Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA TRINKETE NKT - PALETA GOMAZ EMAKUMEZKOAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/01/13
19:00
Lekunberri - Trinkete LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea)
  • BEREKOETXEA URANGA, S.
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
22  - 30 LARRAUN (Garziarena - Eguzkiza)
  • EGUZKIZA ARGAA, M.
  • GARZIARENA GURIDI, I.
2023/01/14
08:45
Pamplona - Mendillorri-Trinkete MENDILLORRI (Artazcoz - Otxoa)
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
  • OTXOA GARMENDIA, N.
16  - 30 TENIS (Purroy - Arraztoa)
  • ARRAZTOA LAZARO, I.
  • PURROY RETA, I.
2023/01/15
-
- Descanso   AMAYA (Quevedo - Sarasibar)
 Deialdia 2
2023/01/21
10:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Purroy - Arraztoa)
  • PURROY RETA, I.
  • ARRAZTOA LAZARO, I.
30  - 0 LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea)
2023/01/22
-
- LARRAUN (Garziarena - Eguzkiza)   Descanso
2023/01/22
10:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete AMAYA (Quevedo - Sarasibar)
  • SARASIBAR TORAL, O.
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
30  - 14 MENDILLORRI (Artazcoz - Otxoa)
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
  • OTXOA GARMENDIA, N.
 Deialdia 3
2023/01/27
19:00
Lekunberri - Trinkete LARRAUN (Garziarena - Eguzkiza)
  • GARZIARENA GURIDI, I.
  • EGUZKIZA ARGAA, M.
19  - 30 TENIS (Purroy - Arraztoa)
  • ARRAZTOA LAZARO, I.
  • PURROY RETA, I.
2023/01/28
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea)
  • BEREKOETXEA URANGA, S.
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
16  - 30 AMAYA (Quevedo - Sarasibar)
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
  • SARASIBAR TORAL, O.
2023/01/29
-
- Descanso   MENDILLORRI (Artazcoz - Otxoa)
 Deialdia 4
2023/02/03
18:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete AMAYA (Quevedo - Sarasibar)
  • SARASIBAR TORAL, O.
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
30  - 19 LARRAUN (Garziarena - Eguzkiza)
  • GARZIARENA GURIDI, I.
  • EGUZKIZA ARGAA, M.
2023/02/03
18:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete MENDILLORRI (Artazcoz - Otxoa)
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
  • ESPARZA BUN, N.
30  - 22 LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
  • BEREKOETXEA URANGA, S.
2023/02/05
-
- Descanso   TENIS (Purroy - Arraztoa)
 Deialdia 5
2023/02/10
17:00
Lekunberri - Trinkete LARRAUN (Garziarena - Eguzkiza)
  • GARZIARENA GURIDI, I.
  • EGUZKIZA ARGAA, M.
30  - 21 MENDILLORRI (Artazcoz - Otxoa)
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
  • OTXOA GARMENDIA, N.
2023/02/11
10:30
Pamplona - Tenis TENIS (Purroy - Arraztoa)
  • ARRAZTOA LAZARO, I.
  • PURROY RETA, I.
30  - 0 AMAYA (Quevedo - Sarasibar)
2023/02/12
-
- LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (Purroy - Arraztoa)   8 4 4 0 0 120 35
2 AMAYA (Quevedo - Sarasibar)   7 4 3 1 0 90 79
3 LARRAUN (Garziarena - Eguzkiza)   6 4 2 2 0 98 103
4 MENDILLORRI (Artazcoz - Otxoa)   5 4 1 3 0 81 112
5 LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea)   4 4 0 4 0 60 120
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik