Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA NKJ - EMAKUMEZKOAK KADETEAK 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/01/14
09:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
18  - 7 ULTZAMA (Ariztegi)
  • ARIZTEGI ALTUNA, O.
2023/01/14
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA (Petri)
  • PETRI GARRIDO, A.
18  - 9 HUARTE (Izcue)
  • IZCUE GOĐI, N.
 Deialdia 2
2023/01/20
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Izcue)
  • IZCUE GOĐI, N.
18  - 5 ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
2023/01/20
18:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA (Petri)
  • PETRI GARRIDO, A.
18  - 0 * ULTZAMA (Ariztegi)
*Equipo no presentado
 Deialdia 3
2023/01/28
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Ariztegi)
  • ARIZTEGI ALTUNA, O.
10  - 18 HUARTE (Izcue)
  • IZCUE GOĐI, N.
2023/01/28
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
18  - 2 OBERENA (Petri)
  • PETRI GARRIDO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE (Izcue)   5 3 2 1 0 45 33
2 ULTZAMA (Sarratea)   5 3 2 1 0 41 27
3 OBERENA (Petri)   5 3 2 1 0 38 27
4 ULTZAMA (Ariztegi)   2 3 0 2 1 17 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/01/13
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Gomes)
  • GOMES ALDAZ, S.
9  - 18 ULTZAMA (Hernandez)
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
2023/01/13
18:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Legarreta)
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
16  - 18 OBERENA (Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
 Deialdia 2
2023/01/20
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Gomes)
  • GOMES ALDAZ, S.
6  - 18 OBERENA (Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
2023/01/21
09:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Hernandez)
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
9  - 18 UMORE ONA (Legarreta)
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
 Deialdia 3
2023/01/28
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
18  - 12 ULTZAMA (Hernandez)
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
2023/01/28
17:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Legarreta)
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
18  - 0 * HUARTE (Gomes)
*Equipo no presentado
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Crespo)   6 3 3 0 0 54 34
2 UMORE ONA (Legarreta)   5 3 2 1 0 52 27
3 ULTZAMA (Hernandez)   4 3 1 2 0 39 45
4 HUARTE (Gomes)   2 3 0 2 1 15 54