013/11/17
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Telmo-G.Arriazu-X.Lecumberri)
  • GONZALEZ LARREA, T.
  • ARRIAZU VICONDOA, G.
14  - 30 F.LOPEZ (David Mtez-Cervera)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • CERVERA VIRTO, P.
2013/11/17
10:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (Otegui-Ruperez)
  • OTEGI MARTINEZ PEÑUELA, M.
  • RUPEREZ ARELLANO, D.
30  - 22 S.IGNACIO (Ergui-Orbaiz)
  • ERGUI DIAZ, J.
  • ORBAIZ DIAZ, C.
 Deialdia 5
2013/11/23
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Mangado-Azcona)
  • MANGADO OROQUIETA, J.
  • AZCONA AYESTARAN, D.
30  - 15 S.IGNACIO (Telmo-G.Arriazu-X.Lecumberri)
  • GONZALEZ LARREA, T.
  • LECUMBERRI DE FUENTES, X.
2013/11/23
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (David Mtez-Cervera)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • CERVERA VIRTO, P.
30  - 6 REDIN (Otegui-Ruperez)
  • OTEGI MARTINEZ PEÑUELA, M.
  • RUPEREZ ARELLANO, D.
2013/11/24
-
- S.IGNACIO (Ergui-Orbaiz)   DESCANSO
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (David Mtez-Cervera)   8 4 4 0 0 120 61
2 S.IGNACIO (Mangado-Azcona)   7 4 3 1 0 105 84
3 REDIN (Otegui-Ruperez)   6 4 2 2 0 76 96
4 S.IGNACIO (Telmo-G.Arriazu-X.Lecumberri)   5 4 1 3 0 73 117
5 S.IGNACIO (Ergui-Orbaiz)   4 4 0 4 0 104 120
6 DESCANSO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/11/02
17:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Malmierca-Valga)
  • MALMIERCA ORDOQUI, S.
  • VALGAÑON RODRIGUEZ, R.
30  - 25 TENIS (Zalba-Charro)
  • ZALBA LARUMBE, J.
  • CHARRO OCHOA, M.
2013/11/02
17:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Sagües-Pascual)
  • SAGüES LOPEZ, I.
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
30  - 13 S.IGNACIO (Oficialdegui-Cherrez-Arraras)
  • OFICIALDEGUI GOÑI, R.
  • ARRARAS AGUIRRE, M.
 Deialdia 2
2013/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Sagües-Pascual)
  • SAGUES ALFONSO, J.
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
29  - 30 TENIS (Zalba-Charro)
  • ZALBA LARUMBE, J.
  • CHARRO OCHOA, M.
2013/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Oficialdegui-Cherrez-Arraras)
  • OFICIALDEGUI GOÑI, R.
  • ARRARAS AGUIRRE, M.
12  - 30 REDIN (Malmierca-Valga)
  • MALMIERCA ORDOQUI, S.
  • VALGAÑON RODRIGUEZ, R.
 Deialdia 3
2013/11/22
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Zalba-Charro)
  • ZALBA LARUMBE, J.
  • CHARRO OCHOA, M.
30  - 2 S.IGNACIO (Oficialdegui-Cherrez-Arraras)
  • CHERREZ NADAU DU TREIL, C.
  • ARRARAS AGUIRRE, M.
2013/11/23
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Malmierca-Valga)
  • MALMIERCA ORDOQUI, S.
  • VALGAÑON RODRIGUEZ, R.
20  - 30 S.IGNACIO (Sagües-Pascual)
  • SAGUES ALFONSO, J.
  • PASCUAL JIMENEZ, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Sagües-Pascual)   5 3 2 1 0 89 63
2 TENIS (Zalba-Charro)   5 3 2 1 0 85 61
3 REDIN (Malmierca-Valga)   5 3 2 1 0 80 67
4 S.IGNACIO (Oficialdegui-Cherrez-Arraras)   3 3 0 3 0 27 90
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Tovar-Mendivil)
  • TOVAR UNZUE, J.
  • MENDIVIL AYERBE, P.
20  - 30 REDIN (Lavilla-Bilbao-Beni II)
  • BILBAO PAVON, E.
  • BENITO SIMON-RICART, J.
2013/10/26
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Ciaurriz-De Alava)
  • CIAURRIZ EGAÑA, G.
  • DE ALAVA PEREZ, M.
30  - 14 S.IGNACIO (Peragon-Leandro-Markel)
  • PERAGON APESTEGUIA, A.
  • MARTINEZ DE LIZARRONDO MALVIDO, M.
2013/10/27
-
- S.IGNACIO (Busto-Sagasti)   DESCANSO
 Deialdia 2
2013/11/02
17:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Lavilla-Bilbao-Beni II)
  • LAVILLA GRACIA, J.
  • BILBAO PAVON, E.
30  - 22 S.IGNACIO (Busto-Sagasti)
  • BUSTO CELAYA, J.
  • SAGASTI BURGOS, I.
2013/11/02
17:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Peragon-Leandro-Markel)
  • PERAGON APESTEGUIA, A.
  • MARTINEZ DE LIZARRONDO MALVIDO, M.
15  - 30 REDIN (Tovar-Mendivil)
  • TOVAR UNZUE, J.
  • MENDIVIL AYERBE, P.
2013/11/02
-
- DESCANSO   S.IGNACIO (Ciaurriz-De Alava)
 Deialdia 3
2013/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Lavilla-Bilbao-Beni II)
  • BILBAO PAVON, E.
  • BENITO SIMON-RICART, J.
30  - 17 S.IGNACIO (Peragon-Leandro-Markel)
  • PERAGON APESTEGUIA, A.
  • MARTINEZ DE LIZARRONDO MALVIDO, M.
2013/11/09
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Busto-Sagasti)
  • BUSTO CELAYA, J.
  • SAGASTI BURGOS, I.
28  - 30 S.IGNACIO (Ciaurriz-De Alava)
  • CIAURRIZ EGAÑA, G.
  • DE ALAVA PEREZ, M.
2013/11/10
-
- REDIN (Tovar-Mendivil)   DESCANSO
 Deialdia 4
2013/11/17
-
- DESCANSO   REDIN (Lavilla-Bilbao-Beni II)
2013/11/17
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Ciaurriz-De Alava)
  • CIAURRIZ EGAÑA, G.
  • DE ALAVA PEREZ, M.
30  - 19 REDIN (Tovar-Mendivil)
  • TOVAR UNZUE, J.
  • MENDIVIL AYERBE, P.
2013/11/17
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Busto-Sagasti)
  • BUSTO CELAYA, J.
  • SAGASTI BURGOS, I.
27  - 30 S.IGNACIO (Peragon-Leandro-Markel)
  • PERAGON APESTEGUIA, A.
  • MARTINEZ DE LIZARRONDO MALVIDO, M.
 Deialdia 5
2013/11/23
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Lavilla-Bilbao-Beni II)
  • LAVILLA GRACIA, J.
  • BILBAO PAVON, E.
24  - 30 S.IGNACIO (Ciaurriz-De Alava)
  • CIAURRIZ EGAÑA, G.
  • DE ALAVA PEREZ, M.
2013/11/23
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Tovar-Mendivil)
  • TOVAR UNZUE, J.
  • MENDIVIL AYERBE, P.
30  - 28 S.IGNACIO (Busto-Sagasti)
  • BUSTO CELAYA, J.
  • SAGASTI BURGOS, I.
2013/11/24
-
- S.IGNACIO (Peragon-Leandro-Markel)   DESCANSO
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Ciaurriz-De Alava)   8 4 4 0 0 120 85
2 REDIN (Lavilla-Bilbao-Beni II)   7 4 3 1 0 114 89
3 REDIN (Tovar-Mendivil)   6 4 2 2 0 99 103
4 S.IGNACIO (Peragon-Leandro-Markel)   5 4 1 3 0 76 117
5 S.IGNACIO (Busto-Sagasti)   4 4 0 4 0 105 120
6 DESCANSO   0 0 0 0 0 0 0
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik